Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 14:28:58
Президентът попари обещанията за ниски лихви

Рррррррррррррррррррррръст на попарта!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 14:35:32
Quote
камелия
Дрога, дрога, съвесем изглупя, ама така е като друсаш нон стоп!
Кой те излъга, че Дичо се казва Александър Василев?
Животното, дето е по зле с мозъка дори и от теб?
Шебекът пред теб е Ломоносов, дрога!:
]

Бурсук, знаеш ли колко малко ме интересува, какво си мисли и какво вярва една малоумна бабичка, която не може да навърже логически няколко улики.

Намери темата за неговата мизерна агенциика, ако не са я изтрили и накарай някой, който не е тотален малоумник като теб да прочете и да ти каже дали не е очевидно, че е той.

Допълнително, връзкта между името Александър и ника dicho.

Допълнително, че годините СЛУЧАЙНО съвпадат.

[forum.imoti.net]

Ти колко брокера на 58 години с името Александър мислиш, че има в София?

За останалото ще ходиш да питаш животното, защото не мисля от негово име да ти отварям гуреливите кьорави очички.
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 14:45:53
Quote
имотен
Виж какво, малко, тъпо, мамино изродче, това, че правиш безплатна реклама на една АНИ не ми влиза в работата, това , че си мноооого малък и мноооого комплексиран обаче ме тревожи.

Такава хубава безплатна реклама направих и ще правя и за напред на Сити Л, между моите познати и приятели, че изобще не можеш да си представиш. Имай предвид, че в кварталите Борово, Бъкстон, Мотописта, Красно село, Гоце Делчев, Стрелбище, Бели брези, Хиподрума, Павлово и Манастирски ливади, няма да се изненадам, ако се окаже, че познавам всеки 4ти-5ти човек, като извадим пенсионери и дечурлига. Така че рекламата ще е ЗАВИДНО МОЩНА. Очаквай лавина от клиенти в близките месеци.

И имай предвид, всеки път, когато почнеш много да се разпростираш и повишаваш остротата на обидите, че Родопски извор ми е на 10-15 минути пеша.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-02-10 14:50 от javcho.
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 14:49:28
Духльо несретен, плашиш ли ме, що ли ? А реклама прави колкото искаш, ама виж някъде другаде, щото ти имот през живота си не си виждал. самият факт, че се кефиш на един луд счетоводител и го цитираш, е достатъчен да покаже какъв си смотльо.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-10 14:49 от имотен.
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 14:58:28
Quote
имотен
Духльо несретен, плашиш ли ме, що ли ? А реклама прави колкото искаш, ама виж някъде другаде, щото ти имот през живота си не си виждал. самият факт, че се кефиш на един луд счетоводител и го цитираш, е достатъчен да покаже какъв си смотльо.

Спокойно, дядка.
Нали помниш, че беше казал, че и лошата реклама си е реклама.
Трябва да си доволен и благодарен.
Само да не забравиш после, че ще трябва да почерпиш, за въпросната реклама.
Имай предвид, че ще съм много настоятелен в желанието обезателно да си я получа.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-02-10 15:03 от javcho.
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 15:16:11
Явчо, ти пък защо внезапно изкука така? Да не от времето нещо?
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 15:25:44
avatar
Quote
javcho

Бурсук, знаеш ли колко малко ме интересува, какво си мисли и какво вярва една малоумна бабичка, която не може да навърже логически няколко улики.

Намери темата за неговата мизерна агенциика, ако не са я изтрили и накарай някой, който не е тотален малоумник като теб да прочете и да ти каже дали не е очевидно, че е той.

Допълнително, връзкта между името Александър и ника dicho.

Допълнително, че годините СЛУЧАЙНО съвпадат.

[forum.imoti.net]

Ти колко брокера на 58 години с името Александър мислиш, че има в София?
За останалото ще ходиш да питаш животното, защото не мисля от негово име да ти отварям гуреливите кьорави очички.

Дрога, ти нямаш останала годна клетка, за да мислиш, та какво ли остава да връзваш " улики"?:]
И понеже в замаяната ти тиква е останала само суроватка, ще ти дам два факта, колкото да се посмеем на тъпотата ти:

1. Дичо няколко пъти е писал, че никът му произлиза от собственото му име и само завършен кретен би решил, че някога, някой би нарекъл Александър, на галено, Дичо.
2. Дичо няколко пъти напомня, че работи 20 години като брокер, а ти абдал несретен, му вадиш факсимилета на фирма, основана през 2007година.


Аз, дрога, няма за какво да питам животното, защото познавам Дичо, а ти продължавай да търсиш брокери Александровци на 8 години.
Кръгъл изперкал нещастник

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 15:28:05
avatar
Quote
Imotko
Явчо, ти пък защо внезапно изкука така? Да не от времето нещо?

Не, от дрогата е, не прощава!
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 15:29:39
Quote
камелия

Аз, дрога, няма за какво да питам животното, защото познавам Дичо, а ти продължавай да търсиш брокери Александровци на 8 години.
Кръгъл изперкал нещастник

Бурсук, нищо чудно да го познаваш.
Около теб е пълно с аутсайдери.
Кажи колко ти е приятно, как хубаво се държи той през последните месеци?
Може ли човек да не се гордее с подобен поднат?
Това че ти е познат е много показателно и ти каква проста селянка си.
:]



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-02-10 15:44 от javcho.
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 15:48:02
avatar
Quote
javcho
Бурсук, нищо чудно да го познаваш.
Малко са като него и иворад, които мислят за дама някаква аутсайдерека от Люлин.
Средата ти е аутсайдерска.
Я кажи приятно ли ти е и одобряваш ли, как се държи дичо последно време?
:]

Не измествай въпроса, дрога!:]
И да ти обяснявам колко малоумно е да развяваш в нета имена и ЕГН на когото и да било, няма да зацепиш.
Нямаш интелектуалния потенциал.
Аз пък, ще те попитам, много ли ти харесва как се държат батко ти и кумирът ти, животното?
Бих те попитала и дали, случайно не си забелязал кой предизвиква с речника си съответните отговори, но не си в състояние да смилаш информация, та няма смисъл да си губя времето.
И дрога, по скалата на аутсайдерите, всеки наркоман е три стъпки преди нулевата величина, ама трябва бистър разсъдък, че да го схванеш.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход