Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 17:05:26
Quote
камелия
И да ти обяснявам колко малоумно е да развяваш в нета имена и ЕГН на когото и да било, няма да зацепиш.

Аз пък, ще те попитам, много ли ти харесва как се държат батко ти и кумирът ти, животното?

Бих те попитала и дали, случайно не си забелязал кой предизвиква с речника си съответните отговори, но не си в състояние да смилаш информация, та няма смисъл да си губя времето.

И дрога, по скалата на аутсайдерите, всеки наркоман е три стъпки преди нулевата величина, ама трябва бистър разсъдък, че да го схванеш.

Къде пък видя ЕГН, кьорава бабичке?
Какво ти пука, за Александър Василев - 54 набор, неможещ да си плати дори осигуровките, ако не го познаваш?

Не се държат добре, но резултатите, от това държане, са добри и налице, а целта оправдава средствата. Успяха да покажат, че един представящ се за културен и грамотен, полуфренски гражданин и джентълмен, всъщност си е обикновен софийски простак. Аз те провокирах по същия начин, за да стане ОЧЕВИДНО, че си една проста люлинска селянка. Не се заблуждавай, че има дори 5-10 участника с добро мнение за теб. Вярно, че мнението за мен също се влошава, но съм приел да направя тази жертва, защото съм преценил, че на теб това се отразява в пъти по-лошо, понеже прекарваш последните 5 години от живота си само тук и това са единствените хора с които имаш контакт.

Няма значение, кой го е предизвикал, това не детска градина.
Културните хора никога не падат на нивото на простатците, точно за това са културни.
Спомни си, дали от твоята клавиатура са излизали определения, като бездомен, безимотен, неграмотен, беден, необразовен и тн., по мой адрес специално, много преди аз да започна да отвръщам. Изобщо нямаш право и основание да се оплакваш от лошо отношение, защото си го провокирала и си го заслужаваш. За разлика от вас, псевдо-културните, а реално завоалирани простаци, нямам наглостта да заявявам, че се държа по този начин, защото опонентът е простак и че по принцип съм много културен, но сега е изключение. За разлика от теб, не се залъгвам, че някой ще повярва на подобна глупост. Пак ти казвам, всяка нормална жена, която има някакви претенции, не би търпяла подобно отношение към себе си. Всеки културен човек не би намерил основание да продължи да влиза тук. Ти, обаче, си един деградирал аутсайдер социопат и ще продължиш да влизаш, независимо от обстоятелствата, като по този начин само ще затвърждаваш, че си точно такава.

По темата за фактите.
Как точно установи, че съм наркоман например?
И защо сега да си права, когато и преди си бъркала за това, че съм необразован, безимотен, беден и тн.
За разлика от теб, не ме интересува как ме наричат, защото повечето хора могат сами да направят обективна оценка на базата на фактите и да преценят, има ли или няма основание. Ако няма основание, то тогава, още по-лошо за използващия грешни определения.

Ето, аз съм те наричал, панелообитател. Не е ли истина това?
Наричал съм те социопат. Не е ли социопат един човек прекарал цялата Коледа пред компютъра, който на такъв празник влиза във форума на всеки час и който и миналата Коледа и Нова година е правил същото?



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2012-02-10 18:14 от javcho.
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 21:30:31
Quote
greenbul
Президентът попари обещанията за ниски лихви

Рррррррррррррррррррррръст на попарта!

Явно не ги интересуват рррррррррррръстовете. В момента ги е обзел гневът. След него следва фазата на ........... отчаянието
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 22:26:45
avatar
Quote
javcho

Какво ти пука, за Александър Василев - 54 набор, неможещ да си плати дори осигуровките, ако не го познаваш?

По темата за фактите.
Как точно установи, че съм наркоман например?
И защо сега да си права, когато и преди си бъркала за това, че съм необразован, безимотен, беден и тн.
За разлика от теб, не ме интересува как ме наричат, защото повечето хора могат сами да направят обективна оценка на базата на фактите и да преценят, има ли или няма основание. Ако няма основание, то тогава, още по-лошо за използващия грешни определения.

Ето, аз съм те наричал, панелообитател. Не е ли истина това?
Наричал съм те социопат. Не е ли социопат един човек прекарал цялата Коледа пред компютъра, който на такъв празник влиза във форума на всеки час и който и миналата Коледа и Нова година е правил същото?

За пореден път ще ти обясня, въпреки че, утре пак няма да си запомнил нищо и пак ще пееш познатата песен.:]
Пука ми, за всеки човек, не само за познатите ми, защото съм достатъчно широко скроена и некомплексирана личност, та не се втурвам да мразя този или онзи.
По тази причина, никога не бих ровила и не бих развявала лични данни на когото и да било.
Имаш ли идея колко ми е лесно да се добера до истински сведения и за теб, и за животното, и за батко?
Ако си запомнил какво съм писала за себе си, ще се сетиш, че никакъв проблем не ми е.
Но, нито сте толкова значими, нито ме засягате с брътвежите си, та не представлявате интерес, че да го правя.
Обяснила съм ти защо не можеш да заблудиш никого, че си богаташ, купил със свои пари жилище, още на 20години, защо не можеш да заблудиш никого, че един образован човек, сега, ще се прехранва с чейнч по бившите съветски републики, горд че бил изкарал за водорасли и питие:]
Това, че си научил няколко думи и ги повтаряш като папагал, въпреки опитите за обяснение, които да те подтикнат към мисловен логически процес, доказват единствено наличието на химически вещества, които възпрепятстват нормалните ти възприятия.
Ако не беше така, нямаше да изпитваш такава трудност да схванеш, защо един човек на възрастта на майка ти, ще поеме работа във време, неудобно за хора, с възрастта на децата му.
Ако ти беше останал грам бистър мозък, можеше да схванеш и това, че Коледа е празник за някого, а за други не е и че земята не спира да се върти на Коледа.............
Накратко, ако не беше безнадежден дебил, би могъл да разсъждаваш и да не вървиш подире ми с тъпите си заключения.
Но, за нещастие на родителите ти, това са пръкнали

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 22:40:41
Koй ви е казал че лихвите са високи я скив е те тия кво разправят.
[vbox7.com]
Re: 2012 Преглед на печата
11-02-2012 - 08:38:06
Quote
batko
Koй ви е казал че лихвите са високи я скив е те тия кво разправят.
[vbox7.com]

И нека не забравяме как стигнахме до тук!
video: [vbox7.com]

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 2012 Преглед на печата
11-02-2012 - 08:52:23
avatar
Quote
javcho
[
Улика номер едно - бутилката отляво е БЕЗ БАНДЕРОЛ.

Мястото където има улики без бандерол, вно е в сивия сектор. Видях, че зад бар-плота имате интернет за да не скучаеш като барманче.
Но бидейки гарсонче в сивия сектор, може никога да не получиш пенсия и като не плащаш здравни осигуровки да те изхвърлят от някоя болница като мръсен миризлив чорап в коша за пране.
Иначе виждам, че инвестициите ти са единствено в храна и питиета, които крадеш от бара и кухнята. Моите са в стари и скъпи монети и имоти. Всекиму заслуженото дрогарче:]
Re: 2012 Преглед на печата
11-02-2012 - 09:49:09
..................................................През трите летни месеца – юли, август и септември 2011 г. - експозициите на гръцките банки в България са намалели с над 6%, или с близо 1 млрд. долара. Това показват най-новите, предварителни данни на Банката за международни разплащания със седалище в Базел, Швейцария.

Според представените от BIS статистики, към края на юни експозициите на гръцките банки в България са възлизали на 15.176 млрд. долара. Към края на септември тази сума вече възлиза на 14.240 млрд. долара, или с 936 млн. долара по-малко.

Тази новина трябва да се разгледа заедно с данните, че от април до юни гръцките банки вече бяха съкратили експозициите си в България с 862 млн. долара. Така само в рамките на 6 месеца – от края на март до края на септември – гръцките банки са намалили участието си в България с 1.8 млрд. долара.
...................................
[darikfinance.bg]
Re: 2012 Преглед на печата
11-02-2012 - 10:27:31
avatar
Близо 64 пъти е поскъпнал животът на българина за последните 16 години, показват данните на Националния статистически институт (НСИ). Според тях в сравнение с 1995 г. инфлацията, която се е натрупала върху цените на стоките и услугите, се измерва с 6347%. Храните, чийто дял в потребителските разходи постепенно пада и към днешна дата е 37%, са поскъпнали 51 пъти. Най-голям скок на цените в тази група е регистриран за хляба. В резултат на това в началото на тази година българинът яде 75 пъти по-скъп хляб, в сравнение с преди шестнайсет години. Или в проценти това прави 7489 на сто. С 30 пъти по-малко солено ни излизат мръвките, чието поскъпване е измерено с малко под 4000%. При млякото увеличението на цените от 1995 г. насам е 46 пъти, а зарзаватът и плодовете вече са между 48 и 51 пъти по-скъпи. Точно с толкова е скочила и цената на рибата. Захарта, която само през последната година сложи над 50 на сто върху цената си, през 1995 г. е била 55 пъти по-евтина, показват още данните на НСИ. Любителите на чашката обаче никак няма да са щастливи да научат, че удоволствието вече им излиза 83 пъти по-солено – с толкова са се увеличили цените на високоалкохолните напитки. Бирата е скочила с близо 7200%, или 72 пъти, пише "Монитор". Най-малко се е вдигнала цената на виното – 51 пъти. Ако пушите от 1995 г., трябва да знаете, че цигарите и другите тютюневи изделия вече ви излизат 190 пъти по-скъпо. Такава обаче е тенденцията навсякъде по света, защото правителствата провеждат политика за ограничаване на вредния навик точно чрез увеличаване на данъците, а оттам и на цената на папиросите. При тока, водата, парното и горивата процентите вече стават петцифрени. С 14 589%, или 145 пъти е поскъпнала електроенергията от 1995 г. насам. За парно вече плащаме 170 пъти повече, за водоснабдителните услуги – 173 пъти, а за горивата – близо 189 пъти повече. Първенец с 20 548% скок на цената са пътните застраховки. За лекарствата пък се отчита увеличение от почти 84 пъти.
Re: 2012 Преглед на печата
11-02-2012 - 10:41:13
TZARS, ша докараш некой инфаркт на ората, бре! Тва са страшни неща! Ша докараш леви убеждения..........Тва требва да бъде с гриф "секретно"!
1+



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-11 10:46 от darkside.
Re: 2012 Преглед на печата
11-02-2012 - 10:53:54
avatar
НСИ изчислява на база 1995 год.
Преживяхме хиперинфлация, .... и цифрите стряскат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход