Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
08-02-2012 - 17:14:13
Морето залива крайбрежни постройки и пътища
[www.vesti.bg]
Re: 2012 Преглед на печата
08-02-2012 - 20:50:37
avatar
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ

Ех барманче, колко внимание ми обръщаш! Да не би детската мечта да ти е да бъдеш милиционер, но да са те скъсали на прегледите след хирурга, пред който трябва да се наведеш? Знаеш ли защо не ме нервиш? Защото аз може и според теб да съм беден милиционер, но ти никога по никакъв начин и с нищо не показа кой си. Което задължително означава, че си НИКОЙ!!!:}



Само умен милиционер не би могъл да придобие приблизителна представа за човек по определени улики.

Ако за улики приемаш стоенето зад бар и показването на бутилки уиски и пури, както и водорасли от кухнята, прав си уликите водят към професията барман, сервитьор или готвач. Около 6 години съм бил управител на подобни люде и то на "Витошка", така, че уликите са 100% гарантирани.:]
Re: 2012 Преглед на печата
09-02-2012 - 15:07:26
Quote
панелообитателя САХИБ

Ако за улики приемаш стоенето зад бар и показването на бутилки уиски и пури, както и водорасли от кухнята, прав си уликите водят към професията барман, сервитьор или готвач. Около 6 години съм бил управител на подобни люде и то на "Витошка", така, че уликите са 100% гарантирани.:]

Слатински, започаваш да губиш връзка с реалността и постепенно я подменяш с панелообитателските си милиционерски фантазии. Само в амплификацираните ти, от прекомерна употреба на евтин и некачествен алкохол, милиционерски фантазии, аз съм барман, а ти голям и печеливш инвеститор и умел анализатор на икономическите процеси.

Нова задачка: [prikachi.com]

Улика номер едно - бутилката отляво е БЕЗ БАНДЕРОЛ.
Щом си сигурен, че съм барман, то това автоматично означава, че е предназначена за търговия, а не за лична употреба, което е нарушение на закона.

Улика номер две - дясната бутилка се продава на много места в България и не е нищо особенно или рядко. За сметка на това лявата не се продва в ЕВРОПА, което трябва да улесни локализирането на имагинерния бар от алкохолизираните ти милиционерски фантазии.

Сега остава да се самосезираш и за първи път в безполезния си милиционерски живот, да свършиш малко истински общественополезна милиционерска дейност.

Бързай, защото вероятността бутилката да не съществува до понеделник е 100%. *drunk*
Хайде да видиме, дали един 110 килограмов милиционерски плондер, чиито умствени способности са обратнопропорционални на килограмите му, става за нещо освен за подигравки.
Re: 2012 Преглед на печата
09-02-2012 - 16:42:39
Днес в САЩ ...а дано утре и у нас !Справедливо е...

http://www.dnevnik.bg/biznes/istoria_v_snimka/2012/02/09/1762730_pet_vodeshti_banki_v_sasht_shte_vrushtat_pari_po/

*beer*
Re: 2012 Преглед на печата
09-02-2012 - 17:49:57
Дали най-накрая ще доживеем нормален начин на работа на пазара на НИ?:

http://www.investor.bg/novini/122/a/branshova-organizaciia-gotvi-regulatorna-ramka-za-rabotata-na-brokerite,129920/
Re: 2012 Преглед на печата
09-02-2012 - 18:25:38
Когато хората станат нормални, тогава. Щото ето ти пример от ежедневието тук - събрали сте се една купчинка хора, които никога не са правили сделки с имоти, ама давате акъл, та пушек се вдига.
Re: 2012 Преглед на печата
09-02-2012 - 18:53:51
Quote
имотен
Когато хората станат нормални, тогава. Щото ето ти пример от ежедневието тук - събрали сте се една купчинка хора, които никога не са правили сделки с имоти, ама давате акъл, та пушек се вдига.

А такива като теб, които не знаят дори къде се плащат данъците за имотите, дали имат основание да раздават акъл, по същата логика?
Re: 2012 Преглед на печата
09-02-2012 - 20:20:47
Виж сега мамин джафчо, като изкараш първия си лев в живота, можеш да даваш оценки на някой, който още не го е сторил, ама сега точно ти, изключително тъпото конте на мама да ме оценяваш, е най - малкото смешно. Аз данъци плащам от години левчо, ти някога купил ли си нещо, освен бутлилка без бандерол ? Ако ми бе син, щях на обяд да си идвам от работа да те набия и пак да отивам на работа.
Re: 2012 Преглед на печата
09-02-2012 - 21:55:54
Quote
javcho
Само в амплификацираните ти,
Джафчооооооо, винаги си много сфешшшшшш - "као фрешшшшшшш"!......
:}
Я се похвали с нещо квалитетно, сладурче - кажи пак за джипката на тати и модните курорти, които имат честта да те приемат!
:]
Re: 2012 Преглед на печата
10-02-2012 - 12:45:16
Виж какво, малко, тъпо, мамино изродче, това, че правиш безплатна реклама на една АНИ не ми влиза в работата, това , че си мноооого малък и мноооого комплексиран обаче ме тревожи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход