Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
06-02-2012 - 19:17:07
avatar
Quote
javcho


Бурсук, нищо не можеш да обясниш, защото си бедна аутсайдерка и социопат без приятели.
Следователно, няма как да знаеш, че НОРМАЛНИТЕ хора не гледат цените на доста от нещата, преди да купят.
Ако, когато купуваш неща от сорта на хляб, мляко, яйца, сол, захар,... гледаш цените, си обикновен мизерник.
Колко може да е разликата в най-лошия случай - 10-20ст.?
Когато отидеш на бензиностанцията, за какво да гледаш цените?
Има ли вариант да не заредиш и да си оставаш колата пред панелката?

---

Отделно е очевидно, каква злоба и завист те тресе към всеки имащ по-големи възможности.
Много ясно, че другите са първенюта в злобните ти завистливи очички.
Ето повод, да си подхранваш злобата и завистта, защото само това остава на бедните аутсайдери:

[prikachi.com]
[prikachi.com]


Смешко, смешко, как може да си толкова куха лейка?
Наистина, който е дебил, е доживот!:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: 2012 Преглед на печата
06-02-2012 - 20:16:15
avatar
Quote
javcho



---

Задачака за милиционера Сахиб.
Да открие какво пише долу в ляво, където е упоменато местонахожденито на магазина.
Сигурно ще му е трудно, защото печата не е ударен добре, а той е един обикновен милиционер, който още не е разбрал дори това, че няма как някой да го вземе насериозно, когато говори за инвестиции, като същевременно е индивид още носещ потници. eye popping smiley

---

/quote]
Как разбра, че съм обикновен милиционер? И какво общо има носенето на потници с инвестициите? Като послушно барманче стремящ се да получи приличен бакшиш като куче кокалче, е разбираемо да помолиш някой бати дет те клати да ти заеме картата от Монте Карло да се изфукаш с това което нямаш, но мечтаеш.*yes*
Re: 2012 Преглед на печата
06-02-2012 - 22:27:21
Quote
панелообитателя САХИБ

Как разбра, че съм обикновен милиционер? И какво общо има носенето на потници с инвестициите? Като послушно барманче стремящ се да получи приличен бакшиш като куче кокалче, е разбираемо да помолиш някой бати дет те клати да ти заеме картата от Монте Карло да се изфукаш с това което нямаш, но мечтаеш.*yes*

Едни шпиони, които съм внедрил на бул. Сливница №235, ми докладваха, че там се подвизавал един слатински панелообитател, затова помислих, че е много вероятно да си ти. winking smiley Не съм 100% сигурен, а и не си мисли, че си чак толкова интересен, че да губя времето да те проучвам задълбочено. Каква полза мога да имам от беден милиционер пишман инвеститор. Никаква. :]

---

Носенето на потник доказва, че си толкова далече от инвеститор, колкото мизерната ти панелка е далаче от приличен недвижим имот. Един уважаващ себе си инвеститор, достатъчно е дори само космополитен човек, виждал някога през живота, на живо, истински инвеститори(особенно чуждестранни), няма как да облече потник по какъвто и да е случай, освен за майтап.

Само незапознати пишман инвеститори носят:
мокасини с чорап през топлите 6 месеца
по-къси от 3/4ти чорапи с костюм
черни чорапи със син костюм
есенно зимен костюм през топлите 6 месеца
зимно яке през пролетта и есента
спортен часовник с вечерен костюм
пуловер с друго освен риза или на голо
обувки с гьон в снега

и стотици други подобни примери.

Ако някой не се съобразява с подобни на горепосочените правила и се представя за инвеститор е препорачително да не му се обръща никакво внимание, защото вероятността да е дилетант клони към 99%.

----

Дори да е дадена назаем от познат, пак е в пъти повече от скромните възможности на обикновен милиционер. Един беден милиционер, никога няма да има познати с подобни възможности, които да му направят дори такава услуга.
Re: 2012 Преглед на печата
06-02-2012 - 22:39:12
avatar
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ

---
Ако някой не се съобразява с подобни на горепосочените правила и се представя за инвеститор е препорачително да не му се обръща никакво внимание, защото вероятността да е дилетант клони към 99%.
Виждам, че ти не се съобразяваш с горепосочените правила и затова ми обръщаш внимание!:}
Интересно ще е помислих си, ако се срещнем на живо и се наложи да ми обясняваш тез неща. Само замалко ще те боли отзад!:]
Ако си толкоз голем, да се видим, да обсъдим големината ти!!:] Сигурен съм, че ще се скриеш в миш дупка. Иначе си инвестор във фрази!:}
Re: 2012 Преглед на печата
06-02-2012 - 22:52:49
avatar
Кърджали /Поглед.инфо/ Четиредесет и девет годишна учителка в Кърджали издъхна от студ в собственият си апартамент, съобщиха от местната полиция. Бездиханното тяло на жената било открито от собствения й 19-годишен син.
На мястото на трагедията е била изпратена веднага кола на дежурна оперативна група, която е извършила оглед. Засега няма улики за насилствена смърт. Трупът е транспортиран за аутопсия в кърджалийската болница.
Според съседи на починалата, 49-годишната бивша учителка починала най-вероятно от измръзване. Те посочват, че жената от дълги години не работела и живеела много мизерно. Прозорците на дома й били с изпочупени стъкла.

жалко, ето до такива резултати води съвета - не продавай, на никава цена....

ако беше продала, можеше да е жива дълги години...
Re: 2012 Преглед на печата
06-02-2012 - 23:05:47
avatar
Quote
palamud
Кърджали /Поглед.инфо/ Четиредесет и девет годишна учителка в Кърджали издъхна от студ в собственият си апартамент, съобщиха от местната полиция. Бездиханното тяло на жената било открито от собствения й 19-годишен син.
На мястото на трагедията е била изпратена веднага кола на дежурна оперативна група, която е извършила оглед. Засега няма улики за насилствена смърт. Трупът е транспортиран за аутопсия в кърджалийската болница.
Според съседи на починалата, 49-годишната бивша учителка починала най-вероятно от измръзване. Те посочват, че жената от дълги години не работела и живеела много мизерно. Прозорците на дома й били с изпочупени стъкла.

жалко, ето до такива резултати води съвета - не продавай, на никава цена....

ако беше продала, можеше да е жива дълги години...

Ама ако беше продала на теб, щяхме да се лишим от вълшебните ти писания.:]
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 11:25:55
Quote
панелообитателя САХИБ

Виждам, че ти не се съобразяваш с горепосочените правила и затова ми обръщаш внимание!:}
Интересно ще е помислих си, ако се срещнем на живо и се наложи да ми обясняваш тез неща. Само замалко ще те боли отзад!:]
Ако си толкоз голем, да се видим, да обсъдим големината ти!!:] Сигурен съм, че ще се скриеш в миш дупка. Иначе си инвестор във фрази!:}

Не трябва да се обръща внимание на ИНВЕСТИЦИОННИТЕ ти съвети, защото си доказал много пъти, че са некадърни. Няма логика да се слушат хора носещи потници и живеещи в панелните гета, когато става дума за инвестиране, защото в 99% от случайте са като теб - пишман инвеститори. Намери пример за поне ЕДИН СЛУЧАЙ в световната история на прост милиционер забогатял от ИНВЕСТИРАНЕ или поне кажи, защо си мислиш, че точно ти ще си 1вия.

Да ти се обръща внимание, защото си глупав и смешен, колкото стадо шебеци, обаче е приемливо и съвсем естествено. С камелия и др. Иванов сте истински карикатури, които предоставят безгранични възможности като обекти за подигравка. Извън този форум, поне около мен, е много трудно да се намерят подобни неудачници от световно ниво, които с писането си непрестанно предоставят причини и възможности за подигравки.

Прост милиционер си Сахибе, кое в моето отношение към теб ти дава основание да мислиш, че ме е страх?
Вие, милиционери често се лъжете, че сте много страшни, понеже носите оръжие и по цял ден тези срещу вас са в блезници и не могат да ви отвърнат, а когато отивате някъде винаги сте повече и организирани. Ще те кажа нещо от опит, което съм виждал много пъти с очите си - смелите и страховити милиционери са мит и обикновенно точно вие, когато сте без оръжие например, сте най-страхливите мижитурки. Ако бяхте толкова страшни и лоши, защо престъпниците не са се скрили по мишите дупки? Ще ти отговоря, за да не се мъчиш над подобни непривични за прост милиционер въпроси. Защото повечето милиционери са палячовци.
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 11:35:26
ЦИР: Икономиката ще достигне предкризисното си ниво в края на 2012 г.
Възстановяването на потреблението ще се забави


[www.capital.bg]
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 11:40:49
avatar
Quote
javcho

Да ти се обръща внимание, защото си глупав и смешен, колкото стадо шебеци, обаче е приемливо и съвсем естествено. С камелия и др. Иванов сте истински карикатури, които предоставят безгранични възможности като обекти за подигравка. Извън този форум, поне около мен, е много трудно да се намерят подобни неудачници от световно ниво, които с писането си непрестанно предоставят причини и възможности за подигравки.

Така е, дрога, по принцип възможностите за подигравки са безгранични, но твоите дори и за това, са силно ограничени.
Иска се богат речник, иска се аналитичен ум, иска се бистра мисъл- все неща, които и неистовото ти влечение към мен не успя да отключи.
И как да отключи нещо, дето го няма?:]
Латерна си ти, дрога, нито смешна, нито интересна...........само досадна.smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 12:12:56
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход