Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 12:14:24
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 13:13:00
Quote
камелия

Така е, дрога, по принцип възможностите за подигравки са безгранични, но твоите дори и за това, са силно ограничени.
Иска се богат речник, иска се аналитичен ум, иска се бистра мисъл- все неща, които и неистовото ти влечение към мен не успя да отключи.
И как да отключи нещо, дето го няма?:]
Латерна си ти, дрога, нито смешна, нито интересна...........само досадна.smoking smiley

Бурсук, радвам се, че съм само досаден, а не и смешен, защото ти си точно такава - СМЕШНА ЛЮЛИНСКА БАБИЧКА.
Да говориш за аналитечен ум, когато не можеш да сметнеш процент от някаква стойност, е смешно.
Да говориш за латерна, когато имаш 11 ПЪТИ повече мнения, е смешно.
Да говориш за мисъл, когато ПОЛОВИНАТА ти мнения последните месеци са еднакви и са реално две изречения, които си ОКТРАДНАЛ, защото си толква тъп, че не можеш да измислиш нищо сам, е смешно.
Да ти се привиждат влечения, понеже си социопат в менопауза, когото дори съпругът не може да откъсне от компютъра, дори не е смешно, а трагично.
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 13:13:35
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
palamud
Кърджали /Поглед.инфо/ Четиредесет и девет годишна учителка в Кърджали издъхна от студ в собственият си апартамент, съобщиха от местната полиция. Бездиханното тяло на жената било открито от собствения й 19-годишен син.
На мястото на трагедията е била изпратена веднага кола на дежурна оперативна група, която е извършила оглед. Засега няма улики за насилствена смърт. Трупът е транспортиран за аутопсия в кърджалийската болница.
Според съседи на починалата, 49-годишната бивша учителка починала най-вероятно от измръзване. Те посочват, че жената от дълги години не работела и живеела много мизерно. Прозорците на дома й били с изпочупени стъкла.

жалко, ето до такива резултати води съвета - не продавай, на никава цена....

ако беше продала, можеше да е жива дълги години...

Ама ако беше продала на теб, щяхме да се лишим от вълшебните ти писания.:]

аз не търся да купувам.. но ако горката жена беше продала, независимо кога, щеше да има пари от лихви за наем и за ток поне...
и можеше да живее в санирана квартира, където температурата няма да падне под 10-15 градуса.
квартирите в Кърджали не са повече от 100 лв. ...

ама нали тук повтаряте "имота е свещен" бездомници и т.н. ...
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 13:15:38
Жилищата в София са поевтинели с още 1% през последното тримесечие на 2011 г.

[www.investor.bg]

Малко, но от сърце.
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 14:56:49
С викове "Провървя ви, гадове!" 142-годишния Генко внесе последната си вноска по ипотеката.

:]:}
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 19:17:34
Quote
stroitela
Всеки втори българин пести от храна
Ако преди три години 45% от домакинствата са справяли със семейния бюджет, сега този процент е едва 27.
[www.btv.bg]

Ррррррррррррррррррррррръст на пестенето
Ррррррррррррррррррррррррръст на семейния бюджет


Банки в САЩ насърчават "късите продажби" на проблемни имоти
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на скъсяванията
Re: 2012 Преглед на печата
07-02-2012 - 21:23:47
avatar
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ

Виждам, че ти не се съобразяваш с горепосочените правила и затова ми обръщаш внимание!:}
Интересно ще е помислих си, ако се срещнем на живо и се наложи да ми обясняваш тез неща. Само замалко ще те боли отзад!:]
Ако си толкоз голем, да се видим, да обсъдим големината ти!!:] Сигурен съм, че ще се скриеш в миш дупка. Иначе си инвестор във фрази!:}

Не трябва да се обръща внимание на ИНВЕСТИЦИОННИТЕ ти съвети, защото си доказал много пъти, че са некадърни. Няма логика да се слушат хора носещи потници и живеещи в панелните гета, когато става дума за инвестиране, защото в 99% от случайте са като теб - пишман инвеститори. Намери пример за поне ЕДИН СЛУЧАЙ в световната история на прост милиционер забогатял от ИНВЕСТИРАНЕ или поне кажи, защо си мислиш, че точно ти ще си 1вия.

Да ти се обръща внимание, защото си глупав и смешен, колкото стадо шебеци, обаче е приемливо и съвсем естествено. С камелия и др. Иванов сте истински карикатури, които предоставят безгранични възможности като обекти за подигравка. Извън този форум, поне около мен, е много трудно да се намерят подобни неудачници от световно ниво, които с писането си непрестанно предоставят причини и възможности за подигравки.

Прост милиционер си Сахибе, кое в моето отношение към теб ти дава основание да мислиш, че ме е страх?
Вие, милиционери често се лъжете, че сте много страшни, понеже носите оръжие и по цял ден тези срещу вас са в блезници и не могат да ви отвърнат, а когато отивате някъде винаги сте повече и организирани. Ще те кажа нещо от опит, което съм виждал много пъти с очите си - смелите и страховити милиционери са мит и обикновенно точно вие, когато сте без оръжие например, сте най-страхливите мижитурки. Ако бяхте толкова страшни и лоши, защо престъпниците не са се скрили по мишите дупки? Ще ти отговоря, за да не се мъчиш над подобни непривични за прост милиционер въпроси. Защото повечето милиционери са палячовци.

Ех барманче, колко внимание ми обръщаш! Да не би детската мечта да ти е да бъдеш милиционер, но да са те скъсали на прегледите след хирурга, пред който трябва да се наведеш? Знаеш ли защо не ме нервиш? Защото аз може и според теб да съм беден милиционер, но ти никога по никакъв начин и с нищо не показа кой си. Което задължително означава, че си НИКОЙ!!!:}
Re: 2012 Преглед на печата
08-02-2012 - 14:15:44
Quote
панелообитателя САХИБ

Ех барманче, колко внимание ми обръщаш! Да не би детската мечта да ти е да бъдеш милиционер, но да са те скъсали на прегледите след хирурга, пред който трябва да се наведеш? Знаеш ли защо не ме нервиш? Защото аз може и според теб да съм беден милиционер, но ти никога по никакъв начин и с нищо не показа кой си. Което задължително означава, че си НИКОЙ!!!:}

Сахибе, това че теб родителите ти са те отгледали за обикновен панелообитаващ милиционер, в резултат на което си се превърнал точно в такъв, е ясно. Ти няма как да знаеш, но ще ти кажа. Чак толкова големи неудачци, че да МЕЧТАЯТ за мизерен живот като бедени панелообитаващи милиционери, трудно се намират.

Аз не се сещам за нито една ПРЕСТИЖНА професия, при която кандидатите се събличат голи и ги оглеждат отпред и отзад. Милиционерите обаче явно отрано трябва да свиквате с подигравките и унижението, защото само прост и некадърен човек стига до там, че за да си намери работа трябва да се навежда и да разтваря бузи и то не принудително, като е за казармата например, а по собствено желание. Затова хората мечтаят да са доктори, а не наведени и надупени милиционери.

Само прост милиционер не би могъл да придобие приблизителна представа за човек по определени улики. Имаш достатъчно материал и въпреки това се затрудняваш. Ама така е като си обикновен глупав милиционер, на когото дори милиционерската работа не му се отдава.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-08 14:17 от javcho.
Re: 2012 Преглед на печата
08-02-2012 - 15:08:03
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ

Ех барманче, колко внимание ми обръщаш! Да не би детската мечта да ти е да бъдеш милиционер, но да са те скъсали на прегледите след хирурга, пред който трябва да се наведеш? Знаеш ли защо не ме нервиш? Защото аз може и според теб да съм беден милиционер, но ти никога по никакъв начин и с нищо не показа кой си. Което задължително означава, че си НИКОЙ!!!:}

Сахибе, това че теб родителите ти са те отгледали за обикновен панелообитаващ милиционер, в резултат на което си се превърнал точно в такъв, е ясно. Ти няма как да знаеш, но ще ти кажа. Чак толкова големи неудачци, че да МЕЧТАЯТ за мизерен живот като бедени панелообитаващи милиционери, трудно се намират.

Аз не се сещам за нито една ПРЕСТИЖНА професия, при която кандидатите се събличат голи и ги оглеждат отпред и отзад. Милиционерите обаче явно отрано трябва да свиквате с подигравките и унижението, защото само прост и некадърен човек стига до там, че за да си намери работа трябва да се навежда и да разтваря бузи и то не принудително, като е за казармата например, а по собствено желание. Затова хората мечтаят да са доктори, а не наведени и надупени милиционери.

Само прост милиционер не би могъл да придобие приблизителна представа за човек по определени улики. Имаш достатъчно материал и въпреки това се затрудняваш. Ама така е като си обикновен глупав милиционер, на когото дори милиционерската работа не му се отдава.
Недей така какво правиш.Ивчо е фалирал и сега не мое да стане милиционер.
Re: 2012 Преглед на печата
08-02-2012 - 16:40:38
Доста бързо и заплашително паричките започват да привършват:

[www.bnb.bg]

Който не може да се ориентира как да си отвори дневния бюлетин от горния линк:

[www.bnb.bg]

Отива и гледа последната таблица на последната страница.

Задължения към правителството и бюджетни организации 2 559,5 мил.лв. *black eye*

Скоро ако няма някакви значителни извънредни приходи или не се емитира дълг, му се вижда края на резерва.

Много лошо за голяма част от тлъстите и мързеливи хрантутници.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-02-08 16:47 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход