Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?

Публикувано от gogo84 
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 12:18:48
Имотко, ще те цитирам, за да се погледнеш малко в огледалото:

Quote
Това си било сериозна работа, [u]тя цената е само първата крачка[/u]. В центъра на София и Варна [u]такива неща[/u] се купуват само ако можеш да ги бутнеш или ако стават за баровско жилище, [u]като и в двата случая ще трябва и да си баровец[/u].

Quote
Янев, [u]аз Варна не я познавам, а и не съм виждал имота, затова не мога да взема отношение по мястото, имота[/u] и прочие важни детаили. Говоря само по принцип, щом не е била достигната по-висока цена, значи пазарът не оценява имота така високо или с такава перспектива, каквато ти виждаш.


Още колко време ще говориш ПО ПРИНЦИП за КОНКРЕТНИ неща и обратното?

Пазара, Имотко, дори мен ме изненада как оценява в момента - за радост всичко е черно на бяло, много лесно може да се провери, за разлика от баш брокерски (нямам предвид Дичо!) приказки за цени.


Време е да се пусне една тема, в която да се описва за архива цени от търгове.


Иво, и аз съм на същото мнение за бъдещата цена на имота.
Не го закупих, тъй като съвсем скоро ще ми трябват много свободни пари за по-интересна сделка, с по-голям ROI.
Въпреки това до последния час, абсолютно буквално, се колебах...
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 12:35:48
Quote
Атанас Янев



Иво, и аз съм на същото мнение за бъдещата цена на имота.
Не го закупих, тъй като съвсем скоро ще ми трябват много свободни пари за по-интересна сделка, с по-голям ROI.
Въпреки това до последния час, абсолютно буквално, се колебах...

Охххх, Атанасе, не дълбай с длетото тъ........., аз съм емоционално обременен от Варна, мечтата ми е да живея там, а много добре знам, че няма как - бизнесът ми е в София, а и останалите неща - семейство, приятели.......
Така че ще трябва да почакам тридесетина години до пенсия, а за тогава съм си приготвил едно симпатично местенце в крайградската зона winking smiley
Ако, обаче, един човек е солидно установен в града, има сериозни доходи - подобно място е просто мечта, особено на тази цена. Каквато и да е къщата, ако има възможности за разумно реновиране и при тази локация - това е уникален избор. Единственото по-добро нещо във Варна е къща на брега до морската градина, ама това е вече друга класа!
Апропо - имаш ли инфо какво стана с онези симпатични мошеници, които се пробваха да гепят солидно парче от Морската?
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 12:38:50
До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?


Обявената цена може да бъде коментирана само ако продавача желае такъв коментар.
Безумна простотия е, който й да било да си въобразява, че непременно обявената цена подлежи на коментар, а още повече за понижение...

winking smiley
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 13:03:20
Иво, имам... Който не е пробвал - той не е взел нещо в Морската след съответното предоставяне на стимули sad smiley

Фрапантното е, че за един от най-вълнуващите случай: 4 декара място с къща (е, съборетина, но си има документи и всичко) бартера беше САМО да направят едно крило на една детска градина. Детската градина е под прозореца ми в Чайка - на око, РЗПто е под 400кв, завършиха я за под 6 месеца, разход на квадрат и цена на получен имот имот да не коментираме smiling smiley

Нямам представа какви са плановете на собственика (известен бизнесмен от града) - от една агенция го бяха обявили за няколко дни за продажба, по договаряне, но го свалиха. Може и да са се договорили grinning smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-07 13:05 от Атанас Янев.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 14:35:03
Quote
darkside
Quote
gogo84
Аз се предавам. Не виждам за нужно да споря с вас и да ви обяснявам едно и също нещо 100 пъти. Айде продължавайте да пишете глупости и се радвайте на интелекта си.
Не се заблуждавай. Тук не става изобщо дума за интелект. Това е линия на поведение целяща осмиване по най-просташки начин на инакомислещите. Но това не променя тренда.
Март 2012-та!
В този форум с иворада камелия и башброкера е безсмислена всякаква комуникация.Ти питаш нещо а те почват колко си глупав и прост.Чудя се дали това не са хора с психически отклонения.Комуникация с такива е безсмислена
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 14:40:24
Quote
ivorad

Ще се чува единствено онова "шльоп, шльоп", което чуваме и сега. Това е класическият звук, който се чува тогава, когато един помияр облизва задните си части, за да поизлъска самочувствието си .
:]
Веднъж тока в аулата спрял, и някой от студентите се изцепил:
- Тъмно като в гъз!
След като дошъл тока, професора изгледал всички и казал:
- Колеги, между нас има хора, които са били навсякъде!

Та въпроса ми Ивораде, е откъде ти е познат този звук "шлюп - шлюп" ?! Личен опит?....
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 15:08:05
Quote
darkside

Та въпроса ми Ивораде, е откъде ти е познат този звук "шлюп - шлюп" ?! Личен опит?....
Точно така , личен опит: чувал съм въпросния звук с ушите си. Последният път - в твое изпълнение!
:]
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 15:19:46
Quote
Атанас Янев
Иво, имам... Който не е пробвал - той не е взел нещо в Морската след съответното предоставяне на стимули sad smiley

Ей, хора, пазете Морската.......такова бижу в самото си сърце имат много малко от крайбрежните градове, вервай ми. За Констанца няма какво да говорим, жалко село, ама Одеса, която е имперски град, строен с огромен размах - и там няма съпоставимо нещо. Родната Марсилия може да се похвали с една гола поляна след Прадо, великолепен град, като Валенсия, няма такова нещо, наложило се е да пуснат Червото през града, белким се порадват на зеленина, Генуа е съде едно пристанище....
Само Барса има чудесен морски парк, ботаническата там е уникална, ама все пак - говорим за мегаполис, в който броят на милионерите е съпоставим с жителите на Варна, а и Монтжуик е от порядъка на Морската.
Пазете градината, вдигайте Катуници, бийте наред цигани, бизнесмени и кметове, че ако това се съсипе - отиде ни перлата.....
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 15:21:26
Quote
batko
[

В този форум с иворада камелия и башброкера е безсмислена всякаква комуникация.Ти питаш нещо а те почват колко си глупав и прост.Чудя се дали това не са хора с психически отклонения.Комуникация с такива е безсмислена

Я ни припомни какво и КАК си попитал, а после дай и моя отговор на питането ти, че да убедиш всички в правотата си!
winking smiley
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
07-10-2011 - 15:23:50
avatar
Quote
batko

В този форум с иворада камелия и башброкера е безсмислена всякаква комуникация.Ти питаш нещо а те почват колко си глупав и прост.Чудя се дали това не са хора с психически отклонения.Комуникация с такива е безсмислена

Не знаеш колко си прав, че да комуникираш с такива като нас, е безсмислено.
Ти нищо не разбираш, защото всъщност и нищо не питаш, а цепиш глупост след глупост, независимо от чистосърдечните ни опити да ти налеем малко акъл. Само че, не се получава.
Друг разказ е, кой има ментални проблеми- този, който обяснява, или ониз- дето не сфаща, дори и чертеж да му направиш...........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход