Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Средна класа в България и по света

Публикувано от камелия 
Re: Средна класа в България и по света
10-09-2011 - 12:38:02
Quote
TZARS

Днес средна класа са хората с чист месечен семеен доход 8.000 - 20.000 лв.

Аууу, че то министър-председателя взема 3000 ???? Искаш да кажеш, че някой си е позволил да взема повече от Бойко?
Ти от тях ли си?
Re: Средна класа в България и по света
10-09-2011 - 12:51:03
В дейността си (бизнеса си), да не използва чужд "наемен труд" (бил той физически или умствен).
--------------------
Това много не го разбрах ?! Имам 3 вида бизнес и 14 човека, на които давам работа, доходите са ми повече от средните, материално съм повече от добре осигурен, децата ми също, мога да си позволя почивка в чужбина, имам сигурност в утрешния ден, смятам се за част от несъстоялата се средна класа.
Re: Средна класа в България и по света
10-09-2011 - 14:39:33
avatar
Quote
Lubimec13
Quote
TZARS
Днес средна класа са хората с чист месечен семеен доход 8.000 - 20.000 лв.

Аууу, че то министър-председателя взема 3000 ???? Искаш да кажеш, че някой си е позволил да взема повече от Бойко?
Ти от тях ли си?

Това че Бойко е на заплата 3.000 лв нищо не означава.
Един средно кадърен стоматолог си прави 5 - 7.000 лв чисти на месец.
Хирурзи в държавни болници се подписват срещу 15 - 45.000 лв месечно, при това законно.
Колко мислите че си докарва собственик на средно голям автосервиз?
Шефа плаща на инженерите си по 3.000 лв, а той естествено печели повече.
Колко си докарва един среден земеделски арендатор?
Ако той не печели добре, как ще си купи комбайни и как ще им изплаща вноските.
Средна класа са хора с добре развъртян частен бизнес, както и добри специалисти работещи за силни компании, срещу съответното силно заплащане.
Който си мисли, че с 2 - 3.000 лв е средна класа, да си смени "очилата".
Определящо за средната класа е постоянния силен месечен доход, а не имотите му.
Силния месечен доход е присъщ на силния бизнесмен.

Тук изобщо не говорим за тежките милионери, те са на поколения напред.

Аз не съм средна класа, но съм се докосвал до тях (по служебни ангажименти).
Аз съм с двама студенти на главата и каквито и доходи да имам, все са недостатъчни.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-09-10 14:53 от TZARS.
1.9
Re: Средна класа в България и по света
10-09-2011 - 18:18:48
Quote
bashbroker
В дейността си (бизнеса си), да не използва чужд "наемен труд" (бил той физически или умствен).
--------------------
Това много не го разбрах ?! Имам 3 вида бизнес и 14 човека, на които давам работа, доходите са ми повече от средните, материално съм повече от добре осигурен, децата ми също, мога да си позволя почивка в чужбина, имам сигурност в утрешния ден, смятам се за част от несъстоялата се средна класа.

Не ми пречи да мечтаеш ... Но познавам хора, наистина заети с легален бизнес и на тях въобще не им е до киснене по форуми (особено сега).

Освен псевдоброкерството, какво друго - дилър на наркотици и проституция ли?
Re: Средна класа в България и по света
10-09-2011 - 19:00:02
1.9 , не представляваш интерес , нивото ти е нисичко да общуваш с мен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-10 19:00 от bashbroker.
1.9
Re: Средна класа в България и по света
10-09-2011 - 19:33:46
Quote
bashbroker
1.9 , не представляваш интерес , нивото ти е нисичко да общуваш с мен.

Един ред и ... редакция. Оправи си запетайките псевдоброкерче!
Попитали баш брокерка какъв секс предпочита. Индивидуалния, отговорила тя. При груповия я било страх да не я пропуснат........брокерче, ти пък мисля, че предпочиташ платения. Защо ли? Защото имаш нужда от пазар на ниски цени за да имаш сделки. Обаче ти защитаваш обратната теза. Едва ли не ръст. Край на спада! Ама тия модератори да не правят специален кастинг за дебелоочие? Виж, намери си няква почтена професия, мое да се реализираш.....вие брокитата сте като dragon kommodus, изчезващ вид!
Re: Средна класа в България и по света
10-09-2011 - 23:56:32
Quote
bashbroker
В дейността си (бизнеса си), да не използва чужд "наемен труд" (бил той физически или умствен).
--------------------
Това много не го разбрах ?! Имам 3 вида бизнес и 14 човека, на които давам работа, доходите са ми повече от средните, материално съм повече от добре осигурен, децата ми също, мога да си позволя почивка в чужбина, имам сигурност в утрешния ден, смятам се за част от несъстоялата се средна класа.

Айдеее и тоя се изцвъка.....
Re: Средна класа в България и по света
11-09-2011 - 09:03:46
1.9 , освен от имоти , не разбираш и от българска граматика и български език, запетайките са си съвсем на място.
1.9
Re: Средна класа в България и по света
11-09-2011 - 09:20:55
Quote
bashbroker
1.9 , освен от имоти , не разбираш и от българска граматика и български език, запетайките са си съвсем на място.

Що се хабиш? Има ли някой, който да те взема на сериозно?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход