Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 00:34:44
кажете къде мога да го чуя концерта на Гилмор
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 07:29:50
Quote
bashbroker
Рибок, да дойда при теб да те моля да ме оценяваш е все едно да дойде Лео Меси да те пита как се дриблира с топка в краката. Смешко.

Башброкер ...
Да ти обясна малко нещата от живота ....
Първо работиш кат вол и по 24 часа
После ставаш добър (някои никога) и ти вдигат заплатата и те хвалят шефовете ( МЕСИ - за момента е един прост бачкатор па бил той и заплатен най-много)
После ставаш шеф/мениджър или както искаш го наречи. Неговата работа е да наема хора и да ги учи как да работят (пример - Сър Алекс Фергюсън, Арсен Венгер и т.н. - виждам че гледаш футбол). Ете тогава вече си ОЦЕНЕН.
Аз тва работя от бая време вече. Па ти си продължавай да обикаляш като недобито куче софийските дупки и кутийките наречени (х)апартаменти.

Аре сполай ти.
И това че си намерил по големи балъци от теб и си им взел комисионна и си си докарал средния годишен доход за една седмица - не те прави нито велик, нито оценен
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 09:05:39
bota156 , всичко разбрах, благодаря ти. Сега нека аз да ти обясня не малко, повечко нещата от живота, щото освен, че съм по-възростен, съм и по- мъдър и това го знае всяко хлапе. Простичко и кратичко, като за прост човек, за да ме разбереш - от много , много години наемам хора и ги уча как да работят, от много, много години не обикалям улиците, в същото време не мразя хората, които работят за мен и го правят, всеки месец ходя в един старчеки дом да веселя бабите и дядовците, сам или с приятели музиканти, помагам на Мануела Горсова и семейството и, помагам на дом за сираци от много години, гледам от 11 г. в къщи дете в инвалидна количка, което не е мое. Пиша ти всичко това, не за да се правя на велик, не за да се правя на герой, а за да имаш поне мъ-ъъъничка представа какво би могъл да прави един шеф на АНИ, освен да " че си намерил по големи балъци от теб и си им взел комисионна", подразни ме това, че наричаш хората, които ползват АНИ балъци, нали знаеш, даже в Библията пише "Не съди", не драги, не са балъци, нормални и разумни хора, които си ценят времето и могат да си позволят да плащат.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 11:08:08
Quote
bashbroker
bota156 , всичко разбрах, благодаря ти. Сега нека аз да ти обясня не малко, повечко нещата от живота, щото освен, че съм по-възростен, съм и по- мъдър и това го знае всяко хлапе. Простичко и кратичко, като за прост човек, за да ме разбереш - от много , много години наемам хора и ги уча как да работят, от много, много години не обикалям улиците, в същото време не мразя хората, които работят за мен и го правят, всеки месец ходя в един старчеки дом да веселя бабите и дядовците, сам или с приятели музиканти, помагам на Мануела Горсова и семейството и, помагам на дом за сираци от много години, гледам от 11 г. в къщи дете в инвалидна количка, което не е мое. Пиша ти всичко това, не за да се правя на велик, не за да се правя на герой, а за да имаш поне мъ-ъъъничка представа какво би могъл да прави един шеф на АНИ, освен да " че си намерил по големи балъци от теб и си им взел комисионна", подразни ме това, че наричаш хората, които ползват АНИ балъци, нали знаеш, даже в Библията пише "Не съди", не драги, не са балъци, нормални и разумни хора, които си ценят времето и могат да си позволят да плащат.
Kaто ти чета писанията не мисля че това е истина.Човек който върши описаните от теб неща не се заяжда и не обижда хора с различно мнение във форума.Ти досега доказа че си един озлобен от живота човек който мрази хората с различно от неговото мнение.Аз оценям по делата а не по това кой за какъв се има във фантазиите си
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 11:55:05
batko, хич не ме интересува ти на какво вярваш, или какво мислиш за мен. Да, обиждам, устат съм, не прощавам. Ама само в отговор на неудачниците поплювковци.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 11:55 от bashbroker.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 12:45:02
Батенце, искаш ли на 31-ви този месец да дойдеш с мен и след това публично да ми се извиниш за неверието ?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 14:35:20
........................................................................................................................................................................................................................
Минали, месец, два..................
Гъста мъгла обхванала пазара на имоти, носели се секакви страховити слухове.........Секи път нашия герой кат се изправел срещу имотната мъгла и викнел: "Иииииима ли мераклии за холбокс в Кални ливади?!" ехото отговаряло: 149, 149, 149..........".Кво е па тва 149?" си рекъл нашия Башброкеръ, помислил, помислил и решил да иде при Циганката с Кристалното Кълбо, дет в него са вижда сичко което искаш да видиш срещу педесе лева.
-Кажи ми Циганко (тел ми джипси*, Deep Purple) кво виждаш ся в твойто кристъл кълбо, ма? Ша има ли пазар или да ти троша кълбото, щот съм голем и съм мноу нервен ?!!
Циганката го измерила с поглед, (ебаси наглия брокер!), дръпнала си от лулата и рекла с дрезгав глас:
-Ми то кълбото нищо не показва, бе готин! Само тва 149 са върти вътре и тва е най-големото, щот са виждат и по-малки цифрички...........и некви заменки са мерджелеят......е тука има една:
"Заменям Мерседес Е320 3.2 дизел 2006-та на 78 000км. за двустаен на комуникативно място в некой свестен квартал, с доплащане 50 000 юана!"
-Ма ти подиграваш ли ми са, ма? Ся ша видиш колко ми е големо егото!!!
-Ми аз съм проста циганка и не знам кво е тва, дет викаш, че ти е големо, ма дано да са сдобийш и с други големи неща........и не опускай тоа бартер, че тва мое да е сделката на годината...... А за тва 149 що не питаш джуджетата даунъри? Те са завират насекъде и са мноу информирани, питай тех, нема лошо.........
-Ми те са мноу гадни и заядливи!
-Айде, и ти не си по-долу! Оди ги питай, ако спреш да ги обиждаш и те мое да спрат, пробвай де!
Тръгнал си нашия герой замислен...де ша ги търси теа джуджета сега. Ми те живеат през девет квартала в десети! През девет сгради от затворен тип в десетата......и изведнъж са сетил: ми във форума естествено!
-Хей, джудженца сривленца гадни, кво е тва 149?
-Ма мааааале колко си задръстен па ти, уж си БашБаш! Ми тва е цената на правоъгълен бг метър* към края на март 2012-та на инвестициите дет си ги напрайл 2008-ма, бре умнико!
-Гадни, подли малки твари! Вие подигравате ли ми са?Мноу ми рабирате от инвистиций, тъпанари-влогари! Да ви свалат лихвата дано! Да ви гръмнат влоговете дано! Кат имотен балон да гръмнат!(тва последното гърми мноу яко, щот вече го чухме, та знайм)
-Не бе човек! Истината ти казваме! Най-старите джуджета още помнят едно време кат стана ОГЗД* (секи садял дървета в несвест) и дървения матриял поевтиня после, та и най-бедното джудже си купи и си построи къщичка!
А па ти мое да си БашБаш, ма ша теглиш от ОГМНС* .......и от високомерието си. Ако изобщо си филантроп, мое да е от гузна съвест. Ма морален дълг не са изплаща матриялно, да знайш! Мое да питаш джуджето Тъмню. Он ги знае тия работи, щото мноу е живел и мноу видел...........

-Ша ви тегла аз на вас по една, без комисион!........казал БашБаш и се качил в пясъчния си замък (АНИ) да осмисли събитията..........

По принцип приказката требва да свърши така:" Поканил нашия герой джуджетата на гости и три дена яли, пили и са веселили!"
Ма в нашия случай тва е невъзможно, щото кеша свършил и немало с кво да са почерпат наште герои. За тва са записали кат самотни майки циганки на борсата та да получат енергийни и секви други помощи, и тогаз вече да мое и те кат хората да хапнат и пийнат.....Шае шукария! Шукария шае!
Харе кришна! 149 Харе рама!
Рама рама! 149 Харе омм, харе омм!
(тва е мантра за повлияване на цените)




1*.правоъгълен бг метър - тва е мааалко по-голям от реалния квадратен. Използва се само в БГ.
2.* ОГЗД - Огромното Горско Засаждане на Дървета
3.* ОГМНС - Огромното Градско Мухлясало НедовършеноСтроителство



Купуването и продаването без комисион е престъпление!



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 16:18 от darkside.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 15:51:10
Quote
bashbroker
batko, хич не ме интересува ти на какво вярваш, или какво мислиш за мен. Да, обиждам, устат съм, не прощавам. Ама само в отговор на неудачниците поплювковци.
Човек с такова възпитание и такава душа не е възможно да се грижи за болно дете безвъзмездно.Ако изобщо правиш това има някаква користна цел.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 15:52:29
Quote
bashbroker
Батенце, искаш ли на 31-ви този месец да дойдеш с мен и след това публично да ми се извиниш за неверието ?
Жалко ще трябва да се уведомят социалните служби за какъв човек става дума.Ако така се отнасяш и с него Бог да е на помощ на горкото детенце.Дано Бог се смили над него.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 16:53:22
Quote
bashbroker
....... Пиша ти всичко това, не за да се правя на велик, не за да се правя на герой, а за да имаш поне мъ-ъъъничка представа какво би могъл да прави един шеф на АНИ, освен да " че си намерил по големи балъци от теб и си им взел комисионна", подразни ме това, че наричаш хората, които ползват АНИ балъци, нали знаеш, даже в Библията пише "Не съди", не драги, не са балъци, нормални и разумни хора, които си ценят времето и могат да си позволят да плащат.

А защо обиждаш хората кат се пишеш толкова хрисим?
за балъците = не мога по друг начин да определя човек който предпочита да даде 600лв ЛИХВА на банката вместо 300лв наем за да живее в жилище. На това отгоре се ЗАДЪЛЖАВА 20-30години да го прави това БЕЗУМИЕ (да плаща 2 пъти повече за една и съща услуга - покрив над главата си), и ако за 1-2 месеца имаш неблагоразумието да не си го спазваш задължението да загубиш всичките си плащания.
Ти как би определил такъв човек? Аз мога хиляди определения да използвам и "БАЛЪК" ми се вижда най-необидното.
Дано в ГОЛЯЯЯЯЯЯмата представа за благородството ти има по МЪЪЪЪЪЪничко истина.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход