Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 10:17:17
В този форум има трима които всичко знаят и могат.И от всичко разбират.Башброкера Ивчо и бабчето Камелия.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 10:22:07
Quote
камелия
Quote
batko
Като знам че си преминала критическата направо ужас.Мога да те нахраня теб с нещо щото и ти като прасето живееш в кочина.

Наборе, критическа караш и ти- нарича се " андропауза".
Я, виж какво съвпадение между проявленията ти и описанието на нАуката:

Мъжете в тази възраст реагират различно и малцина са тези, които успяват да прескочат своята критическа.Превръщат се във вечните мърморковци и недоволни от всичко наоколо. Намират проблеми и в най-дребнавите неща и започват да се заяждат с всички наоколо, включително и с децата си. Разбира се, най-потърпевша остава съпругата, защото в стремежа си да угоди на кривото и потиснато голямо дете, накрая се изнервя до краен предел.
Ето, чети, просвещавай се.......

А, мен не ме мисли- съпругата на адвокат по наказателни дела, не може да живее в нищета.
Ех, Селчо, Селчо, я си гледай хайванчетата, че да можеш да си платиш наема през зимата и да не тръскаш рейса в студовете.:]
Ти започна и да халюцинираш вече.Така и не се намери някой да те .....белким се успокоиш.Имала била мъж.Това ще да е в графа вицове.Кой може да те изтърпи?И адвокат бил!!!!!!!!!!!!!!!Че може ли някой да те надприказва тебе.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 10:24:20
Quote
bashbroker
Понеже от дете бил много талантлив, родителите на БАТКО го изпратили в "Дом за даровити деца", на третия месец отишли да го видят, качили се на първия етаж, където пишело "Таланти" и попитали за него, учителката казала "Вижте на горния етаж", където пишело "Гении", там също ги отпратили за горния етаж, там пишело "Супер гениални", там го нямало, продължили нагоре, от етаж на етаж хората помръквали, защото срещали надписи "Идиоти", Пълни идиоти", Супер идиоти", БАТКО батко все го нямало, на предпоследния етаж пишело "Абсолютни олигофрени", там учителката също казала "Нямаме такъв, вижте на последния етаж", качили се, а там пишело "БАТКО".
Ето такъв човек се грижи за болно чуждо дете.Вервайте му.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 10:25:24
Quote
ivorad
Quote
batko
Като знам че си преминала критическата направо ужас.Мога да те нахраня теб с нещо щото и ти като прасето живееш в кочина.

Ooooo, това е точно по темата "Бисери"!!!
Подтема "Аграрен индивид любезничи с дама".
:]
А това е по темата софийски дришльо се прави на голема работа.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 10:48:50
avatar
Quote
batko

Ти започна и да халюцинираш вече.Така и не се намери някой да те .....белким се успокоиш.Имала била мъж.Това ще да е в графа вицове.Кой може да те изтърпи?И адвокат бил!!!!!!!!!!!!!!!Че може ли някой да те надприказва тебе.

Селчо, ако опъването помагаше, още след като си усетил учестеното дишане зад гърба си и болката под кръста, за които така вълнуващо разказа, щеше да станеш един умен и уравновесен мъж, който на средната си възраст, с порасла дъщеря, нямаше да сипе цинизми.
Ама, нали знаеш- акъл не се налива.:]
И Селчо, само силно ограничените селски бекове се пънат да надприказват опонента- интелигентните просто водят диалог, защитавайки тезите си с факти и логика.
Все неща, дето са ти безумно далечни и неразбираеми.smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 11:09:04
avatar
Quote
batko
В този форум има трима които всичко знаят и могат.И от всичко разбират.Башброкера Ивчо и бабчето Камелия.

Хи,хи! Форумът е за имоти, та признанието ти, направо ме трогна!
Само че, наборе, питах те на колко години е дъщеря ти, ама както винаги, щом опре до нещо конкретно-отговор няма.:]
Затова ли си избра ник " батко", че да се чувстваш по- младичък?
Смешко, за да заблудиш някого, трябва да изчистиш от държанието си проявленията на андропаузата, ама не можеш......smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 11:22:54
Quote
batko

А това е по темата софийски дришльо се прави на голема работа.

Опитваш се да минеш в диалогов режим от типа " аз мое съм простак - ти па си дришльо!". И може би очакваш отговор от сорта - "..........а па ти па си пикльо!!!"?
Няма да те огрее, Бате, аз отдавна съм приключил с детската градина winking smiley
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 12:20:33
Батко, всичко бих приел от теб, знам отдавна колко ти е капацитета, обаче не споменавай детето, защото и всички псувни знам, и ти е бедна фантазията какво още мога, когато някой нещастен тъпанар се опита да се гаври с това ! За твое сведение тъпо копеле, този момък е болен от "Прогресивна мускулна дистрофия" , тези хора не живеят повече от 21 - 22 г., той е почти на 21, затова внимавай, освен Господ, който няма да те подмине, ще те намеря и аз !
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 14:22:46
Quote
bashbroker
Батко, всичко бих приел от теб, знам отдавна колко ти е капацитета, обаче не споменавай детето, защото и всички псувни знам, и ти е бедна фантазията какво още мога, когато някой нещастен тъпанар се опита да се гаври с това ! За твое сведение тъпо копеле, този момък е болен от "Прогресивна мускулна дистрофия" , тези хора не живеят повече от 21 - 22 г., той е почти на 21, затова внимавай, освен Господ, който няма да те подмине, ще те намеря и аз !
Не той е болен а ти
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
24-10-2011 - 14:45:47
Quote
batko
Quote
bashbroker
Батко, всичко бих приел от теб, знам отдавна колко ти е капацитета, обаче не споменавай детето, защото и всички псувни знам, и ти е бедна фантазията какво още мога, когато някой нещастен тъпанар се опита да се гаври с това ! За твое сведение тъпо копеле, този момък е болен от "Прогресивна мускулна дистрофия" , тези хора не живеят повече от 21 - 22 г., той е почти на 21, затова внимавай, освен Господ, който няма да те подмине, ще те намеря и аз !
Не той е болен а ти

От твоя гледна точка е именно така, защото някои хора с твоя манталитет изоставят такива деца да гният в домовете за сираци. Докато колегата, пак според теб, е малоумник, защото години наред си "губи" времето, за да може едно болно дете да преживее няколко щастливи мига в краткия си живот! Щастливи, защото да усетиш любовта и саможертвата на родителите си е щастие, което е над физическите ограничения, налагани от жестоката болест....
Не мога да повярвам как не успяваш да усетиш това и си позволяваш да плюеш по човек, споделил с нас толкова покъртителна интимна истина.....
Жалко за теб!

sad smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-24 15:05 от ivorad.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход