Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
29-09-2011 - 17:52:41
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
29-09-2011 - 18:09:50
ДГД, ти с поредният безмисле ник. А иначе да, имам работа и си я върша с кеф. За разлика от мен ти ни жена имаш, ни работа. Само една едничка болест ти е останала.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
29-09-2011 - 19:32:23
Рано са те изписали, рано.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
29-09-2011 - 20:27:46
Как мислиш, има ли още някой да не те е разпознал ? Не знам защо санитарите от 4- км не внимават, а пак са те испуснали ?!
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
02-10-2011 - 13:07:14
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Виц:

- Знаеш ли оня виц, дето един брокер вървял с нож забит в гърба?
- Не.......
- И аз не го знам, ама хубаво започва!
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Брокерче, мноу си смел, майна, особено зад паравана на анонимността! Браво! Жена ти мое да се гордее с тебе......голем си!
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
02-10-2011 - 14:19:00
darkside , колко пъти още да ти кажа, че си мъ-ъъъничък да ми даваш оценки, камо ли акъл ?!
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
02-10-2011 - 16:10:34
Quote
bashbroker
darkside , колко пъти още да ти кажа, че си мъ-ъъъничък да ми даваш оценки, камо ли акъл ?!
До колкото си спомням, искаше да сложиш край на мъките си?! Направи го, колкото и да е болезнено.......направи го с ясното съзнание, че помагаш на мноу хора. Тва си беше твоя идея, просто я финализирай, нали така се казваше на вашия език.
А най-добрата инвестиция е каквото и да е в радиус 500 метра от паветата, но след март..........ама трябва мноу да се обяснява защо!

"Според анонимен източник са изнесени данни с гриф "строго секретно" от известна баш АНИ, според които се очаква ужасяващ по размери ръст на цените най-късно до Коледа, на всичко що е панел и тухла от Драгоман до нос Емине!" (тва е по темата)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-02 16:33 от darkside.
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
02-10-2011 - 19:34:01




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-02 21:15 от darkside.
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
03-10-2011 - 09:08:50
Какви мъки бе, даркчо, на мен ми повече от добре, докато има такива като теб, мен всички ме харесват.
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
03-10-2011 - 13:57:23
Quote
bashbroker
Какви мъки бе, даркчо, на мен ми повече от добре, докато има такива като теб, мен всички ме харесват.
Аз не те харесвам. До сега нищо по темата не си написал, освен, че даркчо е смотан, има хиляда и една регистрации и прочее.

Хвърли няколко цифри за имоти с твърдение, че са актуални и нищо повече.

С това, според мен, нищо не доказа. Покажи от миналата седмица няколко твои сделки за апартаменти - опиши ги - цената беше, аз постигнах за моя клиент еди си каква или нещо подобно, докажи, че си активен брокер, а не брокер по запознанства.

Тогава може и да те харесам smiling smiley

По онзи силно изкривен начин, по който харесвам Иванов, Камелия и Имотко *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход