Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
03-10-2011 - 15:15:56
Quote
bashbroker
Какви мъки бе, даркчо, на мен ми повече от добре, докато има такива като теб, мен всички ме харесват.[/b]
Харесват ли те?......... Баси кривата нива!

А харесва ли ти да те харесват? Жени? Мъже? И двата пола? И каква е моята роля?
Аз да не съм звяра а ти красавицата? Да не съм гърбавия от Парижката Света Богородица?

Ти, майна, пак обърка нещо приоритетите. Даже започвам да си мисля, че нещо не харесваш вижданията ми за пазара на имоти?! Кво му е на март 2012-та? Иде пролет, птичките пеят, кокичета, осми март, красиви жени, цените падат...............само хубави неща идват! Земи се в ръце, ша си докараш некой инфаркт..........и внимавай с виаграта, щото на твоята възраст не е мноу безопасно! По-добре гинко........голем си брато, както сам твърдиш, де............

(Аз имам един ник и си го харесвам! Отговаря ми на егото!)
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
04-10-2011 - 09:52:47
Янев, като казвам "харесват ме" нямам пред вид тук, а ако ме харесва даркчо, това би било притеснително. Освен това за него никога не съм казвал, че има сто ника, само, че е смотан.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 10:00 от bashbroker.
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
04-10-2011 - 12:36:58
avatar
Quote
Атанас Янев
bashbroker С това, според мен, нищо не доказа. Покажи от миналата седмица няколко твои сделки за апартаменти - опиши ги - цената беше, аз постигнах за моя клиент еди си каква или нещо подобно, докажи, че си активен брокер, а не брокер по запознанства.Тогава може и да те харесам smiling smiley

Ако ти си продавача и той те изцеди като лимон и постигне еди каква си цена за купувача - дали ще го харесаш?
Активен брокер не означава че е такъв щом постигне корекция в цената напр. 20% надолу.
В момента на пазара на земи може да се постигне и 50 % надолу - зависи от първоначалната цена.
Активен брокер е посредник при който клиентът му е доволен след успешно финализиране на сделка.
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
04-10-2011 - 13:20:16
Quote
Атанас Янев
Quote
bashbroker
Какви мъки бе, даркчо, на мен ми повече от добре, докато има такива като теб, мен всички ме харесват.
Аз не те харесвам. До сега нищо по темата не си написал, освен, че даркчо е смотан, има хиляда и една регистрации и прочее.

Хвърли няколко цифри за имоти с твърдение, че са актуални и нищо повече.

С това, според мен, нищо не доказа. Покажи от миналата седмица няколко твои сделки за апартаменти - опиши ги - цената беше, аз постигнах за моя клиент еди си каква или нещо подобно, докажи, че си активен брокер, а не брокер по запознанства.

Тогава може и да те харесам smiling smiley

По онзи силно изкривен начин, по който харесвам Иванов, Камелия и Имотко *beer*

Чувствата са ни взаимни.
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
04-10-2011 - 14:41:52
Quote
TZARS
Активен брокер е посредник при който клиентът му е доволен след успешно финализиране на сделка.

Абсолютно *beer*

Не съм се изразил правилно, но мисля всеки разбра какво имам предвид с уточнението "или нещо подобно" winking smiley
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-10-2011 - 18:22:01
Да обобщим - важното е да има доволни клиенти сега, на момента. За после няма значение. Да си ги нямаме такива: 2008г. купили скъпо - сега реват защо са купили, или сега продали евтино, а през 2013г. да почнат пак да реват защо са продали.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-10-2011 - 18:32:54
Quote
Imotko
Да обобщим - важното е да има доволни клиенти сега, на момента. За после няма значение. Да си ги нямаме такива: 2008г. купили скъпо - сега реват защо са купили, или сега продали евтино, а през 2013г. да почнат пак да реват защо са продали.


Имотко и ти ли се огъваш вече?Как така 2013 година ще е силна за имотите ами 2012 къде я забравяш?Дръж фронта!
Re: Бисери и вицове за пазара, брокерите и цените на имотите.
04-10-2011 - 20:16:10
Покажи от миналата седмица няколко твои сделки за апартаменти - опиши ги - цената беше, аз постигнах за моя клиент еди си каква или нещо подобно, докажи, че си активен брокер, а не брокер по запознанства.
------------------------------
Щях, ако знаех какво означава "активен брокер", ама ти не, та не, не ми обясняваш. Самият факт, че моята АНИ прави сделки през всичките почти 21 г. откакто се занимавам с това какво ти говори - активен ли съм, или не, дай ми определение. ? Единственият, който тук ви показва параметрите на реални сделки, случващи се днес, съм аз ,какво друго искаш от мен , да ти разказвам подробности за всяка сделка ? Имаше тук един малък човечец валсодар, когото каних публично в офиса да присъства на сделки, за да види кое как става, той все ми отказваше, надявам се да има хора, които помнят това , да поканя и теб ? Утре ми предстои подписване на ПД в 15 ч. заповядай. Пиша всичко това не защото държа да ме харесаш, а защото се нахвърляш срещу мен без да съм те предизвикал с нищо лично, заставаш в защита на даркчо и особено на оня малоумник счетоводителя.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-10-2011 - 21:57:43
bashbroker, ако си следил темите до тук щеше да знаеш, че аз съм от "нападнатите" - то не бях перач на ДДС, то не бях стъпвал в кантора на нотариус, то не бях продавал, то не бях купувал, то не бях брокер, то не бях неброкер... Каквото се сетиш - бях и не бях smiling smiley

За жалост не съм от София.
С удоволствие щях да мина да са запознаем, да пием по кафе и да поговорим *beer*

Когато започнеш да даваш съвети, а не да плюеш на ляво и дясно, всичко ще си дойде на мястото smiling smiley

Човек с 21 години опит все ще има какво да каже, нали?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-10-2011 - 22:18:25
Първото ти мнение с предния ник!!!

Quote
dicho
Занимавам се с имоти от 15 г., видял съм всякакви и всичко, свързано с тази професия, това е нивото на народа ни за съжаление, този дето си е спестил 3000 евро, най-вероятно е от тези, които биха си спестили и 80-те ст. за билетче в трамвая, биха прецакали всеки, когото могат, нищо ново под слънцето. Селянина си остава селянин ! Папитали кучето - "Защо топките са ти отзад ? ", то отговорило - "Кое ми е наред, та и това да ми е отпред !", ето това е ситуацията у нас, за съжаление !

Над 2000 безсмислени постинга и 4 години по-късно:

Quote
bashbroker
Самият факт, че моята АНИ прави сделки през всичките почти 21 г. откакто се занимавам с това

От самосебе си се налага изводът, че или имаш проблеми с елементарна аритметика или професионалното изкривяване да лъжеш вече взема връх и в тривиални теми като тая от кога се занимаваш с НИ.
И в двата случая не е добре smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход