Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Апартамент на зелено без посредник!

Публикувано от www.hamali.bg 
Re: Апартамент на зелено без посредник!
20-08-2007 - 11:31:35
Littleone Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз пък изобщо не си правя да обикалям по строежи.
> Директно през сайта на строителната фирма.
> Разпределения, цени сичко си има.
>
> Сестра ми е юрист, аз също съм с висше мисля че не
> съм малоумен.
>

Да пазаруваш имот от сайтовете ,така както си пазаруваш гащи,не само,че не е малоумно, но е "ГЕНИАЛНО"!

> Брокерите са абсолютно никому ненужни, тва не е
> професия тва е загуба на време.
>

В петте си изречения имаш 7 грешки/може да съм пропуснал някоя/.Не му мисли,кой как си губи времето,а седни си завърши основното образование.


spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: Апартамент на зелено без посредник!
20-08-2007 - 11:46:53
Имам предложение за господина, който си е спестил 3000евро.
Сега можеш да спестиш още 1000 като шпакловаш, замажеш и наредиш ламината winking smiley .
Освен това можеш да използваш наследствените мебели от фамилията си и така ще спестиш парите за обзавеждане confused smiley .
Да не говорим колко по-евтино щеше да ти е, ако си беше построил апартамента сам moody smiley:
Замисли се още колко работи можеш да спестиш, а вероятността да се превърнеш в инспектор Гаджет е по-малка, отколкото - екземпляр, наподобяващ чичоскручивщината, характерна за жалост, за българина.
Re: Апартамент на зелено без посредник!
20-08-2007 - 13:02:49
Ми нека ви е яд, псувайте си колкото искате но хората ви заобикалят тва е.
Re: Апартамент на зелено без посредник!
20-08-2007 - 14:18:28
Занимавам се с имоти от 15 г., видял съм всякакви и всичко, свързано с тази професия, това е нивото на народа ни за съжаление, този дето си е спестил 3000 евро, най-вероятно е от тези, които биха си спестили и 80-те ст. за билетче в трамвая, биха прецакали всеки, когото могат, нищо ново под слънцето. Селянина си остава селянин ! Папитали кучето - "Защо топките са ти отзад ? ", то отговорило - "Кое ми е наред, та и това да ми е отпред !", ето това е ситуацията у нас, за съжаление !
Re: Апартамент на зелено без посредник!
20-08-2007 - 14:22:10
Висшето образование дава само определени знания в определена област, не Ви прави брокер ! От написаното става ясно , че интелигентността Ви не е за завиждане, иначе си плюйте колкото искате !
Re: Апартамент на зелено без посредник!
20-08-2007 - 14:43:11
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Занимавам се с имоти от 15 г., видял съм всякакви
> и всичко, свързано с тази професия, това е нивото
> на народа ни за съжаление, този дето си е спестил
> 3000 евро, най-вероятно е от тези, които биха си
> спестили и 80-те ст. за билетче в трамвая, биха
> прецакали всеки, когото могат, нищо ново под
> слънцето. Селянина си остава селянин ! Папитали
> кучето - "Защо топките са ти отзад ? ", то
> отговорило - "Кое ми е наред, та и това да ми е
> отпред !", ето това е ситуацията у нас, за
> съжаление !


clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
Re: Апартамент на зелено без посредник!
20-08-2007 - 19:49:07
Продавач е прав ,че някой агенции продават на цени на строителя без да натоварват купувача и си получават процентно възнаграждение от строителя . Но така или иначе пак купувача плаща цялата крайна сума - пък после тя как се разпределя процентно и между кого е друг въпрос .
Re: Апартамент на зелено без посредник!
21-08-2007 - 14:34:19
Айде, още един всезнайко !!!!
ама като всичко е толкова ясно, просто и лесно, ама ЗАЩО НЕ СТАНЕШ БРОКЕР И ТИ ????
Големи сте разбирачи....
А и нали парите са лесни ? Какво по-хубаво от това ?!

Аман от дъвкането на тази тема !!!!
Положението е мното просто - има и кадърни и некадърни брокери - като във всяка една професия !!!
А след като има толкова много, значи има защо !!!!
Защо не ходите да плюете по некадърни лекари, от които може да зависи живота ви, а не имота ....
А такива има, обищавам ти !
Re: Апартамент на зелено без посредник!
21-08-2007 - 15:59:00
Макар да съм за ползването на посредническата услуга, мога да споделя опита, че и двата пъти в които търсех ново строителство, брокерите не ми бяха полезни с нищо, макар да искаха да ми услужат максимално. Не ги обвинявам в нищо, но не ми намериха подходящ обект, защото кой по-добре от мен знае какво ми харесва. После при предварителния договор, предоставен ни от строителя, имах корекции, но сроителя не се съгласи и те неможаха да направят нищо. Всъщност само ме придружиха на срещите. Незнам какво могат да ми предложат повече от строителя - неизгоден договор без процент за след Разрешение за ползване предлага и строителя. Работя с договори повече от тях и хващам всички двусмислици и неточности. Тогава кое време ми спестяват като сам си търся обекта и каква сигурност ми дават, като немогат да я дадат. В този ред на мисли, нямам нищо против да платя комисионна, но срещу нея да получа по-голяма сигурност за вложените средства.
Re: Апартамент на зелено без посредник!
21-08-2007 - 16:35:57
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> Макар да съм за ползването на посредническата
> услуга, мога да споделя опита, че и двата пъти в
> които търсех ново строителство, брокерите не ми
> бяха полезни с нищо, макар да искаха да ми услужат
> максимално. Не ги обвинявам в нищо, но не ми
> намериха подходящ обект, защото кой по-добре от
> мен знае какво ми харесва. После при
> предварителния договор, предоставен ни от
> строителя, имах корекции, но сроителя не се
> съгласи и те неможаха да направят нищо. Всъщност
> само ме придружиха на срещите. Незнам какво могат
> да ми предложат повече от строителя - неизгоден
> договор без процент за след Разрешение за ползване
> предлага и строителя. Работя с договори повече от
> тях и хващам всички двусмислици и неточности.
> Тогава кое време ми спестяват като сам си търся
> обекта и каква сигурност ми дават, като немогат да
> я дадат. В този ред на мисли, нямам нищо против да
> платя комисионна, но срещу нея да получа по-голяма
> сигурност за вложените средства.


Чудесно е,че можете да се справите и сам.Но следва веднага въпроса-защо ползвахте услугите на агенции?Какво точно търсихте от тях?Само да Ви посочат обекта ли?
Питам,защото ако аз знам,че никой не би могъл да намери най-доброто за мен и никой не би могъл по-добре от мен да защити интереса ми,не бих губил времето на друг.Бих си поел ангажимента да се справя с всичко ,от-до. sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход