Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

съвет от сривльовците за цена на гараж

Публикувано от sid 40 
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
14-07-2011 - 09:46:22
Паркомястото е виртуална собственост, опция за нещо което не е регламентирано ясно с надежден документ поне досега.
Отстъпено право на ползване или нещо подобно, но описано в нот. акт требва да е предполагам. 7000е. са мноу пари за мъглява собственост.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
14-07-2011 - 15:19:06
Гледам темата и не вярвам на очите си. Вчера ми пуснаха в кутията брошурка за продажба на подземни паркоместа по 5000 евро - това е в Дървеница една нова сграда на Андрей Ляпчев и викам колко евтино, пък то каква била работата. Иначе преди се продаваха по около 10000 евро де, но явно е било същото положението, плащаш и не получаваш нищо.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
14-07-2011 - 15:43:28
avatar
Quote
Angel_80
Гледам темата и не вярвам на очите си. Вчера ми пуснаха в кутията брошурка за продажба на подземни паркоместа по 5000 евро - това е в Дървеница една нова сграда на Андрей Ляпчев и викам колко евтино, пък то каква била работата. Иначе преди се продаваха по около 10000 евро де, но явно е било същото положението, плащаш и не получаваш нищо.

И паркоместата са като другите имоти.
Някои стават, други не, от трети трябва да се бяга бързо.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
14-07-2011 - 16:34:43
Quote
sid 40
Гаражите са подземни но са обособени отделни помещения. Не са паркоместа.

Няколко страници с плява относно паркоместа. А тук въпроса е за ГАРАЖ!!! Бахти...
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
14-07-2011 - 16:43:09
avatar
Quote
kopan
Quote
sid 40
Гаражите са подземни но са обособени отделни помещения. Не са паркоместа.

Няколко страници с плява относно паркоместа. А тук въпроса е за ГАРАЖ!!! Бахти...

Бахти, пък аз си мислех че е паркомясто в подземен гараж smiling smiley
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
25-01-2012 - 21:37:16
avatar
Благодаря за всички мнения, но гаража вече отдавна е собственост на моя много близък пряк роднина. Свалих 500 Е от ценат, но съм доволен, щото като влезеш през външната врата на кооперацията дирекно право надолу и напред и си в гараж №1 който той закупи. Освен това има дистанционно и за двете порти, така, че зимата няма да му се налага да слиза от колата. В гаража има и вентилация която работи. Няма единствено вода, но, аз му обясних какво да си сложи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход