Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

съвет от сривльовците за цена на гараж

Публикувано от sid 40 
съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 10:12:39
avatar
Ще преговарям за закупуване на гараж от мой много близък в София. Той в момента има 17500лв. Харесал съм няколко от една строителна фирма, която все акт 16 още преди половин година.
Та моля сривльовците за съвет, с какви доводи да излъжа строителя да ми намали поне Е500 за прехвърлянето. Ще се плаща в брой цялата сума. Този е единственият ми довод за който се сещам, че може да ми намали. Иначе ако почна да му говоря за страшни цигани, безработица, ниски заплати, демографски срив де да знам дали ще го умилостивя.... Вие как мислите?

П.П. Моля без разни обиди, квалификации и разводняване на темата. Питам напълно сериозно!

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-05 10:15 от sid 40.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 10:47:24
Quote
sid 40
Ще преговарям за закупуване на гараж от мой много близък в София. Той в момента има 17500лв. Харесал съм няколко от една строителна фирма, която все акт 16 още преди половин година.
Та моля сривльовците за съвет, с какви доводи да излъжа строителя да ми намали поне Е500 за прехвърлянето. Ще се плаща в брой цялата сума. Този е единственият ми довод за който се сещам, че може да ми намали. Иначе ако почна да му говоря за страшни цигани, безработица, ниски заплати, демографски срив де да знам дали ще го умилостивя.... Вие как мислите? добави и гръцките банки и борда

П.П. Моля без разни обиди, квалификации и разводняване на темата. Питам напълно сериозно!
Е т,ва ти е играта майна! И без време за размисъл удари 10 каймета на масата, забий ножа в стената и кажи: "Докато спре да се клати да си подписал!!!"
Или просто го помоли най-учтиво. "Имам само 12000......."и в тоя момент се просълзяваш....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-05 10:55 от darkside.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 10:57:49
avatar
Quote
darkside
Quote
sid 40
Ще преговарям за закупуване на гараж от мой много близък в София. Той в момента има 17500лв. Харесал съм няколко от една строителна фирма, която все акт 16 още преди половин година.
Та моля сривльовците за съвет, с какви доводи да излъжа строителя да ми намали поне Е500 за прехвърлянето. Ще се плаща в брой цялата сума. Този е единственият ми довод за който се сещам, че може да ми намали. Иначе ако почна да му говоря за страшни цигани, безработица, ниски заплати, демографски срив де да знам дали ще го умилостивя.... Вие как мислите? добави и гръцките банки и борда

П.П. Моля без разни обиди, квалификации и разводняване на темата. Питам напълно сериозно!
Е т,ва ти е играта майна! И без време за размисъл удари 10 каймета на масата, забий ножа в стената и кажи: "Докато спре да се клати да си подписал!!!"
Или просто го помоли най-учтиво. "Имам само 12000......."и в тоя момент се просълзяваш....

Благодаря Дарксайд! Чакам други мнения. Гаражите са подземни но са обособени отделни помещения. Не са паркоместа. Днес ще проверявам подхода с паркирането как е. Влиза се откъм фасадата.

П.П. За 10 или 12 е ясно, че няма да стане. Поне е500 надолу ме устройват.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-05 10:59 от sid 40.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 11:24:16
да не е над петролен извор тоя гараж? за бизнес ли ще се ползва? да не под някой мол?
за подземна дупка толкова пара...бах му мамата.. това колко ядене и пиене е...имате давате... ние като нямаме ще си вземаме под наем за 100 лева на месец... и ще завиждаме на чорбаджиите че имат толкова много пари smiling smiley
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 12:26:50
1. Отиваш с някой джип, който 100% трудно ще подходи, както и да е устроена клетката... smiling smiley

2. Парите кеш са пари в кеш, достатъчен довод да намали цената или да покрие разноските.

Клетката (гараж е на кота0) някъде в центъра ли се намира?

редакция
Колко са клетките и колко се използват в момента? Ако има закупени - контакт със собствениците им за продажба от тях?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-07-05 12:28 от Атанас Янев.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 14:26:45
avatar
мале това с подземните гаражи е голям филм...
провери за наводнения

на един познат съседния фитнес си беше направил баня в гаража му smiling smiley

ако искаш съди се със яки момчета smiling smiley
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 15:10:17
По-скоро говори с купувача наиситина ли е на зор да купи сега. Каква кола кара той? Ако гаражът струва повече от 50% от колта, няма смисъл по-добре навън да си я държи.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 15:13:25
Quote
greenbul
по-добре навън да си я държи.
Ако няма къде да паркира и ще обикаля по 60 минути всеки ден за да си търси място...
Няма значение каква е колата, въпроса е в спестеното време smiling smiley
1.9
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 16:15:32
Това поредната тема за ЪП ли е?
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
05-07-2011 - 16:20:18
avatar
Quote
greenbul
По-скоро говори с купувача наиситина ли е на зор да купи сега. Каква кола кара той? Ако гаражът струва повече от 50% от колта, няма смисъл по-добре навън да си я държи.

В интерес на истината колата е два пъти по-евтина от гаража, но той иска да си купува нова кола и въобще колата му не е проблема върху който мисли, а това къде ще си я паркира, без да му я драскат, режат катализатора, чупят огледалата и други екстри ако си я държи на улицата. Не мога да го разубеждавам да не купува гараж на тази цена, а ме интересува с какъв довод мога да сваля цаната на съществуващ и избран от нас такъв. Благодаря ви за мненията на всичките. Бяха интересни и полезни. С почти всичко съм съгласен което казахте, но съм пропуснал да отбележа факта, че като фамилия в радиус 200м. имаме два апартамента и нито един гараж. А освен съществуващото старо строителство, направиха и няколко блока ново и проблема с паркирането става твърде сериозен.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход