Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 14:54:02
avatar
Quote
др. Иванов
Не си купувал защото си гол като пушка! Да носиш греди и да подаваш кофи с кереч по обектите не означава, че си създавал строителство, а скоро спестеното от 800-те лв. заплата на общак при бума ще свърши!

Написах, че съм ги създавал т.е. финансирал създаването и че съм ги продавал (лично) пациенте. Ама ти и да четеш не можеш бе.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 15:53:14
Quote
darkside
"Пак ще кажа никакъв закон за личен фалит - само щавене и клане му е майката". Бих добавил, имат глави на раменете..да са мислили!

dеlluxx , акъла не е ХХХ да им го набият в ....главите. Докато не изгорят лично, нема да разберат, тва е .....

Брей, че тъпи и злобни копелета. А защо ли са такива - защото са бедни и нещастни с прогноза "без изменение".
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 16:01:20
avatar
Quote
Imotko
Quote
darkside
"Пак ще кажа никакъв закон за личен фалит - само щавене и клане му е майката". Бих добавил, имат глави на раменете..да са мислили!

dеlluxx , акъла не е ХХХ да им го набият в ....главите. Докато не изгорят лично, нема да разберат, тва е .....

Брей, че тъпи и злобни копелета. А защо ли са такива - защото са бедни и нещастни с прогноза "без изменение".

Я ти нещо много скоропостижно се завърна от БГ черноморието. Защо така? Да не би пациент Иванов вече да ти иска по 20лв нощувка?
Вярно е че сме бедни и нещастни, НО не в сравнение с тебе, а сравнени с Бил Гейтс.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 16:05:55
От ипотекар по-беден може да бъде друг ипотекар с повече или по-голяма ипотека. Всеки клошар който към днешна дата няма дълг е по-богат от "богат" ипотекар, образно казано. Ипотеката е бомба със закъснител!

Препоръчвам на ипотекарите търсещи спасение:
1. Смяна на самоличност + пластична хирургия.

2. Изчезване някъде по света с малко джобни, вместо и тях да дават на банката.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-15 16:14 от darkside.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 17:42:17
avatar
Quote
darkside
От ипотекар по-беден може да бъде друг ипотекар с повече или по-голяма ипотека. Всеки клошар който към днешна дата няма дълг е по-богат от "богат" ипотекар, образно казано. Ипотеката е бомба със закъснител!

Препоръчвам на ипотекарите търсещи спасение:
1. Смяна на самоличност + пластична хирургия.

2. Изчезване някъде по света с малко джобни, вместо и тях да дават на банката.

Дарки, ша са караме дето даваш такива препоръки на набълбучковците! Кой тогава ще щавят банките а? И как ще бъдат гарантирани нашите депозити? Никакво спасение - тука и връщане на кредитите, пък като си върнат парите + лихвите, тогава да си трошат главите където щат.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 18:03:49
Не се беспокой! Не съм виждал ипотекар с толкова ум и кураж, че да последва съветите ми. Тука ше си гният, мое банките да почнат да им слагат гривни като на Строс Кан Еблю да не мое да бегат.
1.9
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 18:08:42
Quote
Angel_80
1.9 не съм брокер, а и нямам желание да се занимавам с това.
Делуксчо събирай кинти, че с тези 22 хил. евро скоро нещо хубаво няма да намериш, пък колкото и да ги стискаш в банката. А и за мене не се тревожи, ти като не можеш да си позволиш жилище има др. който имат пари и купуват.

Браво за оптимизма! Мнооооого ще ти е необходим...
Задават се избори и започва безвремието ... Наесен ще броим пилците, че сега идва време за мореееее.
Само се чудя дали да не отскоча до Гърция.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 18:30:12
Angel_80, ти ако верно имаш две ипотеки майна, направо будиш уважението ми! И два автомобила на лизинг! Смел почти до безумие...
Ми тва е голема смелост, тва е подвиг, нещо като оня Матросов дето легнал с голи гърди върху картечницата.......верно, че е бил на кило водка де.............
Се едно си стъпил на пехотна мина, и а мръднеш (останеш без работа), а е гръмнала...
Е с такива хора ша са възроди България! Смели до безумие!
Ако съвсем я сгънеш хавата, ша те зема при мен на скелето за общак майна. Малко е трудно и страшничко, ма ша свикнеш. Туй, дето ти си го направил е по-страшно, вервай ми!
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 18:58:35
avatar
Quote
darkside
Angel_80, ти ако верно имаш две ипотеки майна, направо будиш уважението ми! И два автомобила на лизинг! Смел почти до безумие...
Ми тва е голема смелост, тва е подвиг, нещо като оня Матросов дето легнал с голи гърди върху картечницата.......верно, че е бил на кило водка де.............
Се едно си стъпил на пехотна мина, и а мръднеш (останеш без работа), а е гръмнала...
Е с такива хора ша са възроди България! Смели до безумие!
Ако съвсем я сгънеш хавата, ша те зема при мен на скелето за общак майна. Малко е трудно и страшничко, ма ша свикнеш. Туй, дето ти си го направил е по-страшно, вервай ми!

Дарки звинявай ма пак ша та поправям, значи смелост е когато се залага собствен капитал с риск от загуба, а това на Ангел се нарича безумна смелост - с взети назаем пари които 100% ще върне да рискува знаейки че има дори 1% вероятност да стане крепостник той и семейството му до 9-то коляно.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 19:13:56
Аз пък на това му викам "Осран до главата с лайна, влиза му в устата, плюе и вика дайте още", лошото че има доста такива българи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход