Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
14-07-2011 - 15:41:23
Хайде сега строителите виновни. Аз съм купил 2 апартамента ново стоителство и на двата съм искал промени от първоначалния план. Докато се строи няма проблеми да ти го променят и да стане функционално и според желанията. Каквито ги искате такива ще ви ги направят, на комшиите като гледам едни спалнички 2.50 на 2.50, едни тераски пи 40 см широки, мъка.
1.9
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 07:38:24
Quote
Angel_80
Хайде сега строителите виновни. Аз съм купил 2 апартамента ново стоителство и на двата съм искал промени от първоначалния план. Докато се строи няма проблеми да ти го променят и да стане функционално и според желанията. Каквито ги искате такива ще ви ги направят, на комшиите като гледам едни спалнички 2.50 на 2.50, едни тераски пи 40 см широки, мъка.

Ангелчо, ти поредното неадекватно борокерче ли си? Или бълнуваш, или мечтаеш на глас.
Купил си ново строителство и тутакси заради теб са разтикали стените. Или си купил на зелено и със замах си прекроил плана.
Вземи се в ръце и продавай кимизарника си, че скоро и 20000 няма да видиш като оферта.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 12:21:57
avatar
Quote
Angel_80
Хайде сега строителите виновни. Аз съм купил 2 апартамента ново стоителство и на двата съм искал промени от първоначалния план. Докато се строи няма проблеми да ти го променят и да стане функционално и според желанията. Каквито ги искате такива ще ви ги направят, на комшиите като гледам едни спалнички 2.50 на 2.50, едни тераски пи 40 см широки, мъка.

Пак ли акъл раздаваш? Да знаеш, че банките не прощават. Абе пиле набълбукано, първо си оправи собствения батак, пък после раздавай акъл. Ти май си репликация на имотко, той едно време се оттърва така от лапите на банката с едни паднали 70К от едно място, пък сега пак се явява милионер та щял да изкупува бул. Витоша на кг.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 13:57:10
В Дианабад били паднали имотите с 19% за тримесечие!?!Чак пък толкоз! Не ви ли се струва малко преувеличена тази информация от "специалистите" от "Адрес"?smiling smiley
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 14:18:43
Не знам дали е вярно, но че "Червена звезда" е един от най-надценените квартали си е самата истина. Като знам какви избушени панелки има там, 8-900Евро/м2 не ми се връзват от никаде.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 14:25:29
1.9 не съм брокер, а и нямам желание да се занимавам с това.
Делуксчо събирай кинти, че с тези 22 хил. евро скоро нещо хубаво няма да намериш, пък колкото и да ги стискаш в банката. А и за мене не се тревожи, ти като не можеш да си позволиш жилище има др. който имат пари и купуват.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 14:45:15
Quote
Толумбичка
В Дианабад били паднали имотите с 19% за тримесечие!?!Чак пък толкоз! Не ви ли се струва малко преувеличена тази информация от "специалистите" от "Адрес"?smiling smiley
Адрес се опитват да раздвижат пазара. Вече не е важна цената, важното е да има сделки. Вече почти всички медийни изяви целят раздвижване на пазара за последно преди зимата, независимо от ценовите нива. След изборите и развитието на вторичната световна криза до есента дет се вика " мейби Камелия, мейби Камелия драйвър"!
Сега всички политически(тъмни, балкански) субекти събират пари за изборите и всичко ще замре до есента. Битката за властта ще е като при Сталинград. По Перловската ще плуват политически трупове......
А дотогава безветрие, застой, мисълта ми е не очаквайте нещо да се случи кой знае кво....освен криминалната хроника да набъбва.

Иваноф, ти нема ли да помогнеш с нещо на Костофф за изборите бре? Или твоя конь е Станишефф? Язе дадох на едни избори и веке нема да повтора, оти всите са маскари, майна.....
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 14:46:15
avatar
Ангелчо, аз жилище не съм купувал никога, защото досега само съм ги създавал и продавал на неграмотни ипотекари. Спечелените пари съм давал пак на ипотечковците чрез посредничеството на банките. За такива като тебе Ангелчо си има термин - офце.
Пак ще кажа никакъв закон за личен фалит - само щавене и клане му е майката.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 14:50:57
Не си купувал защото си гол като пушка! Да носиш греди и да подаваш кофи с кереч по обектите не означава, че си създавал строителство, а скоро спестеното от 800-те лв. заплата на общак при бума ще свърши!
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
15-07-2011 - 14:52:57
"Пак ще кажа никакъв закон за личен фалит - само щавене и клане му е майката". Бих добавил, имат глави на раменете..да са мислили!

dеlluxx , акъла не е ХХХ да им го набият в ....главите. Докато не изгорят лично, нема да разберат, тва е .....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход