Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 22:38:08
avatar
Камелия, кога за последно си правила секс? Преди 10 или 20 години? :}


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 22:38:37
Quote
камелия
Quote
Диян Филчев
Ами като искаш да го обсъждаш с някой софиянец що ми отговаряш тогава?Или май точно с мен искаш да го обсъдиш.?

Ако исках да се заяждам, каквато, явно, е целта ти, бих попитала, защо поста ти беше отговор на моя?
Но, нямам такова намерение- Додко2 ми е достатъчен.:]


Ти изми чиниите и хайде на компа да си получиш дозата внимание.Не си познала.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 22:54:15
avatar
Quote
Диян Филчев
Ти изми чиниите и хайде на компа да си получиш дозата внимание.Не си познала.

Твърде самонадеяна е мисълта ти, че твоето внимание ми е нужно.
И твърде кратка паметта, щом забравяш, че ти реши да отговориш на пост, неадресиран до теб.
Дерзай, някой може да ти се върже.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 23:17:21
Quote
камелия
Quote
Диян Филчев
Това е вярно.Понеже от 12 години съм в София отначало много ме учудваше това но dodo2 като цяло е изредил причините за това.Естествено че има и изключения но като цяло е така.

Бих предпочела да го обсъдя със софиянец...........

Ти не можеш мислиш ма кухо лейко, камо ли да обсъждаш!
По-добре не се напъвай, че да не разкаляш терена!
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 23:29:48
avatar
Quote
3.14

Ти не можеш мислиш ма кухо лейко, камо ли да обсъждаш!
По-добре не се напъвай, че да не разкаляш терена!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 01:07:14
Quote
TopObserver
Quote
камелия
Така че, вместо да пееш една и съща песен- погледни се какво представляваш, какви са ти ценностите, задай си въпроса, защо на 26г. интерес за теб представляват абитуриентките


Убедил съм се отдавна че женската злоба и завист нямат равни...
Само друга жена може да погледне злобно... свежото и кръшно телце на 18-19 годишна...
са си преглътне злобно киселините от прекомерната употреба на евтино сутрешно кафе и цигари...
И да каже горното...

Кой би предпочел 10 лелки като камелия? пред една абитуриенткаsmiling smiley
Хора поне мислете преди да напишете нещо подобно, за да не ви е яд после че сте се изпуснали...

Аз лично предпочитам безимотна млада мацка,
Пред опитна, загоряла, завехнала и озлобена от живота леличка с два апартамента и вила като камелия.

Аз вече няколко пъти питах кой има нещо против младите мръвки. За развеселяване ще разкажа една история от по-миналта зима. Размразявам си колата, а покрай мен минава комшия от съседната къща и без повод почва да ми обяснява как в магазина един персионер питал да не би месето да е от онова 50 годишното, след което сподели: "И си викам аз на акъла, вечер като си лягаш до 70 годишно месо, оплакваш ли се"

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 10:03:39
avatar
Quote
TopObserver


Убедил съм се отдавна че женската злоба и завист нямат равни...
Само друга жена може да погледне злобно... свежото и кръшно телце на 18-19 годишна...
са си преглътне злобно киселините от прекомерната употреба на евтино сутрешно кафе и цигари...
И да каже горното...

Кой би предпочел 10 лелки като камелия? пред една абитуриенткаsmiling smiley
Хора поне мислете преди да напишете нещо подобно, за да не ви е яд после че сте се изпуснали...

Аз лично предпочитам безимотна млада мацка,
Пред опитна, загоряла, завехнала и озлобена от живота леличка с два апартамента и вила като камелия.

Глей, ся, душко!
Що се пънеш да обясняваш какво предпочиташ, като нито поста е към теб, нито някой ти е предложил нещо, нито те е питал какво искаш?:]
Ама, щом си подхванал приказката- да поразсъждаваме.............
Дали абитуриентката или младата безимотна мацка биха те погледнали такъв- неопитен, загорял, дебел и мазен, че и без пукната пара?spinning smiley sticking its tongue out
Само да не ми изпищиш на умряло сега, че съм си измисляла и не си такъв?
Щото, ще трябва да погледнеш пак поста си.........
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 12:17:28
Къде го Сахиб?
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 13:22:54
avatar
Quote
javcho
Съветите и също са добри - 13.11.08

Quote
камелия
... ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат..

Язък ти за претенциите, джавчо!
Май, само тъпите и безсмислени заяждания ти се отдават в този живот:]
Хайде, щом си толкова майстор, да те питам- ти, къде беше на 13.11. 2008г., за да ми опонираш и да предвидиш, че не само банките ще спрат да субсидират покупката на имот, ами ще изпаднем в глобална криза, безработицата ще се увеличи, а пишман- работодатели като твоя милост, вложили средства в купуването на скъпи коли, гоненето на абитуриентки, пиенето на отлежала уиски и яденето на японски водорасли, ще спрат да плащат на наетите или ще ги оставят на половин заплата?smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 14:33:20
Quote
камелия
Май, само тъпите и безсмислени заяждания ти се отдават в този живот:]

Хайде, щом си толкова майстор, да те питам- ти, къде беше на 13.11. 2008г., за да ми опонираш и да предвидиш, че не само банките ще спрат да субсидират покупката на имот, ами ще изпаднем в глобална криза, безработицата ще се увеличи

а пишман- работодатели като твоя милост, вложили средства в купуването на скъпи коли, гоненето на абитуриентки, пиенето на отлежала уиски и яденето на японски водорасли, ще спрат да плащат на наетите или ще ги оставят на половин заплата?smoking smiley

Подписа доказва, че лъжеш когато казваш, че не си подвеждала клиенти и че никога не даваш прогнози.

По повод заяжданията, пак демагогстваш, ама нищо ново.

Нали не си давала никога прогнози, по твойте думи, какво да сме спорили.

Ето някой от мойте мнения, от това време. Нещо не съм очаквал ръстове май.

[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]

Последния пасаж много ме зарадва. Нека ми е зле. Май е по-добре млад и богат от стар и беден. spinning smiley sticking its tongue out Ако искаш си вярвай в обратното.

А и за какво изобщо се обаждаш, аз търсех Сахиб, че от вчера не е писал и се притеснявам, а не люлинската панелообитаваща лелка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход