Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:29:52
avatar
От доста време не съм виждал новорегистриран с цел да ми отговори на точно определен постинг. Това преди една година се случваше доста често. Явно заради кризата и платените клакьори се обезцениха.*yes*
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:35:18
avatar
Quote
TopObserver

както и приятелката ти камелия която си мели пудра захар с мелачката за кафе за да си напудри кекса защото в магазина е двойно по скъпа от тази на кристали.
Голяма простотия тази темаsmiling smiley Ще пусна линка в други форуми да ви се посмеят.

По- голяма простотия от тази- да се регистрираш за пореден път с нов ник и да си контактуваш сам със себе си, здраве му кажи.:]
Пусни линк в другите форуми, тъкмо да видят шизофрения в пълен обем...........ще падне веселба.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:41:07
avatar
Quote
TopObserver
Няма смисъл да ти се обяснявам кой и как съм...
както и ти имаш 5-10 ника тук защо и аз да нямам?

Просто ви чета простотиите от седмица и ми е адски забавно...
Иизвинявам се че не се сдържах днес, но ми става все по трудно да се сдържа и да не пиша в една толкова забавна тема smiling smiley
чер хайвер разни спа процедури скъпи и луксозни по 20 - 30 леваsmiling smiley
Плюете се все едно сте на норма smiling smiley и едните и другите вече се излагате
но пък е забавно и малко тъжно такова едно че не сте малки вече?

ето ги и охлювите:
[napolovina.com]

с малко повече търсене се намира и чер хайвер на промоция
а и Давидоф можете да си купите от циганите по евтинко и да снимате.

Трябва да ви обединят с теен проблем и бгмама форумите

Абе по принцип си много прав Обзървър. Само, че що правиш забележка само са СПА процедурите а не за тъпанарите с хайвера? Щото жена ми явно ме лъже, че процедурите са скъпи и си развява футарината където и кефене и с който и кефне, но ония намазалите аристократи с чер хайвер, я тях ги делни малко:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:50:47
avatar
Quote
TopObserver
Quote
sid 40
Quote
TopObserver
Няма смисъл да ти се обяснявам кой и как съм...
както и ти имаш 5-10 ника тук защо и аз да нямам?

Просто ви чета простотиите от седмица и ми е адски забавно...
Иизвинявам се че не се сдържах днес, но ми става все по трудно да се сдържа и да не пиша в една толкова забавна тема smiling smiley
чер хайвер разни спа процедури скъпи и луксозни по 20 - 30 леваsmiling smiley
Плюете се все едно сте на норма smiling smiley и едните и другите вече се излагате
но пък е забавно и малко тъжно такова едно че не сте малки вече?

ето ги и охлювите:
[napolovina.com]

И аз обичам простите селски вкусове, но тука ме вкарват в разни измислени дискусии. Прав си. Това което си посочил е 100 пъти по-вкусно от другите неща. Подкрепям те напълно!!!

с малко повече търсене се намира и чер хайвер на промоция
а и Давидоф можете да си купите от циганите по евтинко и да снимате.

Трябва да ви обединят с теен проблем и бгмама форумите


Мислех да ти го кажа това че май те послъгва и какво ги прави парите да я питаш,
ама си викам ще се засегнеш, а и не е за публично обсъждане smiling smiley
Хубаво че си се усетил tongue sticking out smiley
Просто на твоята тема не се сдържах вече, четох четох и то изби накрая,
хайвери, уискита, снимки, само видео няма. на мен пък ми донесоха преди седмица специално едно кило селски суджук домашен...
ми да ви пикам и на хайвера и на сушените екстри. Като го запекох на скарата и с топъл хлебец... улииии и с няколко бири като го полях...

Абе по принцип си много прав Обзървър. Само, че що правиш забележка само са СПА процедурите а не за тъпанарите с хайвера? Щото жена ми явно ме лъже, че процедурите са скъпи и си развява футарината където и кефене и с който и кефне, но ония намазалите аристократи с чер хайвер, я тях ги делни малко:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-23 23:53 от sid 40.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:53:06
avatar
Quote
TopObserver
Няма смисъл да ти се обяснявам кой и как съм...
както и ти имаш 5-10 ника тук защо и аз да нямам?

Не ми и трябват обясненията ти- вече и сам не знаеш колко си се разклонил.............и колко тъпо е да оправдаваш шизофренните си напъни с измислици, защото не е проблем да се види дали наистина пиша с повече от един ник.:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:56:23
Обзървъре, сега видя ли какво направи? Тази вечер Драгомир пак ще малтретира Ева.

Драгомире трябва да ти призная, че терапията с охлювите има ефект. Кожата на Евката наистина е като коприна. Ще писна един линк на Ева от темата на фейсбука.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:59:12
avatar
Quote
Гладен Брокер
Обзървъре, сега видя ли какво направи? Тази вечер Драгомир пак ще малтретира Ева.

Драгомире трябва да ти призная, че терапията с охлювите има ефект. Кожата на Евката наистина е като коприна. Ще писна един линк на Ева от темата на фейсбука.
Обзървър е контактувал с мен. Кой е този Драгомир и коя е тая Ева обясни ти. Интересно е!
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 00:06:45
avatar
Моля споделете: какво минава през главата на панелообитател като види следните две картинки:





N.B. Това с хайвера тръгна от самата Камелия, щото е много остроумна и в онзи момент за нея "черният хайвер" беше нещо недостижимо:

Quote
камелия
Quote
dodo2
Да, основната ми мечта е да съм на вашия стандарт - да живея в панелка. Може само да излезнете с общо становище Люлин или Слатина е по-добре, за да знаят всички към какво да се стремят. А ти на какъв стандарт си с 1200 лева заплата, не ми се мисли. Сигурно ядеш пловодове само на Нова година и месо след пости - празнично. През останалото време хляб и когато има малко излишък - боб.

Що, ти да не живееш в палат под наем?
И получаваш по 5-10 000Е, та имаш чер хайвер по физиономията?
Ако Имането ти се афишира с яденето на плодове през цялата година, ексик ти!
Що не спреш да се дуеш и да избиваш комплекси?
Много по- приятен ще бъдеш.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 00:09:41
avatar
Quote
dodo2
Моля споделете: какво минава през главата на панелообитател като види следните две картинки:





N.B. Това с хайвера тръгна от самата Камелия, щото е много остроумна и в онзи момент за нея "черният хайвер" беше нещо недостижимо:

Quote
камелия
Quote
dodo2
Да, основната ми мечта е да съм на вашия стандарт - да живея в панелка. Може само да излезнете с общо становище Люлин или Слатина е по-добре, за да знаят всички към какво да се стремят. А ти на какъв стандарт си с 1200 лева заплата, не ми се мисли. Сигурно ядеш пловодове само на Нова година и месо след пости - празнично. През останалото време хляб и когато има малко излишък - боб.

Що, ти да не живееш в палат под наем?
И получаваш по 5-10 000Е, та имаш чер хайвер по физиономията?
Ако Имането ти се афишира с яденето на плодове през цялата година, ексик ти!
Що не спреш да се дуеш и да избиваш комплекси?
Много по- приятен ще бъдеш.

Не мога да го понеса! Като панелообитател, ще си тегля куршума. Дайте ми малко време да си напиша завещанието! Сполай Ви.......
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 00:15:36
Драгимире помоли ме да кажа на Обзървър кой е Драгомир Радев? ето кой е: [www.bgobiavi.net] Обадете се и ще разберете кой е като го поздравите със едно "здравей Сахибе"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход