Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 22:29:54
avatar
Quote
Диян Филчев
Ако човек е имал смелостта да остави гордостта си в шкафа в едно с тшеславието и да си каже "може да не съм прав аз а той" нямаше да му се налага да гони 10 000 поста в опити да спаси психичното си равновесие.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 22:55:40
avatar
Quote
dodo2
Нали вчера твърдеше, че си ял с тонове такъв, а сега изведнъж цветът му ти стана подозрителен. И си купи оцветена химия, за да си и ти мъж. Колкото е по-светъл хайверът, е по-възрастна рибата и е по-хубав. И в крайна сметка темата се измества от фантазьори в тъпа посока, основната идея ще я повторя:

Всичко това тръгва от там, че не можело тези, които твърдят, че цените падат и все още са надути двойно, да имат повече от 5 лева в джоба, да имат собствени жилища, да не са тъпи или да са се родили в София. Е - видя се, че може.

За да ви е щастливо в панелките обаче, нека не е така - ровим в кофите и спим под моста.

Ял съм с тонове поради факта, че съм бил управител на ресторант на най-скъпата улица в страната, но още тогава/1992-1996/ съм забелязал, че черния хайвер е наистина черен, но не и зелен като твоя. А тогава едва ли са предлагали ментета и то в един от най-скъпите ресторанти в държавата. Между другото на мен червения хайвер ми е по-вкусен от черния който винаги ми се е струвало, че има лек вкус на мастило.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 23:21:40
Quote
камелия
Quote
Диян Филчев
Ако човек е имал смелостта да остави гордостта си в шкафа в едно с тшеславието и да си каже "може да не съм прав аз а той" нямаше да му се налага да гони 10 000 поста в опити да спаси психичното си равновесие.



Гузен негонен бяга.Защо реши че точно за тебе става въпрос?Светът не се върти около тебе.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
26-05-2011 - 23:47:15
avatar
Quote
Диян Филчев
Гузен негонен бяга.Защо реши че точно за тебе става въпрос?Светът не се върти около тебе.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
27-05-2011 - 00:02:12
avatar
Защо има маса безимотни комплексари, които в същото време се опитват да доказват себе си по най-безпардонния и агрокултурен начин, чрез басове и претенцията да са някои в една виртуална реалност. Нима Додо2 или Явчо са някакви реални хора свързани с реално инфо за тях. Единия откровенно призна преди година че е чист перничанин, другия , че е един гол келеш който снима и кара разбира се 15 годишни баварци, като в същото време твърдят че са някакви баровци. Никой нищо не знае за псевдобизнеса им или особено на Додо 2 за реалната реализация в живота. Какви се падат, като истински личности? За явчо вече съм сигурен, че един смел неудачника позволил си да инвестира грандиозната сумао т 40$ в интернет радио /въпреки че го подозирам сериозно че е начинаещ барман в пиано бар/, но Додо е истинска мистерия. Не случайно може и да се окаже работник на строеж.
Най интересна е злобата към Камелия. Какво ви е направила женицата? Тя яростно се нахвърляше и срещу мен, когато ви казвах , че сте диви селтици и мизерни сривлогари с първия си ник. Тогава видя, че си навлекох повече гняв от късния Волен Сидеров и се разграничи от мен. Сега видя, че гащниците и мизерниците вече нападат по всички фронтове, щото няма живот за тях и всеки момент ще им изключат интернета. Става страшно. Те се озлобяват още повече. Единствено Дарксайд го поздравявам. Поклон! Умен човек.
Всички комплексари обаче да го духат, щото видяха, че са незначителни като лайно от скат на дъното на мариянската падина. Толкова са им и възможностите да си купят първо жилище.:}
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
27-05-2011 - 00:21:49
Като не купят, да не свърши света. 1000 човека ще си купят.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
27-05-2011 - 09:02:53
Quote
sid 40
Всички комплексари обаче да го духат, щото видяха, че са незначителни като лайно от скат на дъното на мариянската падина. Толкова са им и възможностите да си купят първо жилище.:}
Колко са незначителни хората с добър стандарт на живот и това го казва човек за когото да оправиш детската в панелката е повод за гордост. За първо жилище се разбра че аз, javcho, dodo2 и доста други имаме, но не се пънем да обясняваме че видиш ли 2-на надценка на замрял пазар било повече от нормална цена. Айде със здраве да се радваш на детската и без нерви, като искаш да излезеш от виртуалната реалност вече ви предлагаха сумата и басове да се види истината, ама толкова ви пука за да не се разбере колко бедни душици сте.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
27-05-2011 - 10:00:54
avatar
Quote
javcho


И вземи научи английски, защото и следващата криза ще проспиш, докато гледаш БНТ и Станишев ти казва, че криза няма.
Ако очакваш да се информираи от българските медии, забрави.

Щом съм проспала кризата, значи просто не ми се е отразила, така че- колкото ми трябва, толкова поназнайвам английския.
А ти научи българския, защото е смешно да твърдиш, че знаеш чужд език, след като си некадърен да научиш родния си.:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
27-05-2011 - 17:09:38
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход