Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 13:35:39
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2

Всичко това тръгва от там, че не можело тези, които твърдят, че цените падат и все още са надути двойно, да имат повече от 5 лева в джоба, да имат собствени жилища, да не са тъпи или да са се родили в София. Е - видя се, че може.

За да ви е щастливо в панелките обаче, нека не е така - ровим в кофите и спим под моста.

Хи,хи! Пак те друсна амнезията........
Видя се, че не може.
Всичко тръгна от там, че този, който твърди, че не бива да се купува собственост и че всичко все му е скъпо, не може да е паралия, нищо че поства снимки на хайвера, дето яде.
Че не е софиянец този, който сам си казва, че не познава 90% от кварталите на града, не знае къде свършва единствения квартал , който твърди че познава, като така иска да заблуди публиката че живее в него, а не в съседния.
И накрая- не е софиянец този, който определя стойността на квартала по вида на строителството в него, защото идея няма че във всички квартали има и панели, и тухла, и ЕПК, и ПК............

И не- не ровите по кофите, не спите под мостовете- плащате ни наем за жилищата ни, които сте наели.

"Може", "не може" - все неща от виртуалния ти свят, с който се самолекуваш smiling smiley Предложих ти облог по всяка позиция по-горе, но много добре знаеш, че си за лудницата, затова и мънкаш. Ще се пръснеш от завист в миризливата панелка. :}

Освен това всичките ми познати са като мен и не знаят за 90% от кварталите. Обратно, София се познава от емигрантите, които щъкат из целия град да търсят квартири, работа, къде се продават картофите по-евтино и т.н. Може би и тия в Люлин я познавате цяла София поради някакви неведоми причини. Аз за първи път стъпих в Люлин на 30 годишна възраст, защото закарах един от работниците, които правеха ремонт вкъщи. След това съм ходил още най-много 5 пъти и ми беше достатъчно. Само като видиш муцуните на ходещите по улиците и ти става ясно в какво си попаднал.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 13:57:37
avatar
Quote
dodo2
Освен това всичките ми познати са като мен и не знаят за 90% от кварталите. Обратно, София се познава от емигрантите, които щъкат из целия град да търсят квартири, работа, къде се продават картофите по-евтино и т.н. Може би и тия в Люлин я познавате цяла София поради някакви неведоми причини. Аз за първи път стъпих в Люлин на 30 годишна възраст, защото закарах един от работниците, които правеха ремонт вкъщи. След това съм ходил още най-много 5 пъти и ми беше достатъчно. Само като видиш муцуните на ходещите по улиците и ти става ясно в какво си попаднал.

Разбира се, че познатите ти ще са като теб, дошли от кол и въже и непознаващи града.
Няма неведоми причини за познаването на града- софиянците го познават, защото от деца посещават и градини, и училища, и курсове, и спорт, и дискотеки, и концерти- а всичко това не е струпано на едно място, та така се опознава града.
Що се отнася до " муцуните" в Люлин, може да са всякакви, но аграрни като твоята- не са.
Не са и ограничени като теб- да не знаят нищо за видовете строителство, нито с телешки възторг пазят и публикуват снимки на хайвер, за да демонстрират благополучие.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 14:00:34
Quote
камелия
Quote
dodo2
Освен това всичките ми познати са като мен и не знаят за 90% от кварталите. Обратно, София се познава от емигрантите, които щъкат из целия град да търсят квартири, работа, къде се продават картофите по-евтино и т.н. Може би и тия в Люлин я познавате цяла София поради някакви неведоми причини. Аз за първи път стъпих в Люлин на 30 годишна възраст, защото закарах един от работниците, които правеха ремонт вкъщи. След това съм ходил още най-много 5 пъти и ми беше достатъчно. Само като видиш муцуните на ходещите по улиците и ти става ясно в какво си попаднал.

Разбира се, че познатите ти ще са като теб, дошли от кол и въже и непознаващи града.
Няма неведоми причини за познаването на града- софиянците го познават, защото от деца посещават и градини, и училища, и курсове, и спорт, и дискотеки, и концерти- а всичко това не е струпано на едно място, та така се опознава града.
Що се отнася до " муцуните" в Люлин, може да са всякакви, но аграрни като твоята- не са.
Не са и ограничени като теб- да не знаят нищо за видовете строителство, нито с телешки възторг пазят и публикуват снимки на хайвер, за да демонстрират благополучие.
Камелия огледай се наоколо и ще видиш колко овце кози и крави пасат и в Люлин и в Младост и в Студентски град.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 14:03:22
avatar
Хайверът много успешно ти строши един комплекс и клише, затова сега си още по-неадекватна.

95% от познатите ми също са родени в София. И не са ходили на училище, детски градини, дискотеки, спортове, концерт и т.н. в Люлин, Обеля, Модерно предградие, Малашевци, Надежда, Гевгелийски, Долна Малина и т.н.

Ще се пукнеш от завист в миризливата си панелка.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 14:10:07
avatar
Quote
dodo2
Хайверът много успешно ти строши един комплекс и клише, затова сега си още по-неадекватна.

95% от познатите ми също са родени в София. И не са ходили на училище, детски градини, дискотеки, спортове, концерт и т.н. в Люлин, Обеля, Модерно предградие, Малашевци, Надежда, Гевгелийски, Долна Малина и т.н.

Ще се пукнеш от завист в миризливата си панелка.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 14:18:52
avatar
:loveu:


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 19:01:45
Освен това всичките ми познати са като мен и не знаят за 90% от кварталите. Обратно, София се познава от емигрантите, които щъкат из целия град да търсят квартири, работа, къде се продават картофите по-евтино и т.н.



Това е вярно.Понеже от 12 години съм в София отначало много ме учудваше това но dodo2 като цяло е изредил причините за това.Естествено че има и изключения но като цяло е така.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 22:01:40
avatar
Quote
Диян Филчев
Това е вярно.Понеже от 12 години съм в София отначало много ме учудваше това но dodo2 като цяло е изредил причините за това.Естествено че има и изключения но като цяло е така.

Бих предпочела да го обсъдя със софиянец...........
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 22:27:13
Quote
камелия
Quote
Диян Филчев
Това е вярно.Понеже от 12 години съм в София отначало много ме учудваше това но dodo2 като цяло е изредил причините за това.Естествено че има и изключения но като цяло е така.

Бих предпочела да го обсъдя със софиянец...........



Ами като искаш да го обсъждаш с някой софиянец що ми отговаряш тогава?Или май точно с мен искаш да го обсъдиш.?
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 22:30:50
avatar
Quote
Диян Филчев
Ами като искаш да го обсъждаш с някой софиянец що ми отговаряш тогава?Или май точно с мен искаш да го обсъдиш.?

Ако исках да се заяждам, каквато, явно, е целта ти, бих попитала, защо поста ти беше отговор на моя?
Но, нямам такова намерение- Додко2 ми е достатъчен.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход