Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 23:02:06
Quote
sid 40
Аз в момента го ям и не е менте а е хайвер от риба прилепало. Като казах прилепало, се сетих за теб и ще те дам верно на МВР малко да те поошляпат, щото много се отвиваш:}

Недей да ме заплашваш ако обичаш, защото и това е подсъдимо.

За втори път те питам за линк свързан със снимката.

Отговори дали ще го дадеш и не сменяй темата.

Ако няма да го даваш, просто кажи.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 23:08:41
avatar
Quote
sid 40
Quote
dodo2
Това, което си си купил не е черен хайвер, виж какво пише в съдържанието: месо от риби, черен оцветител. Затова ти казах, че е зелен хайвер.

Не знам, но мисля, че и този дето ти го мажеш не е истински защото виж:
[hamhum.net]

Ти нали бешe голям разбирач вчера, а сега си си купил фалшименто, а за другото гадаеш като Камелия, ровейки в google...

Интересно значи след изцепката на Камелия: "И получаваш по 5-10 000Е, та имаш чер хайвер по физиономията?", след като и показах, че си имам в хладилника за нейно голямо съжаление (а аз имам не защото съм големият гъзар, просто гледам да се храня разнообразно и въобще не го смятам за нещо особено), изведнъж черният хайвер стана символ на нещо лошо - от едно клише - на друго. Люлинска мизерия.

Всичко това тръгва от там, че не можело тези, които твърдят, че цените падат и все още са надути двойно, да имат повече от 5 лева в джоба, да имат собствени жилища, да не са тъпи или да са се родили в София. Е - видя се, че може.

За да ви е щастливо в панелките обаче, нека не е така - ровим в кофите и спим под моста. smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 23:15:04
avatar
Quote
javcho
Quote
sid 40
Аз в момента го ям и не е менте а е хайвер от риба прилепало. Като казах прилепало, се сетих за теб и ще те дам верно на МВР малко да те поошляпат, щото много се отвиваш:}

Недей да ме заплашваш ако обичаш, защото и това е подсъдимо.

За втори път те питам за линк свързан със снимката.

Отговори дали ще го дадеш и не сменяй темата.

Ако няма да го даваш, просто кажи.

Абе повече ми приличаш на този-
По ти импонира на на стила въздух под налягане, но и първия много си го бива. Ти накрая ще си признаеш, че си чукнал трийсетте но се заглеждаш по ученички щото само те са ти на акъла.:}
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 23:20:11
avatar
Quote
sid 40
Аз в момента го ям и не е менте а е хайвер от риба прилепало.
Този "хайвер" го има два варианта: от женска - червен и от мъжка - черен :} Скоро в някой от магазините конфискуваха такъв, защото му били объркали количеството оцветител.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 23:26:05
avatar
Quote
dodo2
Quote
sid 40
Аз в момента го ям и не е менте а е хайвер от риба прилепало.
Този "хайвер" го има два варианта: от женска - червен и от мъжка - черен :} Скоро в някой от магазините конфискуваха такъв, защото му били объркали количеството оцветител.

А твоят на снимката наистина си личи че е зелен:}
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 23:42:53
avatar
Нали вчера твърдеше, че си ял с тонове такъв, а сега изведнъж цветът му ти стана подозрителен. И си купи оцветена химия, за да си и ти мъж. Колкото е по-светъл хайверът, е по-възрастна рибата и е по-хубав. И в крайна сметка темата се измества от фантазьори в тъпа посока, основната идея ще я повторя:

Всичко това тръгва от там, че не можело тези, които твърдят, че цените падат и все още са надути двойно, да имат повече от 5 лева в джоба, да имат собствени жилища, да не са тъпи или да са се родили в София. Е - видя се, че може.

За да ви е щастливо в панелките обаче, нека не е така - ровим в кофите и спим под моста.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 23:50:02
avatar
Quote
dodo2
Нали вчера твърдеше, че си ял с тонове такъв, а сега изведнъж цветът му ти стана подозрителен. И си купи оцветена химия, за да си и ти мъж. Колкото е по-светъл хайверът, е по-възрастна рибата и е по-хубав. И в крайна сметка темата се измества от фантазьори в тъпа посока, основната идея ще я повторя:

Всичко това тръгва от там, че не можело тези, които твърдят, че цените падат и все още са надути двойно, да имат повече от 5 лева в джоба, да имат собствени жилища, да не са тъпи или да са се родили в София. Е - видя се, че може.

За да ви е щастливо в панелките обаче, нека не е така - ровим в кофите и спим под моста.

Чакай сега, аз мисля, че темата тръгна от факта че има сделки но няма пазар. Значи тези сделки са в сивата икономика сигурно. Те през нотариус минават ли или сделка според държавата няма, но реално НИ си сменят собствениците? Интересно ще е автора на темата да коментира..... Айде не ме занимавай вече, че гледам само стругове и фрези.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-24 23:56 от sid 40.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 00:59:42
avatar
Това със сделките е така - роднинските фиктивни продажби не се влияят от кризи и веротно са константно число. Ако са примерно 3000, то трябва да го извадим от данните на АВ. Когато отрежеш в основата на графиката една ивица, тогава се вижда как броят сделки е спаднал до санитарния минимум на броя заблудени купувачи или тези, ударили кьоравото от закъсали продавачи. Тогава и спадът на годишна база е в пъти по-голям от този, когато се смята с прибавени фиктивните сделки.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 01:09:30
avatar
Защо цените (вече на втора страница) падат ли, падат? А с наемите какво става?


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
25-05-2011 - 12:05:00
avatar
Quote
dodo2

Всичко това тръгва от там, че не можело тези, които твърдят, че цените падат и все още са надути двойно, да имат повече от 5 лева в джоба, да имат собствени жилища, да не са тъпи или да са се родили в София. Е - видя се, че може.

За да ви е щастливо в панелките обаче, нека не е така - ровим в кофите и спим под моста.

Хи,хи! Пак те друсна амнезията........
Видя се, че не може.
Всичко тръгна от там, че този, който твърди, че не бива да се купува собственост и че всичко все му е скъпо, не може да е паралия, нищо че поства снимки на хайвера, дето яде.
Че не е софиянец този, който сам си казва, че не познава 90% от кварталите на града, не знае къде свършва единствения квартал , който твърди че познава, като така иска да заблуди публиката че живее в него, а не в съседния.
И накрая- не е софиянец този, който определя стойността на квартала по вида на строителството в него, защото идея няма че във всички квартали има и панели, и тухла, и ЕПК, и ПК............

И не- не ровите по кофите, не спите под мостовете- плащате ни наем за жилищата ни, които сте наели.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход