Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 20:51:27
Quote
sid 40
Аз си имам дом, не съм бездомен сривльо като вас.

Жена ми за разлика от твоята особа има две висши образования и всеки ден се среща сдесетки унивеситетски преподаватели и такива от колеж, какъвто съм аз.

Не се научи, че и ние имаме, и то тухлени, и то в община Триадица, не паналка в Слатина.

Еми нека има 2. След още 3 изпита и една дипломна работа и аз ще имам 2.

Обаче едното е от университет, който се води на трето място в Германия, за моята специалност.

И по какво си преподовател?

Само не смей да излъжеш, че си по икономика. :]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 21:02:10
Quote
sid 40
Аз си имам дом, не съм бездомен сривльо като вас.

Жена ми за разлика от твоята особа има две висши образования и всеки ден се среща сдесетки унивеситетски преподаватели и такива от колеж, какъвто съм аз.


Sid 40 = това че си преподавател ИЗОБЩО НЕ Е ЗА ХВАЛЕНЕ В БГ.
Най-големите НЕКАДЪРНИЦИ в момента стават преподаватели.
И майка ми и баща ми са преподаватели - да не кажеш че не съм запознат.
И е страшно жалко за преподавателите, че за 20 години "демокрация" от хора с престиж позволиха да ги направят ....
и за това САМО ТЕ СА СИ ВИНОВНИ.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 21:04:56
Quote
sid 40
Между другото що не кажеш колко си баснословно богат? Вие богатството явно го измервате сам в храна, но не и в инвестиции. Българския тип богатство явно се изразява в това какво ядеш и пиеш. За 50 години колко имота си купи? За моите не се грижи, аз отдавна съм си оплел кошницата. Подскачат само такива "богаташи" като тебе дето да си купи нещо за 12 лв. е постижение. Интересно, че не казваш и от какво са ти доходите и как не успя да купиш нещо свестно /различно от това дето ти минава през дебелото черво/ с тях.
Сахибчо,не съм много богат майна, затова живея на квартира, ама не е лоша, мебелите са нови и от масив и то не само в детската....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-24 21:37 от darkside.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 21:06:54
Quote
камелия
задай си въпроса, защо на 26г. интерес за теб представляват абитуриентките

защо в часовете, в които един твой връстник се забавлява с по- нормални за възрастта му неща, ти киснеш пред компа

Защото представляват интерес за всеки физиологически здрав мъж.

Твоя може и да не се интересува, това обяснява някой неща.

Да не искаш да са занимавам с някоя сбръчкана и увиснала лелка на твоя възраст.

Или с някоя над 30 годишна, над 60 килограмова като на Сахиба. Мерси.

Защото така съм се организирал, че от компютъра си следя бизнеса. Понеже работя и с чужденци, някой от които сега стават, ми се налага да сядам през няколко часа. Това обяснява и защо вчера и днес поработвам, защото цял свят не може да спре, за да празнуваме.

А въпросните връстници, които визираш, ще са бъдещите панелообитатели и твой съседи.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 21:49:09
Абе хора съвсем изкукахте. Образованието в Германия не струвало щото било безплатно. В съседната тема ми дискутирате колко бил вкусен един хайвер защото струвал 140 лева. Имам чувството, че ако ви продам лайна по пет бона килото ще ги ядете за да сте гъзари. Вече мнениета ви по отношение цените на имотите, въобще не ме изненадват. Вие сте си така!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 22:10:35
avatar
Quote
greenbul
Абе хора съвсем изкукахте. Образованието в Германия не струвало щото било безплатно. В съседната тема ми дискутирате колко бил вкусен един хайвер защото струвал 140 лева. Имам чувството, че ако ви продам лайна по пет бона килото ще ги ядете за да сте гъзари. Вече мнениета ви по отношение цените на имотите, въобще не ме изненадват. Вие сте си така!

Прав си че нивото падна доста. Но това е заради тези келеши, които пускат снимки на храна. Чер хайвер днес си купих в бурканче от 7лв. за 100гр. - датски при това. Интересно ще стане като видя колко струва действително този на Додо, щото съм сигурен, че лъже яко и освен това е най-тъпото нещо на света да си купиш нещо на 10-ократно завишена цена, само за да го снимаш и да го покажеш на някой във форума.
Аз може би поведох тази линия с първия си ник, като парадирах с имоти, но тези понеже няма със какво, взеха да налазват суперите и баровете.:}
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 22:31:58
avatar
Това, което си си купил не е черен хайвер, виж какво пише в съдържанието: месо от риби, черен оцветител. Затова ти казах, че е зелен хайвер.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 22:43:28
avatar
Quote
dodo2
Това, което си си купил не е черен хайвер, виж какво пише в съдържанието: месо от риби, черен оцветител. Затова ти казах, че е зелен хайвер.

Не знам, но мисля, че и този дето ти го мажеш не е истински защото виж:
[hamhum.net]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 22:46:30
Quote
sid 40
Quote
dodo2
Това, което си си купил не е черен хайвер, виж какво пише в съдържанието: месо от риби, черен оцветител. Затова ти казах, че е зелен хайвер.

Не знам, но мисля, че и този дето ти го мажеш не е истински защото виж:
[hamhum.net]

Видя ли сега, че за 10лв хайвер няма.

Сам си призна, че си ял менте.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 22:56:25
avatar
Quote
javcho
Quote
sid 40
Quote
dodo2
Това, което си си купил не е черен хайвер, виж какво пише в съдържанието: месо от риби, черен оцветител. Затова ти казах, че е зелен хайвер.

Не знам, но мисля, че и този дето ти го мажеш не е истински защото виж:
[hamhum.net]

Видя ли сега, че за 10лв хайвер няма.

Сам си призна, че си ял менте.

Аз в момента го ям и не е менте а е хайвер от риба прилепало. Като казах прилепало, се сетих за теб и ще те дам верно на МВР малко да те поошляпат, щото много се отвиваш:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход