Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 19:18:57
Quote
sid 40

или да караш стари 15годиши БМВ-та.

Аз на 26 се интересувах най-вече от пътувания, купони и най-вече жени.

Какви 15 годишни бе Сахибе. Отиди до Камор и питай, името ми знаеш. Който и да питаш ще ти каже. Може и до едно местенце OVERDRIVE да отидеш, ама първо питай къде е, защото знам, че не си го чувал. Там Фиатове не съм виждал.

Да не се окаже, че само каското на някой от тях е повече от цената на Фиата ти.

След като караш една от най-евтините и некачествени марки, голяма демагогия е да говориш на тази тема.

И къде си пътувал, за да си мислиш, че Слатина е топ-локейшън? Кой знае по кои държави от третия свят.

За купоните, да не мислиш, че уискито съм го пил сам, аз да не съм алкохолик. Вчера на колко ракии ги писа постовете след 23,00?
А доказателството кой си седи вкъщи е, че вчера цяла нощ пишеш тука и на другото място. Пък да си ме видял мен.

Имай предвид, че съм видял снимката на жена ти Ева. За да не се обиди, ако случайно прочете, ще пробам най-тактично да кажа, че е подходяща за човек с панелка в Слатина, служба в МВР, кола Фиат, цял ден на компютъра, с шкембе. Ако си и плешив, нисък и с очила, значи си се справил добре.

И по този повод разбарах, защо си търсеше матрак, на другото място.
То законите на физиката важат и за пружините.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 19:18:57
avatar
Quote
камелия
Малко опресняване на паметта Додкова...............:]

За хайвера.........

Забелязвам, че си непоправим случай... Като ще опресняваш памет, опресни своята. Ето:

Първо остроумната Камелия:

Quote
камелия
Quote
dodo2
Да, основната ми мечта е да съм на вашия стандарт - да живея в панелка. Може само да излезнете с общо становище Люлин или Слатина е по-добре, за да знаят всички към какво да се стремят. А ти на какъв стандарт си с 1200 лева заплата, не ми се мисли. Сигурно ядеш пловодове само на Нова година и месо след пости - празнично. През останалото време хляб и когато има малко излишък - боб.

Що, ти да не живееш в палат под наем?
И получаваш по 5-10 000Е, та имаш чер хайвер по физиономията?
Ако Имането ти се афишира с яденето на плодове през цялата година, ексик ти!
Що не спреш да се дуеш и да избиваш комплекси?
Много по- приятен ще бъдеш.

После остроумният Сахиб:

Quote
sid 40
Те си позволяват перла от бурканче с бутилка "Искра":]

Следва:

Quote
dodo2
Ето поздравче и за sid, част от следобедната закуска на един сривльо, специално си измислих почерк за вас двамата smiling smiley

Пак остроумната Камелия, която ще се пукне от завист:

Quote
камелия
някой, дето къса от залък, че да плаща наем и колекционира снимки на хайвер,

Следва:

Quote
dodo2



Нова снимка от колекцията :}

Интересно какво ще роди болното ти въображение сега, че е 3D модел, може би?

Разбира се умникът Сахиб пак се изказа неподготвен:

Quote
sid 40
Умът ми не може да проумее как може някой да се хвали с бурканче хайвер , което го има във всеки магазин по 10 лв. Те дори не знаят, че най-хубавия чер хайвер е руският, който купувам от руски магазин в София.

И след:

Quote
dodo2
Това от 10 лева, което си си позволил на празник, е минало покрай хайвер (викат му "зелен хайвер" ). А ако беше купувал наистина от руския магазин - там най-скъпия, който имат, е като този от снимката и цената му е 140 лева. Със заплата 1000 лева, ако похарчиш 140 за 50 грама хайвер, жена ти ще те изгони гарантирано smiling smiley
В това отношение с др. Иванов си приличате - и той обича да разказва от първо лице нечии чужди разкази.

трябваше да му сканирам бележка от POS терминал от този магазин, за да доказвам, че съм го посещавал, а той говори наизуст гаврошовски.

Та така - хвърляте някакви завистливи панелни простотии, които като човек ви докаже, че са простотии, започвате да виете до небесата с теории за успехи с мухлясал хляб.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-24 19:21 от dodo2.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 19:25:53
Този който се похвали пръв и започна всичко е всъщност Сахиб.

Той първи започна с хвалбите за многото си имоти.

До тогава никой не се е хвалил.

Никой не му отговори.

После почна с гащниците, безимотните и т.н.

И когато се опитваме да му докажеме, че бърка, се оплаква, че ние парадираме.

Смешен трол.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 19:30:36
avatar
Quote
javcho
Quote
sid 40

или да караш стари 15годиши БМВ-та.

Аз на 26 се интересувах най-вече от пътувания, купони и най-вече жени.

Какви 15 годишни бе Сахибе. Отиди до Камор и питай, името ми знаеш. Който и да питаш ще ти каже. Може и до едно местенце OVERDRIVE да отидеш, ама първо питай къде е, защото знам, че не си го чувал. Там Фиатове не съм виждал.

Да не се окаже, че само каското на някой от тях е повече от цената на Фиата ти.

След като караш една от най-евтините и некачествени марки, голяма демагогия е да говориш на тази тема.

И къде си пътувал, за да си мислиш, че Слатина е топ-локейшън? Кой знае по кои държави от третия свят.

За купоните, да не мислиш, че уискито съм го пил сам, аз да не съм алкохолик. Вчера на колко ракии ги писа постовете след 23,00?
А доказателството кой си седи вкъщи е, че вчера цяла нощ пишеш тука и на другото място. Пък да си ме видял мен.

Имай предвид, че съм видял снимката на жена ти Ева. За да не се обиди, ако случайно прочете, ще пробам най-тактично да кажа, че е подходяща за човек с панелка в Слатина, служба в МВР, кола Фиат, цял ден на компютъра, с шкембе. Ако си и плешив, нисък и с очила, значи си се справил добре.

И по този повод разбарах, защо си търсеше матрак, на другото място.
То законите на физиката важат и за пружините.

Щеше всичко да ти е ОК ако всичко което си написал, въобще не е вярно. Нито за работата ми , нито за жена ми, нито пък това, че карам "Фиат". Ти си бил голям фантазьор бе. Ще си седя в къщи разбира се. Къде да ходя? Аз си имам дом, не съм бездомен сривльо като вас.
И вместо да говориш простотии за жена ми, по-добре си потърси ти такава, но като гледам с това мислене едва ли ще се завърти някоя около теб да и показваш снимки на бутилки уиски върху плочките в тоалетната на бара или радиоактивни водорасли с които да правиш супа. Жена ми за разлика от твоята особа има две висши образования и всеки ден се среща сдесетки унивеситетски преподаватели и такива от колеж, какъвто съм аз. А ти си разболян мозък който си измисля някаква паралелна реалност за себе си и за околните.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 19:36:13
avatar
Quote
javcho
Мечтата ти е да живееш в панелка в Слатина. *xxx* Същия като камелия и Иванов.

Само остава да уточните Слатина, Люлин или Обеля е топ локация. Аз съм за Слатина от изброените, но не, че е топ.

Смачкан от реалността до степен да не може да мечтае и да се примири да живурка криво-ляво. Трагедия.

Може ли до осмислиш, че всеки безамбициозен мързеливец, който не иска да се развива, реално унищожава конкурентните ни предимства пред останалите държави. Или ти е сложно.

В Америка си имат думи за това - loser и bum. Изглежда в панелките всеки свиква с посредствеността и спира да търси развиетие.

При вас има и друго показателно. Имате уж и по-хубави имоти, но ги давате под наем и живеете в по-лошите.
Това не може да е от друго освен от немотия. Човек с възможности, за който въпросния наем не е определящ за бюджета, би направил обратното. Да живее на хубавото място и да даде под наем лошото.

Сега очаквам да кажеш, че панела е по-хубав от къща. Опитай, да видиме кой ще се хване.


Питам се, наистина ли умствения ти капацитет не стига, за да задържиш информацията, която ти дава опонента, или си толкова комплексиран, че не можеш да приемеш факта, че има хора, по- възрастни от теб, с вече постигнати цели?
Че има хора, живеещи заради красотата на живота, а не в съревнование по ядене на водорасли и пиене на отлежало уиски със Сульо и Пульо?
Откакто си се появил във форума, това са единствените цели, които афишираш във всеки пост.
Да, другата ти хвалба беше колата на едикого си, която сега ти си купил.
Това навсякъде по света се нарича мечтата на аутсайдера- еквивалент на черния хайвер на Додко2.
Така че, вместо да пееш една и съща песен- погледни се какво представляваш, какви са ти ценностите, задай си въпроса, защо на 26г. интерес за теб представляват абитуриентките, защо в часовете, в които един твой връстник се забавлява с по- нормални за възрастта му неща, ти киснеш пред компа, във форум за имоти и се хвалиш с японските си водорасли.winking smiley
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 19:43:36
avatar
Ужас! Как е възможно? Форума дотолкова е паднал, че е на нивото на камелия и сахиба. Честно да си кажа не го очаквах от додо и явчо.

Додо, Явчо само пълен ignore за форумните тролове!
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 19:44:50
Quote
камелия
Така че, вместо да пееш една и съща песен- погледни се какво представляваш, какви са ти ценностите, задай си въпроса, защо на 26г. интерес за теб представляват абитуриентките

Чай ся! Какво им е на абитурентките не разбрах. Не ги гледайте, че 95% приличат на долнопробни курви, когато свалят 3-те пласта грим и слезат от мутренските джипове, някои от тях си стават.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 19:51:33
avatar
Quote
dеlluxx
Ужас! Как е възможно? Форума дотолкова е паднал, че е на нивото на камелия и сахиба. Честно да си кажа не го очаквах от додо и явчо.

Додо, Явчо само пълен ignore за форумните тролове!

Още един с луксозен ник се изцепи от дъното на тоалетната чиния. Я кажи като си толкова делукс, ти имот помирисвал ли си? Купувал ли си, продавал ли си или си от точещите с години лиги сривльовци? Абе тука всички безимотни гащници се изкарахте милионери. Права е Камелия.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 20:09:52
Quote
greenbul
Quote
камелия
Така че, вместо да пееш една и съща песен- погледни се какво представляваш, какви са ти ценностите, задай си въпроса, защо на 26г. интерес за теб представляват абитуриентките

Чай ся! Какво им е на абитурентките не разбрах. Не ги гледайте, че 95% приличат на долнопробни курви, когато свалят 3-те пласта грим и слезат от мутренските джипове, някои от тях си стават.


За хабитюрентките да не чувам лоши думи. Поне тези на сънито си беха мноо арни - особено след поредното питие.
Позачетох се из форумо и пак само си чешем езиците а цените в небесата, броя на сделките в тинята.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 20:14:13
avatar
Quote
greenbul
Quote
камелия
Така че, вместо да пееш една и съща песен- погледни се какво представляваш, какви са ти ценностите, задай си въпроса, защо на 26г. интерес за теб представляват абитуриентките

Чай ся! Какво им е на абитурентките не разбрах. Не ги гледайте, че 95% приличат на долнопробни курви, когато свалят 3-те пласта грим и слезат от мутренските джипове, някои от тях си стават.

Така, де! Някои стават, ама ако на 26годишен не може да му върже нещо свясно заради самия него, жалко......smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход