Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:49:56
avatar
Quote
dodo2

Аз така и не получих отговор - коя е причината 90% от ъпърите да живеят в панелки? Може би несбъднатата мечта да продадете на 2000 евро/м2 и да си построите нормално жилище, довело до необратими психически проблеми, които демонстрирате постоянно?

Глей, ся!
Ти какъвто и отговор да получиш, го забравяш на втората минута и пак питаш, а на хората им писва все да ти обясняват, ама нали съм си добричка, ще ти кажа.
Просто е- такива като теб, дето си мислят, че в София има VIP квартали, ни наемат тухлените апартаменти, плащат ни добра рентичка и си изхвърлят боклука върху собствените си глави.
А ние си живеем на чистичко, на зеленичко, на въздух и далече от вас.:}
Най- общо казано, ако някога станеш собственик, ще разбереш какво е чувството и кои са причините да продаваш, или да не го правиш.
Докато си под наем и докато най- голямата ти гордост е, че си ял чер хайвер, колкото и да ти се обяснява, няма да сФанеш........:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:54:33
Quote
sid 40
Умът ми не може да проумее как може някой да се хвали с бурканче хайвер , което го има във всеки магазин по 10 лв.

На други които в началото и средата на 90-те , тези неща са им били "добър ден" могат да гледат на първите индивиди с насмешливо презрение.

Единствено искам да налея акъл в главите на непросветените.smiling smiley

Сахибе, погледна ли датата. За тази цена са ти пробутали стар, или втора употреба. winking smiley

Може и да си имал, което е съмнително, но сега нямаш, което е по-важно.

Първо събери малко, че от наливане съвсем няма да ти остане.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:55:39
avatar
@камелия:

Бяла птицо, любим спорт ти е, градейки илюзорния си свят, да правиш героите в него с твоите качества smiling smiley Ти си толкова зле, че не поемаш. Вместо да циклиш едно и също, едно от предложенията ми е да спечелиш 10000 евро, като декларираш, че живея под наем, а аз - обратното. Предложението ми е валидно и към Сахиба.

Ама голяма уста - много шоколад яла.

P.S. Между другото, цъкайте отвреме навреме върху банерчетата, за да има някакава полза за сайта...


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-05-23 22:59 от dodo2.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:02:38
avatar
Quote
dodo2
@камелия:

Бяла птицо, любим спорт ти е, градейки илюзорния си свят, да правиш героите в него с твоите качества smiling smiley Ти си толкова зле, че не поемаш. Вместо да циклиш едно и също, едно от предложенията ми е да спечелиш 10000 евро, като декларираш, че живея под наем, а аз - обратното. Предложението ми е валидно и към Сахиба.

Ама голяма уста - много шоколад яла.

P.S. Между другото, цъкайте отвреме навреме върху банерчетата, за да има някакава полза за сайта...

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:04:33
Quote
sid 40
Ти арменски коняк помирисвал ли си?

Тоя става ли?

5 годишен VSOP

Такъв в България в момента няма.

Внесени няколко кашончета от приятел арменец, който живее тук, лично за мен и за него.

[media.snimka.bg]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:06:26
avatar
Не знам дали е стар или нов,но чер и червен съм ял с тонове и докато изпия един литров русский стандарт изяждал съм по три-четири бурканчета дето порцията им е по 6 гр. по рецептурник. Иначе в момента съм на узо такос с риба тон. Между другото червения хайвер ми е 100 пъти по-вкусен от мастиления вкус на черния. Това много други хора го оценяват, но само дивите аграри от прованса си мислят, че като вкусят чер, едва ли не са правили секс със бога. Комплексари ниедни:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:09:10
avatar
Между другото виждам, че тика има само елементарни сривльовци, които не могат да обелят дума за инвестиционните ми намерения в машиностроенето. Явно тука нивото е триста пъти по-ниско от инвестора. Тука е форум за мечтателите да се сдобият с първо жилище на ниска цена.

П.П. Личи си и по това , че никой не обелва дума за скъпите козметични процедури на съпругата. Явно или нямате съпруги, което е разбираемо предвид чергарския ви начин на живот или от котлона и фурната "раховец" не могат да се отделят поради скъпите / за вас/ наеми:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-23 23:11 от sid 40.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:09:44
avatar
Quote
камелия
Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...

Брокерски съвет номер едно, Камелия от 27.09.2007:
"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."

Лудницаааааа! :}


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:14:15
avatar
Плюя на тъпите комплексари без никакъв актив. Вече чуя ли за пасиви като хайвер или сьомга , само ще ви псувам .
Ще контактувам единствено с реални инвеститори.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 23:22:04
avatar
Как sid 40 може да инвестира с 1000 лева заплата - мистерията е разбулена!

1000 лв - заплата
-280 лв - 100 гр. черен хайвер
-150 лв - парно
-33 лв - ток
-21 лв - вода
-400 лв - матрак
-115 лв - храна за месеца
---
1 лв - текущ баланс
-2 лв - дъвки
---
9999999999999999 лв - sid 40 прави overflow на системата
-10000000000 лв - злато
-1000000000 лв - сребро
-10000000000 лв - машини
и т.н.
:}


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход