Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 14:44:19
avatar
Quote
javcho

Лелче и ти раздаваш квалификации за това кой бил грамотен.

Пълна пародия. И точно в изречение на тема обучение.

Това даже не може да е техническа грашка, защото две букви няма как да ги смениш с една различна само от бързане.

Дори в нещо в което се мислиш за добра, по твойте думи, си слаба в реалност.

Ма, ти си бил потресаващо интилигентен, как така от пръв поглед разбра?eye popping smiley
Разбира се, че не е техническа грешка, а е нарочно написано, лелиното.
Но, който разбрал- разбрал, тук не е училище.:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 14:46:00
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2

Хайде, Камелия, отиваме в Менса и който получи повече, другият се бръква с 20,000 евро! Ще си вземем и секундант, пред който ще сме подписали нужните документи и ще скъса задължаващия спечелилия. И понеже нямаш толкова пари, ще продадеш панелката, тъкмо толкова и е цената.

Каква Менса, какви 5 лева?
Ако имаше нещо под косата, щеше да схванеш това, което ти пиша.
Че не ме интересуваш и че в реала запознанствата ми са само със стойностни хора.
Дори и да ми се пресече пътя с комплексари, е само докато се размина с тях.:]
Що не си поставиш по- разумни цели, като да събереш парички за една порция хайвер, например, а не да му се любуваш по снимките, вместо спечелването на непостижимите 20 000Е?
Щото, както се изхвърляш под път и над път, ще си намериш майстора- някой ще се съгласи да си мерите атрибутите, дето ти наричаш акъл и като загубиш, ще се хванеш за палците.........

Снимката я направих собственоръчно, мога да ти го докажа лесно. Ще се пукнеш от завист smiling smiley И тя била хапвала хаха - сигурен съм, че си нямаш представа, къде може да се купи черен хайвер в София. В люлинския хоремаг няма.

А от цялото словоблудство, само се вижда, че не ти стиска да докажеш твърденията си. Просто защото знаеш, че са плод на пристъп на завист родена в миризлива панелка, където люлинските наркоманчета се бодат между етажите.

Предложението за Менса и 20000 евро си остава.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 14:49:38
avatar
Quote
dodo2

Снимката я направих собственоръчно, мога да ти го докажа лесно. Ще се пукнеш от завист smiling smiley И тя била хапвала хаха - сигурен съм, че си нямаш представа, къде може да се купи черен хайвер в София. В люлинския хоремаг няма.

А от цялото словоблудство, само се вижда, че не ти стиска да докажеш твърденията си. Просто защото знаеш, че са плод на пристъп на завист родена в миризлива панелка, където люлинските наркоманчета се бодат между етажите.

Предложението за Менса и 20000 евро си остава.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 16:22:08
avatar
Quote
камелия
Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...



Нова снимка от колекцията :}

Интересно какво ще роди болното ти въображение сега, че е 3D модел, може би?


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма*smiley_ahh**smiley_ahh*
23-05-2011 - 17:02:29
avatar
Quote
dodo2



Нова снимка от колекцията :}

Интересно какво ще роди болното ти въображение сега, че е 3D модел, може би?

Съжаление, никакво друго чувство не може да се " роди", като гледам какъв възторг буди в теб една кутийка хайвер...... *smiley_ahh*
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 17:42:56
avatar
Напротив, у тебе буди възторг, защото по-назад използваше "черен хайвер" като нарицателно за недостижимост, а две мнения по-назад ти беше толкова невероятно, че си имам в хладилника, че твърдеше, че съм показал чужда снимка. Та моля, не приписвай своите комплекси на другите.

Имаш възможност да спечелиш 20К евро само за 40 минути, но ти гарантирам, че ще ги загубиш, защото си с най-ниското IQ в интернет пространството. 1000 обяви, 16% лоши кредити в Германия, ЕГН смешки, толкова глупости и др. Иванов не може да съчини за единица време. А те са в следствие на нисък интелект. Хайде, върви да четеш извадки в google :}


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 18:06:44
avatar
Quote
dodo2
Напротив, у тебе буди възторг, защото по-назад използваше "черен хайвер" като нарицателно за недостижимост, а две мнения по-назад ти беше толкова невероятно, че си имам в хладилника, че твърдеше, че съм показал чужда снимка. Та моля, не приписвай своите комплекси на другите.

Имаш възможност да спечелиш 20К евро само за 40 минути, но ти гарантирам, че ще ги загубиш, защото си с най-ниското IQ в интернет пространството. 1000 обяви, 16% лоши кредити в Германия, ЕГН смешки, толкова глупости и др. Иванов не може да съчини за единица време. А те са в следствие на нисък интелект. Хайде, върви да четеш извадки в google :}

Бедни ми, бедни, Додко2!*tired*

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 18:16:31
Quote
камелия
Разбира се, че не е техническа грешка, а е нарочно написано, лелиното.

Друг път нарочно.

По същия начин нарочно не живееш в тухлена кооперация в центъра, а не защото нямаш възможностите да си го позволиш, нали?

Ясни сте вие панелообитателите, толкова можеш да си купиш хубав имот, колкото Сахиб пие коняк от по 3 000лв бутилката, а Иванов държи половин Сл. Бряг.

Нещо така цел и план за близките 10 години, нямаш ли? Или панелка в Люлин, ти е била мечтата цял живот?:}

Хората за разлика от теб се мъчат поне малко да се развиват спрямо сегашното си положение.

Или си даваш сметка, колко са ти ограничени възможностите и си се примирила, че няма да излезеш от панелката никога.*yes*
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 18:20:27
avatar
Ще се пукнеш от завист, а? Нищо - и Люлин е в София, не всички са селяндури и наркомани, щом бабите могат - значи и ти можеш да живееш с месечен бюджет от 200 лева, има метро - направо като затвориш очи, можеш да си предствиш, че живееш в Женева.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 18:54:17
avatar
Quote
javcho


По същия начин нарочно не живееш в тухлена кооперация в центъра, а не защото нямаш възможностите да си го позволиш, нали?

Ясни сте вие панелообитателите, толкова можеш да си купиш хубав имот, колкото Сахиб пие коняк от по 3 000лв бутилката, а Иванов държи половин Сл. Бряг.

Нещо така цел и план за близките 10 години, нямаш ли? Или панелка в Люлин, ти е била мечтата цял живот?:}

Хората за разлика от теб се мъчат поне малко да се развиват спрямо сегашното си положение.

Или си даваш сметка, колко са ти ограничени възможностите и си се примирила, че няма да излезеш от панелката никога.*yes*

Джавчо, аз целите си съм ги постигнала, та следващите ми 10г. са предвидени за почивка и забавление.
И тъй като, явно на теб и елементарното мислене не ти се отдава, ще ти обясня.
Тухленият ми апартамент е в един квартал, наречен "Хиподрума". Където наемите са доволно височки, та не виждам причина да си гоня наемателите. :]
А в Люлин съм на толкова зелено, чисто и уредено място, та не бих го сменила нито за кооперациите " пруски свод" в центъра, където не можеш прозореца да си отвориш, че да не се задушиш от мръсния въздух, нито за недомислието- " ново строителство" в набедените за " престижни" южни квартали- Малинова долина, Кръстова вада, Манастирски ливади.
Сега, схванА ли?smoking smiley
Може би, трябва да поднеса извиненията си на групата ви, че мечтата на живота ми не е някаква марка коняк или филийка с чер хайвер.smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход