Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:04:31
avatar
Quote
dodo2
Quote
sid 40
Quote
dodo2
Quote
sid 40
Смешнико, пробвал съм десетки пъти. Само, че не влизам вече там откакто дъщеря ми се пристрасти към кондензираното мляко което се предлага там. Аз когато съм ял най-качествения чер хайвер и съм пил дъмпел или чивас, Вие с Явор сте седяли на възглавнички пред масата. Ти арменски коняк помирисвал ли си? Или този дето се предлагаше на летците. Май само можеш да сънуваш подобно нещо.
Пфу, пак ти паднах на нивото! Извинявам се на другите участници!

Да де - това имах предвид - покрай кондензираното мляко за левче си гледал като гаврош витринката с хайвера и не знаеш какво пише на капачката, та се получи глупостта, която съчини по-горе. smiling smiley

Добре, че написах за кондензираното мляко, та да разбера, че не си стъпвал в руския магазин. Жалък клакьор!*yes*

Утре като се прибираш пеш от работа ти е по път - купи един хайвер и покажи тук. Или поне поточи комплексарски лиги на витрината и забележи капачката и напиши влизал ли съм или не в магазина и знам ли какво продават и на каква цена.

Въпросът е че ти не си стъпвал. Не си човекът, който да ми зададе дневния ред. Интересувам се от инвестиции, не от това да си напълня стомаха със скъпа храна, само защото съм комплексар без жилище. Затова утре цял ден ще гледам стругове и фрези, шепинги и шлай-машини, не и бурканчета с каквато и да е храна. Между другото има известно набалониране на цената на черния хайверwinking smiley
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:07:43
avatar
Quote
sid 40

Между другото има известно набалониране на цената на черния хайверwinking smiley

Това- щото Додко 2 и Джавчо не излизат от магазина и пазаруват ли , пазаруват.
Дефицит на хайверчето се забелязва и цената се вдига........
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:16:01
avatar
Quote
камелия
Quote
sid 40

Между другото има известно набалониране на цената на черния хайверwinking smiley

Това- щото Додко 2 и Джавчо не излизат от магазина и пазаруват ли , пазаруват.
Дефицит на хайверчето се забелязва и цената се вдига........

Това го предположих, защото всички сривльовци до един смятат себестойността на апартаментите, но щедро раздават суми за чер хайвер на:} който себестойността е десетки пъти по-ниска. Значи са шарани които купуват на върха на балона, без капка разсъдък и единствено с емоцияwinking smiley
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:17:31
Като отворихте темата за хайвера да кажа и аз. Значи от 2 седмици не съм спрял да уригам на хайвер и шампанско и това ме издава когато ходя търгове през ЧСИ. Веднага разбират кой е сривлогаря.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:19:54
avatar
Quote
Гладен Брокер
Като отворихте темата за хайвера да кажа и аз. Значи от 2 седмици не съм спрял да уригам на хайвер и шампанско и това ме издава когато ходя търгове през ЧСИ. Веднага разбират кой е сривлогаря.

И ти ли купуваш набалончен хайвер? Тъпо, щото по-добре набалончен траен актив да купя, отколкото пасив който ще изходя най-късно на другия ден сутринта. Зависи от метаболизма де!:}
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:23:23
avatar
Quote
Гладен Брокер
Като отворихте темата за хайвера да кажа и аз. Значи от 2 седмици не съм спрял да уригам на хайвер и шампанско и това ме издава когато ходя търгове през ЧСИ. Веднага разбират кой е сривлогаря.

И кво?eye popping smiley
Да не мислиш, че уригните ти те издигат в очите на ЧСИ- тата?
Боже, колко мъка има по тоя свят!:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:36:16
avatar
То и цената на хляба се вдига - защото е основната част от менюто на ъпърите панелообитатели.

Нали знаеш, че мога да ти докажа, че съм влизал? Само че вие тук начело с Камелия казвате нещо измислено от паралелната си вселена, което като ви се даде доказателство за глупостта ви, завистта и простотията, започвате друга песен (за пример - Камелия в предното мнение).

Ето, от къде е това :}



Аз така и не получих отговор - коя е причината 90% от ъпърите да живеят в панелки? Може би несбъднатата мечта да продадете на 2000 евро/м2 и да си построите нормално жилище, довело до необратими психически проблеми, които демонстрирате постоянно?


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:41:36
Quote
камелия
Последното, явно не го умееш, щом висиш по форумите всяка вечер, че и по празниците.

Трудно ти е да схванеш, явно, щом продължаваш да ми говориш за непостигнати цели и мързел.
И не ставай смешен- не говорим дали някой под 30 може да си купи сега апартамент, а дали някой на 20 може да спечели пари и да го направи, при положение че и следва навън.:]

Почивен ден има за хората в България и тези които работят само в рамките на България. Цял свят си работи днес. Аз работя основно с чужденци представи си. Ама то това е невъзможно според теб, нали? Щом ти не можеш да работиш с тях и не знаеш език, значи никой не може.

А това, че го казва човек с повече от 9500 поста, на човек с 400 е пълно дебелоочие, демагогия и нахалство.

Че ти практически живееш във форума.

Първо не е на 20. Второ, да може, за твое съжаление има много хора, които са го направили. Това че ти не можеш, ни знаеш как, или не си чувала и виждала, или не ти стига акъла да го осъзнаш, не значи, че е невъзможно.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:45:34
avatar
Quote
dodo2
То и цената на хляба се вдига - защото е основната част от менюто на ъпърите панелообитатели.

Нали знаеш, че мога да ти докажа, че съм влизал? Само че вие тук начело с Камелия казвате нещо измислено от паралелната си вселена, което като ви се даде доказателство за глупостта ви, завистта и простотията, започвате друга песен (за пример - Камелия в предното мнение).

Ето, от къде е това :}



Аз така и не получих отговор - коя е причината 90% от ъпърите да живеят в панелки? Може би несбъднатата мечта да продадете на 2000 евро/м2 и да си построите нормално жилище, довело до необратими психически проблеми, които демонстрирате постоянно?
Отговора ми беше много ясен, отдаваш по-скъпите си имоти за до получиш по-висок доход и живееш в другите, дето балъците от прованса ги смятат за лоши, но обикновено са по-добри. Лов на балъци разбираш ли. Явно разбираш щом търсиш близо до Лозенец, най смотания набалониран квартал.Обходил съм го целия под земята. За лукс не ми говори- жена ми ходи на терапия с рибки за хубав педикюр и на козметични терапии със слуз от охлюви, където цените са стотици пъти над тези на тривиалния чер хайвер.
Само, че това е друга реалност за тебе, която не същесвува. Ти си по храната. Прост и понамирисващ:] селтик от Драгичево:}
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 22:47:25
avatar
Лудницаааа! smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход