Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 19:42:48
Сахибе, ето какво се хапва, от безимотните гащници.

[media.snimka.bg]

[media.snimka.bg]

То ти сигурно няма да знаеш дори какво е, ама карай.

Това е почти на цената на хайвера за грам. winking smiley

И помисли откъде ще кажеш, че съм го взел, защото в България не се продава никъде. winking smiley

И да ми кажеш в кой бар продават алкохол без бандерол, както се вижда от снимката с бутилките.

Бутилката е купена от безмитен магазин, ама ти не ги разбираш, защото пиеш само домошарки.

Това е показателно и колко кадърен полицай си всъщност. Имаш набито око за детайлите. spinning smiley sticking its tongue out

[media.snimka.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-23 19:44 от javcho.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 19:42:56
Сега разбрахте ли драги сривльовци къде е ТОП лекейшъна - в ЛЮЛИН. Че даже е по-близо до Драгоман, а оттам Европа е на една ръка разстояние
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 19:57:09
Quote
камелия
Джавчо, аз целите си съм ги постигнала, та следващите ми 10г. са предвидени за почивка и забавление.
И тъй като, явно на теб и елементарното мислене не ти се отдава, ще ти обясня.
Тухленият ми апартамент е в един квартал, наречен "Хиподрума". Където наемите са доволно височки, та не виждам причина да си гоня наемателите. :]
А в Люлин съм на толкова зелено, чисто и уредено място, та не бих го сменила нито за кооперациите " пруски свод" в центъра, където не можеш прозореца да си отвориш, че да не се задушиш от мръсния въздух, нито за недомислието- " ново строителство" в набедените за " престижни" южни квартали- Малинова долина, Кръстова вада, Манастирски ливади.
Сега, схванА ли?smoking smiley
Може би, трябва да поднеса извиненията си на групата ви, че мечтата на живота ми не е някаква марка коняк или филийка с чер хайвер.smiling smiley

Ниски са ти целите и възможностите.
И преди ти казах важно е с кой контактуваш, за да имаш стремеж за развитие, като виждаш другите около теб как се развиват.
Просто около теб всички си седят цял живот на същото положение.
Това го доказа още когато не вярваше как някой под 30г. може да си купи сам апартамент.
Ти просто нямаш досег до подобен тип хора и за това ти се вижда невъзможно.
С каквито се събереш такъв ставаш. winking smiley
Затова е и важно кои са ти съседи.
Защото в Люлин амбициозните няма да се задържат повече от 2-3 години.
От това по пораженческо мислене не съм виждал.
Никаква амбиция за развитие.
Пълен мързел.

Панелообитателите сте деградирали тотално, щом си вярвате, че Люлин, Обеля, Дружба, Левски на са дупки обитавани от аутсайдери.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 20:09:59
avatar
Quote
Гладен Брокер
Сега разбрахте ли драги сривльовци къде е ТОП лекейшъна - в ЛЮЛИН. Че даже е по-близо до Драгоман, а оттам Европа е на една ръка разстояние

Бързо тогава на опашката!

Продава 3-СТАЕН, град София, Люлин 3
36 800 EUR (334.54 EUR/кв.м)

град София, Люлин 3
Квадратура: 110 m2
Етаж: 15-ти
Телефон: -
ТEЦ: ДА
Тип строителство: ЕПК

ТОП МЯСТО!!! ЕПК-88г. ,БДС непреходен.


Продава 2-СТАЕН, град София, Люлин 6
31 000 EUR (392.4 EUR/кв.м)


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 20:20:32
Хайде сега драги ми додко да кажеш колко би трябвало да струва м2 на паветата, щом на ТОП Локация в Люлинската зеленина, спокойтвие, чуруликане на птички и плакнещи очите гледки струва 334?
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 20:24:30
avatar
Quote
javcho


Ниски са ти целите и възможностите.
И преди ти казах важно е с кой контактуваш, за да имаш стремеж за развитие, като виждаш другите около теб как се развиват.
Просто около теб всички си седят цял живот на същото положение.
Това го доказа още когато не вярваше как някой под 30г. може да си купи сам апартамент.
Ти просто нямаш досег до подобен тип хора и за това ти се вижда невъзможно.
С каквито се събереш такъв ставаш. winking smiley
Затова е и важно кои са ти съседи.
Защото в Люлин амбициозните няма да се задържат повече от 2-3 години.
От това по пораженческо мислене не съм виждал.
Никаква амбиция за развитие.
Пълен мързел.

Панелообитателите сте деградирали тотално, щом си вярвате, че Люлин, Обеля, Дружба, Левски на са дупки обитавани от аутсайдери.

Джавчо, ти може да имаш високи цели, но възможностите ти за осмисляне на елементарна информация, са твърде ниски.
И ако продължаваш да не схващаш какво ти се казва, няма как да мръднеш и на йота напред, нищо че се пънеш да покажеш колко си велик.
Пак ще ти напиша, та дано достигне до неособено схватливата ти главица- аз моите цели съм ги постигнала и се връщам от там, накъдето ти си се запътил. Постигнала съм каквото съм искала, сега постигам спокойствието и забавлението си. Последното, явно не го умееш, щом висиш по форумите всяка вечер, че и по празниците.
Трудно ти е да схванеш, явно, щом продължаваш да ми говориш за непостигнати цели и мързел.
И не ставай смешен- не говорим дали някой под 30 може да си купи сега апартамент, а дали някой на 20 може да спечели пари и да го направи, при положение че и следва навън.:]
Май твоите мечти спират до колата на едикой си, дето си я купил, след като му свършил лизинга, до коняка едикоя си марка и като Додко2- до хайвера.
Доволно високи цели- спор няма.:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 20:40:39
avatar
Quote
камелия
аз моите цели съм ги постигнала и се връщам от там, накъдето ти си се запътил.

Съмнително е, да се е запътил да става брокер и да лъже хората (защото в тази "професия" лъжата е основният инструмент за продаване).

А послането на хайвера не си го схванала - идеята беше да ти счупи един от комплексите, защото за самата теб това нещо "хайвер" до тия дни имаше особен смисъл. Вече няма. Също така ти показва, колко смешен е виртуалният свят, който си създаваш и в който нареждаш околните и им придаваш някакви образи и характеристики, за да неутрализира собствената ти мизерия (духовна и материална).


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 20:53:49
avatar
Quote
dodo2

Съмнително е, да се е запътил да става брокер и да лъже хората (защото в тази "професия" лъжата е основният инструмент за продаване).

А послането на хайвера не си го схванала - идеята беше да ти счупи един от комплексите, защото за самата теб това нещо "хайвер" до тия дни имаше особен смисъл. Вече няма. Също така ти показва, колко смешен е виртуалният свят, който си създаваш и в който нареждаш околните и им придаваш някакви образи и характеристики, за да неутрализира собствената ти мизерия (духовна и материална).

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 21:03:30
avatar
Quote
javcho
Сахибе, ето какво се хапва, от безимотните гащници.

[media.snimka.bg]

[media.snimka.bg]

То ти сигурно няма да знаеш дори какво е, ама карай.

Това е почти на цената на хайвера за грам. winking smiley

И помисли откъде ще кажеш, че съм го взел, защото в България не се продава никъде. winking smiley

И да ми кажеш в кой бар продават алкохол без бандерол, както се вижда от снимката с бутилките.



Бутилката е купена от безмитен магазин, ама ти не ги разбираш, защото пиеш само домошарки.

Това е показателно и колко кадърен полицай си всъщност. Имаш набито око за детайлите. spinning smiley sticking its tongue out

[media.snimka.bg]


Какъв контраст: един говори за имоти, другите снимат храна и питиета. Контраста в ценово отношение се изразява в 1:100 000.
Някои хора не се усещат колко са жалки и колко са вързани за битието на ниско ниво! Умът ми не може да проумее как може някой да се хвали с бурканче хайвер , което го има във всеки магазин по 10 лв. Те дори не знаят, че най-хубавия чер хайвер е руският, който купувам от руски магазин в София. Не желая да задълбавам в такова абсурдно дребнотемие , но на някои си личи че родителите им са били от доста бедните пролетарски прослойки в тошово време, щом се радват с кравешки възторг на бурканче хайвер или бутилка уиски. На други които в началото и средата на 90-те , тези неща са им били "добър ден" могат да гледат на първите индивиди с насмешливо презрение. А Камелия е права, че софийските квартали са толкова еднотипни и по обитатели със различен социален статус и по инфраструктура, проблеми с роми , дупки и кучета, че е смешно някои от тях да се набеждават за престижни, други за гета. Това обаче на див аграр с комплекси трудно можеш да го обясниш. Именно затова аз твърдя, че има локален топлок. Според разни благини дали са ти наблизо, зеленина , добра транспортна достъпност и други. Камелия не е луда да си даде панелката , което и е дом за двойно по-ниска цена от апартамента в "Хиподрума", който и носи двойно по висока, аз правя същото - живея си в панелката в "Слатина" , а за къщата ми в "Редута" не се е намерил толкова нахален наемател който да ми предложи под 2000 лв.
На Явчо мога да кажа, че тотално греши относно моята професия, интереси и с факта, че си мисли, че парадирам с нещо в този форум.
Единствено искам да налея акъл в главите на непросветените.smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-23 21:05 от sid 40.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 21:04:40
Quote
dodo2
Quote
Гладен Брокер
Сега разбрахте ли драги сривльовци къде е ТОП лекейшъна - в ЛЮЛИН. Че даже е по-близо до Драгоман, а оттам Европа е на една ръка разстояние

Бързо тогава на опашката!

Продава 3-СТАЕН, град София, Люлин 3
36 800 EUR (334.54 EUR/кв.м)

град София, Люлин 3
Квадратура: 110 m2
Етаж: 15-ти
Телефон: -
ТEЦ: ДА
Тип строителство: ЕПК

ТОП МЯСТО!!! ЕПК-88г. ,БДС непреходен.


Продава 2-СТАЕН, град София, Люлин 6
31 000 EUR (392.4 EUR/кв.м)

моите формули дават около 50 400 лева справедлива цена. Което означава, че горния имот е надценен с около 9000 евро. Тъй като обаче стандартната отстъпка включена в офертните цен варира между 15 и 35% има всички шансове да се продаде на нормална цена, а да продадеш на нормална цена по време на криза е геройство. По време на криза обикновено се продава на загуба.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход