Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери vs ЧСИ *drink1*

Публикувано от okorosent 
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 20:04:07
Браво, заровихте темата с няколко страници безумен спам как се вади удостоверение за тежести smiling smiley.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 20:09:10
Imotko ,съвсем съм в ред и няма кой да ме уволни на тоя свят,щото съм от другата страна на трудовите отношения-работодател съм!
Твърдя,за да съм кратък и ясен,че брокера не носи никаква отговорност по сделката с НИ и ако по някаква причина тя пропадне ,например при наличие на тежести,установени след подписване на предварителния договор и двете страни губят комисионите ,платени при подписването му и лапнати от паразита. Често това са повече от 5-6 000 евра. Затова интелигентните хора ползват адвокат и при предварителния договор и при окончателния договор ,а не паразити,които прилагат циркулиращи из нета примерни предварителни договори! Ясно ли ти е това или трябва уточняване?
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 20:27:49
Ясно ми е и не възразявам. Присъствието на двама-трима адвокати не пречи на агенциите да си вършат работата и съответно да си получат парите.
Ама от твоите изказвания и твърде ясно дефинирана омраза личи само желание да се закрият всички фирми за недвижими имоти, което, освен че е невъзможно и безсмислено, и много ме дразни.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 20:31:13
За паразита е важно да вземе комисиона на предварителен договор и после като пропада сделката заради тежести той е невинен пачата гадна защото неговия ангажимент е по запознанствата/договор за поръчка,услуга/!
-----------------------
фло, освен, че не ти е ясно, ти си и крайно невъзпитан простак. Не завиждам на хората като теб, изпълнени с омраза, давай, не ми пречиш.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 20:51:28
Никого не мразя колега! Просто искам да живеем в по-добре организирано общество и такива язви,като агенциите за посредничество при НИ ,генериращи корупция и измами да не съществуват. Рационалното е да се създаде публичен общински регистър на обявите за продажби и така ще отпадне автоматично тази порочна среда създадена от АНИ-тата без никакъв регламент. Те пък от своя страна ще минат на основното си занимание-рекламата,но няма да се пъхат във вещното право за което имат съвсем неоснователни претенции и никаква компетентност!Като се направи една иконимическа обосновка на тази идея за публичния регистър на обявите за продажба,общината ще прегърне идеята и ще я отнесе като куцо пиле домат,толкова е доходна за всички ,без паразитите разбира се!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-20 21:09 от фло.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 21:14:23
Фло (тъпото Сашето ) защо си мислиш , че свеът се върти около теб.
Уважавай работата на хората . каквито и да са те. НЯМА СРАМНА РАБОТА. Има прости хора , като теб...
Аз съм брокер и съм доктор на науките...
ТИ КАКЪВ СИ?
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 21:18:28
Quote
borimar
Фло (тъпото Сашето ) защо си мислиш , че свеът се върти около теб.
Уважавай работата на хората . каквито и да са те. НЯМА СРАМНА РАБОТА. Има прости хора , като теб...
Аз съм брокер и съм доктор на науките...
ТИ КАКЪВ СИ?

Нормален съм!



Докторе,да припомним какво си творил тука и да уважаваме несрамната работа описана по-долу от тебе лично така ли ненормалнико :
borimar [ Отговор ]
Има ли необходимост от регулация на пазара на имоти в България?
12-07-2009 - 14:16:02 IP/Host: 212.233.196.---
Регистриран: преди 4 години
Мнения: 23
Здравейте,
Темата за лицензиране е дискутирана доста и има своите привърженици и своите противници. В момента няма специализирана законова или друга подзаконова регламентация на пазара за имоти. Липсата на подобен лиценз е причина за хаотичен пазар, имотни измами, липса на професионализъм и облагодетелстване на служители от общински, облстни служби и министерства, които осребряват служебното си положение и информация.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-20 21:32 от фло.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
21-03-2011 - 10:53:58
Quote
Imotko
Ясно ми е и не възразявам. Присъствието на двама-трима адвокати не пречи на агенциите да си вършат работата и съответно да си получат парите.

Грешка, агенциите трябава не да СИ вършат работа, а да НИ вършат работа защото не получават парите СИ, а парите НИ. Само глупаците от времето на имотния балон ще дадат една торба пари на някоя неграмотна лелка паразитираща около дадена недвижимост.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
21-03-2011 - 12:41:36
Quote
greenbul
Quote
Imotko
Ясно ми е и не възразявам. Присъствието на двама-трима адвокати не пречи на агенциите да си вършат работата и съответно да си получат парите.

Грешка, агенциите трябава не да СИ вършат работа, а да НИ вършат работа защото не получават парите СИ, а парите НИ. Само глупаците от времето на имотния балон ще дадат една торба пари на някоя неграмотна лелка паразитираща около дадена недвижимост.

Ако неграмотната лалка ти намери супер имот на изгодна цена, ще дадеш и две торби с пари.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
21-03-2011 - 14:15:36
Quote
Imotko
Quote
greenbul
Quote
Imotko
Ясно ми е и не възразявам. Присъствието на двама-трима адвокати не пречи на агенциите да си вършат работата и съответно да си получат парите.

Грешка, агенциите трябава не да СИ вършат работа, а да НИ вършат работа защото не получават парите СИ, а парите НИ. Само глупаците от времето на имотния балон ще дадат една торба пари на някоя неграмотна лелка паразитираща около дадена недвижимост.

Ако неграмотната лалка ти намери супер имот на изгодна цена, ще дадеш и две торби с пари.

Това вее е друга приказка. Ако брокерът е търговец и успее да договори хубава отстъпка от цената може да получи добър процент от договореното. Нямам нищо против. Тогава обаче няма как да работи и за двете страни. Ще си има брокери на купувачите и брокери на продавачите. Сегашните са паразити по имотите и не работят нито за купувача нито за продавача и трябва срочно да бъдат елиминирани от пазара.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход