Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери vs ЧСИ *drink1*

Публикувано от okorosent 
bah
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
23-03-2011 - 09:49:18
avatar
Quote
фло
Нямаш търговска репутация: счетоводството ти е на тефтер и не си регистриран по ЗДДС!

Има хиляди регистрирани по ЗДДС, които с нищо няма да ти гарантират професионализъм и коректност.
Луксозни офиси, "служебни" джипки отпред, засукан персонал - но отвътре кухи.
Не съди за една фирма по регистрация и лустро, а по свършената работа и доволните клиенти!
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
23-03-2011 - 10:13:49
:]Кои са тези доволни клиенти от гаражната агенция? Да ги видим в "Книгата за похвали и оплаквания" ли? Очевидно е,че при сравнение между два паразита* този ,който е с регистрация по ДДС има по-добра търговска репутация,съответно документация и ред за нейното подържане!

Паразит*-брокер не е обида, а позициониране на функцията,така в техниката се нарича ,без да е обидна дума и паразитното колело!
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
23-03-2011 - 10:22:39
Не, не, няма друго обяснение, освен, че на нашия приятел Фло някоя агенция му е взела здрава комисиона, за да го отърве от някой дървен имот, и затова сега вие като линейка. Вместо да целува ръце. Не ли?
А за феновете на Гугъл, на стоте снимки и пълната информация за имота, достъпна с две натискания на клавишите- абе, аланкоолу, нали 99,99% от купувачите, след като разгледат тази добре събрана и подредена информация, ще отидат сами при собственика-продавач и за трудолюбивата, честна, професионално работеща и регистрирана по ДДС/защо ли/ агенция ще остане един среден пръст. Та точно това много ви се иска, нали, ама няма да стане.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
23-03-2011 - 10:36:40
Quote
dicho
Нямали сте нужда от мрънкане, ОК, а от какво имате нужда?
-----------------
От нищо. Най - малкото от съвети от лаици.

За да определиш някой като лаик, първо ти трябва да представиш някаква кредибилност, а ти представяш по-скоро дебилност.
Прочети си мненията назад, докъдето искаш и ми посочи поне едно носещо какпка полезна информация за някой. Мненията ти приличат на обяви пуснати от АНИ, само информационен шум и нищо съществено. Може би е някакво професионално изкривяване smiling smiley.
Даже за нещо толкова елементарно като това от кога се занимаваш с продажба на имоти - лъжеш.
Преди 3 години си се регистрирал и първото ти мнение е, че се занимаваш от 15 smiling smiley, после тука се опитваш да впечатляваш с 244 месеца, ако беше сложил дни и минути можеше да звучи по-правдоподобно.
Аз се опитах да проведа някакъв диалог, но не се получи. От тук натам ще правя компания на фло и другите, които явно са усетили, че смисъл от диалог няма winking smiley
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
23-03-2011 - 10:42:33
Тук говорим по принцип, без значение кой откога се е регистрирал и какво е казал, дали е истински брокер или не е.
Въпросите, които се коментират, са важни, а и такива като Фло си имаме достатъчно и стават все повече. Защо - виж в другата тема за светлото бъдеще.
bah
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
23-03-2011 - 10:58:28
avatar
Quote
фло
Паразит-брокер не е обида, а позициониране на функцията,така в техниката се нарича ,без да е обидна дума и паразитното колело!

Свали от един ДВГ паразитно колело и чакай той да работи......... Ц
На този свят всеки изпълнява някаква функция, къде по-важна, къде по-малко.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
23-03-2011 - 11:08:12
Quote
Imotko
Не, не, няма друго обяснение, освен, че на нашия приятел Фло някоя агенция му е взела здрава комисиона, за да го отърве от някой дървен имот, и затова сега вие като линейка. Вместо да целува ръце. Не ли?
А за феновете на Гугъл, на стоте снимки и пълната информация за имота, достъпна с две натискания на клавишите- абе, аланкоолу, нали 99,99% от купувачите, след като разгледат тази добре събрана и подредена информация, ще отидат сами при собственика-продавач и за трудолюбивата, честна, професионално работеща и регистрирана по ДДС/защо ли/ агенция ще остане един среден пръст. Та точно това много ви се иска, нали, ама няма да стане.
:] Не ,Imotko не! Трябва да съм с изключително понижен психологично-здравен статус за да храня паразити! Ама погледни си и разсъждението да видиш защо хората не обичат такива паразити!Значи мен можело да ме отърват от дървен имот и какво ще го правят,ще го нахлузят на неподозиращия клиент ,това ли е?
И те моля като правиш тази градация за паразитите да я слагаш в кавички,както и се полага: " ".. трудолюбивата", "честна", "професионално работеща" и регистрирана по ДДС/защо ли/ агенция ":]
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
23-03-2011 - 11:42:26
Quote
Imotko
А за феновете на Гугъл, на стоте снимки и пълната информация за имота, достъпна с две натискания на клавишите- абе, аланкоолу, нали 99,99% от купувачите, след като разгледат тази добре събрана и подредена информация, ще отидат сами при собственика-продавач и за трудолюбивата, честна, професионално работеща и регистрирана по ДДС/защо ли/ агенция ще остане един среден пръст. Та точно това много ви се иска, нали, ама няма да стане.

Ами да точно тук е проблема наистина и него нямаше да го има, ако АНИ имаха договорни отношения с продавачите, чиито имоти рекламират. В държавите, в които го правят по-глупави ли са от нас?
Та ти с две думи казваш: това е положението, нищо не може да се промени?!
Позволи ми да не съм съгласен с подобна позиция. Аз искам нещо да се промени, очевидно самите АНИ не искат за това то трябва да бъде наложено, а според мен това време наближава.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход