Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
24-03-2011 - 18:40:57
Защо да не съм член на адвокатската колегия, защо да не съм шефа на брокерската фирма? Ти откъде знаеш?
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
24-03-2011 - 21:34:39
Quote
Imotko
Защо да не съм член на адвокатската колегия, защо да не съм шефа на брокерската фирма? Ти откъде знаеш?
Бе ти на връзано куче леб не можеш да дадеш къде се изхвърляш
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
24-03-2011 - 23:00:32
Теоретично просто. Фло не ме познава, а мисля, че не съм дал много поводи да ме мислите за глупак.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
25-03-2011 - 16:48:13
Quote
Imotko
Теоретично просто. Фло не ме познава, а мисля, че не съм дал много поводи да ме мислите за глупак.
Tи какво мислиш е едно но реалността е друга.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
26-03-2011 - 00:27:08
Quote
Imotko
Теоретично просто. Фло не ме познава, а мисля, че не съм дал много поводи да ме мислите за глупак.

Вярно е - не са много. Ама глупака си е глупак и с един повод!
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
26-03-2011 - 11:15:11
Quote
author=imotko
Теоретично просто. Фло не ме познава, а мисля, че не съм дал много поводи да ме мислите за глупак.

Зависи какво разбираш под "малко поводи", ако за тебе 500 повода са малко? И не е въпросът дали някой те мисли за нещо си, а дали СИ такъв. Отговорът е твърдо и сигурно - ДА.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
26-03-2011 - 12:57:09
Милият клонинг, и той барабар Петко с мъжете.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 15:20:19
Тия избиха рибата:

От догодина всеки втори с ипотечен кредит

Тия експерти, пияни ли са били, откачили ли са... Можеша да се изхвърлят да кажат, че ще има 5% ръст в кредитирането, можеха да се насерат и да кажат 10%, ама 200% ...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 15:33:28
Quote
greenbul
Тия избиха рибата:

От догодина всеки втори с ипотечен кредит

Тия експерти, пияни ли са били, откачили ли са... Можеша да се изхвърлят да кажат, че ще има 5% ръст в кредитирането, можеха да се насерат и да кажат 10%, ама 200% ...

Грийн, може и да са прави. До една година може да свършат парите и масово да теглят ипотечни за да си хранят семействата, възможно е да се случи. В Англия преди много години работниците са продавали собствените си жилища само срещу 10-годишен договор за работа и след сключването му новия собственик е вкарвал в жилището поне още едно семейство което също работи за него. (К.Маркс, Капиталът)
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 15:45:58
Quote
greenbul
Тия избиха рибата:

От догодина всеки втори с ипотечен кредит

Тия експерти, пияни ли са били, откачили ли са... Можеша да се изхвърлят да кажат, че ще има 5% ръст в кредитирането, можеха да се насерат и да кажат 10%, ама 200% ...


Здравейте greenbul,

Може просто да си правят сметката, че за много по-малки размери (от досегашните) на кредитите, ще изискват като обезпечение ипотека на НИ!?...

winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход