Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...

Публикувано от iciltd 
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 18:03:03
ей досадо, нали си признах защо още ме тормозиш? Аз никъде не съм писал че съм купувал имоти в БГ с ипотечен кредит. Това което написах на дарк тъпа патицо е че ако не е така то това ЩЕ стане така.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 19:30:38
Ками, човек без чувство за хумор е осакатен до края си. Слава богу, ти усещаш закачката. Сега, след като те подготвих психически, ще напиша следното:

Аз съм изтеглил толкова кредити в тоя живот, че ти толкова младежки пъпки не си имала на младини майна, когато си са целувала по входовете в Люлин

Относно кредитите:

Всичките банката ми ги е превеждала по сметката. Без обезпечение! Без ипотека! Името и историята (ОПР) на фирмата бяха достатъчни.

Но, работете само с една банка! Банката трябва да ви познава, да има известно време поглед върху паричните потоци по сметките ви, и тогава има доверие и наистина банката може да бъде добър партньор, защото нейната печалба на месец е примерно 1% а моята/вашата примерно 15% -25% ! Значи, само човек трябва да знае какво прави, с непознат бизнес не се хващайте никога!!!

Гладни търговецо на виртуални имоти! Важното е, че имаш мечти! За мен ти си в Холандия!

Ками, ти също си мноу печена майна! Устиска на сериозни атаки! За мен ти си в Люлин! (в добрия смисъл)

Имотко, мноу си нервен майна! За мен ти си някъде в София, ама телом, духом си некъде другаде! К,вото има да става, ще става! Всички губим от тук нататък....... Чети внимателно! 90% хипотетично крайно бедни могат да ти докарат революшън!
Изключвам БГ народа разбира се, щото той нищо не би направил. Дет са вика, ша си умре "като кон без история в петък", мазохизъм ли е туй, не знам.....
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 20:05:17
darkside, и за мене ти си густо Пловдивски майна, майна щото не връзваш на приказките за ненадминатата кочина София. За мене ти си столичанин.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 21:25:09
Не ме свърта в София, не знам как позна. Имам пари, ама си нямам занимавка, а това е нещо много лошо. Дано имам късмет да излезе нещо читаво за правене и за изкарване на още пари. разбира се.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 22:49:04
Quote
Imotko
Не ме свърта в София, не знам как позна. Имам пари, ама си нямам занимавка, а това е нещо много лошо. Дано имам късмет да излезе нещо читаво за правене и за изкарване на още пари. разбира се.

Постовете донякъде показват настроението.Какво да те свърта в София, въздуха е канцерогенен, някои места в града изглеждат, като да са преживяли пряко попадение на "Томахоук" .... Ще излезе нещо читаво, не бой се, но не мисли само за парите. Подготви се психически и финансово за новата зима, че иде спукването на нов балон, а в сравнение с него имотния балон ще прилича на ръчна граната сравнена с ядрен взрив.... някъде пролетта го очаквам. Това е в световен план. Иначе тук храната и енергиите ще поскъпват деликатно, леко с пиниз. От всяка ситуация има изход обаче.

Аз съм малко над 50-те и много съм видял. Познавам се с някои депутати и министри от минали и сегашни правителства, и то от близо, от детските години....знам им и кътните зъби дето се казва....

.Не разчитай на чудо с две думи, вервай ми! Даже са много по-зле, щот пред медия се стягат, пък и ПР има, и режисиране. Ама да ги видиш на чашка-две когато никой не ги снима, ще се смаеш и отчаяш - тия хора коват бъдещето на децата ни.....ти що мислиш, че стигнахме дотук? Там, в оная сграда, дето "съединението прави парите" невинни нема майна, всите са за бой......ама нема кой....

Намери си хоби, туй е най-доброто...

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 23:07:20
Мерси за добрите думи. И аз познавам достатъчно от онези, напълно си прав, за съжаление.
А за хоби... хоби ми бяха имотите, сега не знам. Малко почивка до зимата, после ще видим.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
03-06-2011 - 23:53:27
Quote
Imotko
Мерси за добрите думи. И аз познавам достатъчно от онези, напълно си прав, за съжаление.
А за хоби... хоби ми бяха имотите, сега не знам. Малко почивка до зимата, после ще видим.

За нищо! Когато хобито ти е професията е много готино.Аз също харесвам работата си, но хоби ми беше музиката в смисъл слушането на музика с hi-end sound и най-вече реконструкцията на говорителите, филтрите и боксовете. Вече позагубих интерес последните години.


Аз почивам до 15-ти, чакам резултатите от търговете за държавните поръчки и досаждам във форума. Имам сключени договори, ама в тая държава това не е гаранция. Лека нощ Имотко! И на всички останали естествено!

П.П. Под "следващия балон" имам предвид златото.Т,ва ще се спука с голем трясък и много народ ще гори, само не знам кога......
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
04-06-2011 - 00:08:52
Quote
iciltd
Quote
greenbul
Тия избиха рибата:

От догодина всеки втори с ипотечен кредит

Тия експерти, пияни ли са били, откачили ли са... Можеша да се изхвърлят да кажат, че ще има 5% ръст в кредитирането, можеха да се насерат и да кажат 10%, ама 200% ...


Здравейте greenbul,

Може просто да си правят сметката, че за много по-малки размери (от досегашните) на кредитите, ще изискват като обезпечение ипотека на НИ!?...

winking smiley

Експертите са съвсем нормални. Журналистите са много прости.
Новината е че около 50% от кредитите ще бъдат ипотечни - имаше анализ на Уникредит.
За журналистите явно това е същото като 50% от хората да имат ипотечни кредити. smiling smiley
Малоумние на н-та степен.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
04-06-2011 - 00:24:39
avatar
Някой ни спря тока?
Кой е той - енергийното лоби ли, картелите - кой да ти каже?
Тая нашата държава е дотолкова опоскана, че близките 100 години само гении да се раждат в нея, пак няма да се оправи от разрухата, в която е.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход