Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 20:03:22
Ама чакайте сега! И аз търся апартамент от няколко месеца (във Варна) 3-4 стаен, не си намирам читав, живея под наем и според няколко души (сещаш се кои, нали?) съм супер тъп и безимотен идиот, защото не си набивам парите в каквото и да е?

Все пак си признавате, че има нещо гнило на пазара?

И то двама от ъпърите?

Брех, ще пием бира накрая всички на една маса ми се струва *beer*
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 20:24:43
Аз бе, аз търся, нещо съм омазал писането. Нищо гнило няма на пазара, просто очакванията на една част от потенциалните купувачи са да има хубави имоти на евтини цени, нали криза било. Ама няма.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 20:31:04
Не мога да повярвам, че за втори съм съгласен с мнението на Имотко, че качествените и на добра локация имоти в София все още държат цени. Аз съм имагинерен потенциален купувач на такъв имот, но това не ми пречи от време на време да сондирам нагласите на продавачите им. Поддават, но с малко. Надявам се, че до края на 2012 г., докогато смятам да съм наемател, пазарните реалности да променят нагласите им в мой интерес.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 20:49:07
avatar
Quote
Атанас Янев
Ама чакайте сега! И аз търся апартамент от няколко месеца (във Варна) 3-4 стаен, не си намирам читав, живея под наем и според няколко души (сещаш се кои, нали?) съм супер тъп и безимотен идиот, защото не си набивам парите в каквото и да е?

Все пак си признавате, че има нещо гнило на пазара?

И то двама от ъпърите?

Брех, ще пием бира накрая всички на една маса ми се струва *beer*

Нищо гнило няма, сам си отговаряш защо не можеш да купиш- нищо читаво за без пари, няма.
Ти си " приготвил" една сума, но стига само за кимизарник.
И не " ъпърите" смятат че трябва да набиеш пари "за каквото и да е", а даунърите като Грийнбула- за тях е важно да се "мини" колкото може по- тънко, а качеството е последна грижа.
Защото, те идея нямат, колко малко качествени имоти има на пазара.:]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 21:28:19
Камелия, май не ме познаваш, за да ми казваш, че имам едни приготвени пари за "кимизарник".

Преди няколко седмици написах точно и ясно какво гледам и каква цена ще му платя, и ти писа там, ама дай да плюем, а?

Не беше ВИП панелка като твоята, от сега ти казвам.
А споменатия тогава имот от мен се свали от продажба, дано да е временно...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 21:45:14
avatar
Quote
Атанас Янев
Ама чакайте сега! И аз търся апартамент от няколко месеца (във Варна) 3-4 стаен, не си намирам читав, живея под наем и според няколко души (сещаш се кои, нали?) съм супер тъп и безимотен идиот, защото не си набивам парите в каквото и да е?
Все пак си признавате, че има нещо гнило на пазара?
Imotko: Нищо гнило няма на пазара, просто очакванията на една част от потенциалните купувачи са да има хубави имоти на евтини цени, нали криза било. Ама няма.

А.Янев, Вие сте още на старта на търсенето. Разбра се, че имате твърди параметри за "новия имот".
И така трябва да е, като купува човек стока, то тя да е качествена.
Хубавите имоти са изтеглени от пазара и в момента 99% е талаш.
Един морски капитан със 120.000 кеш шести месец не може да се спре на нещо читаво.
Предимството Ви е, че търсите голям апартамент - там положението е по-добро.
При двустайните ужаса е пълен: партери, тавани, скосове, гадни микро локации, ......
Имотко е абсолютно прав: хубави имоти на евтини цени няма да има.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 22:11:37
avatar
Quote
Атанас Янев
Камелия, май не ме познаваш, за да ми казваш, че имам едни приготвени пари за "кимизарник".

Преди няколко седмици написах точно и ясно какво гледам и каква цена ще му платя, и ти писа там, ама дай да плюем, а?

Не беше ВИП панелка като твоята, от сега ти казвам.
А споменатия тогава имот от мен се свали от продажба, дано да е временно...

Ами, ти защо не четеш какво пиша, а бързаш да се засягаш?
Просто трябва да си коригираш представата за качество- цена.
Може да ти се иска, за парите които имаш, да купиш нещо с определени параметри, но на този етап, явно нещата се разминават. Сам го казваш- че не можеш за тези пари да намериш търсения от теб 3-4 стаен.
Не отричаш, че можеш да си вземеш кимизарник за тази сума, нали?
И не можеш да ме засегнеш с писанията си за панелите, защото не вида на строителството е най- важното, а КАК е изпълнено, къде се намира, каква е инфраструктурата..........и още куп неща.
Пък имам и тухлено жилище в един от най- добрите квартали на столицата, та е смешно от позицията на наемател да твърдиш, че си по- запознат с нещата.smiling smiley
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 22:30:04
Абе тука сте се събрали едни откриватели на топлата вода - Хубави имоти на евтини цени нямало. Ми то никога не е и имало.
Много ясно че няма - хубавите (качествени) имоти са по-скъпи от евтините (некачествени).
Какво очаквате , хубаво, лошо на една цена ли. Както е със всички стоки, услуги и т.н.
БМВ-та, Мерцедеси, Опели, Дачии -на една цена, хлябове, сирена, марули, дрехи, обувки и т.н.
Това разбира се няма нищо общо нито със спада, нито с дигането на цените.
То тва и най-малоумните го знаят, тука обаче брокерите направили откритие след многобройни огледи и ходения по мъките и раздават мъдрости.
*tired*
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 22:37:28
avatar
Quote
Атанас Янев
Ама чакайте сега! И аз търся апартамент от няколко месеца (във Варна) 3-4 стаен, не си намирам читав, живея под наем и според няколко души (сещаш се кои, нали?) съм супер тъп и безимотен идиот, защото не си набивам парите в каквото и да е?

Все пак си признавате, че има нещо гнило на пазара?

И то двама от ъпърите?

Брех, ще пием бира накрая всички на една маса ми се струва *beer*

Търся аз, но не задължително тухла.Може и панел или ЕПК. Не смятам да живея 100 години, но смятам тези които ми е дал господ, да ги преживея поне в прилични квадратури.Та ако някой има излишък, или притискане от кредит може да пусне една депеша.Не се притеснявам от проблемни документи в някакви граници.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
27-07-2011 - 23:03:22
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
Атанас Янев
Ама чакайте сега! И аз търся апартамент от няколко месеца (във Варна) 3-4 стаен, не си намирам читав, живея под наем и според няколко души (сещаш се кои, нали?) съм супер тъп и безимотен идиот, защото не си набивам парите в каквото и да е?

Все пак си признавате, че има нещо гнило на пазара?

И то двама от ъпърите?

Брех, ще пием бира накрая всички на една маса ми се струва *beer*

Търся аз, но не задължително тухла.Може и панел или ЕПК. Не смятам да живея 100 години, но смятам тези които ми е дал господ, да ги преживея поне в прилични квадратури.Та ако някой има излишък, или притискане от кредит може да пусне една депеша.Не се притеснявам от проблемни документи в някакви граници.

Оунъре, ако не ме лъже паметта ти се шириш на 270м2 в манастирските. За чий хуй ти е панелка пък била дори и 150м2?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход