Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?

Публикувано от tuomas 
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 12:34:16
Како, пише се "педераст". Неграмотник.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 12:36:49
В мен пък надеждата за внезапен, бърз и голям срив в цените е още жива
-------------
Ще ми кажеш ли защо толкова мечтаеш за това ? За да си купиш най-сетне ли ? Знаеш ли с колко са се увеличили спестяванията на българите през миналата година и какво ще се случи с тях при покачваща се инфлация ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-15 12:37 от имотен.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 12:56:12
avatar
Quote
имотен
В мен пък надеждата за внезапен, бърз и голям срив в цените е още жива
-------------
Ще ми кажеш ли защо толкова мечтаеш за това ? За да си купиш най-сетне ли ? Знаеш ли с колко са се увеличили спестяванията на българите през миналата година и какво ще се случи с тях при покачваща се инфлация ?

А знаеш ли на кого са 95 % от спестяванята ? На топ 5 богаташите в Бг, на тези дето диктуват правилата на играта. Как мислиш, дали ще допуснат инфлация да им обере спестяванията ? Аз ги следя тия неща и щом тези хора продължават да трупат пари в банки, значи засега я няма тази опасност дето я бленуваш. И данък върху лихвите няма да има в Бг поради същата причина - богатите диктуват правилата. Все едно ти доброволно да решиш да си внасяш всички данъци и осигуровки, върху комисионите :] Няма как да стане. Виж ако статистиката покаже рязко намаляване на депозитите, ще му мисля. Но догогава имотите ще са "мъртви активи", как звучи само winking smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 13:05:02
значи засега я няма тази опасност дето я бленуваш
---------------
Как разбра, че бленувам това ?! Глупости.
------------------
имотите ще са "мъртви активи", как звучи само
-----------------
Да, наистина звучи тъпо. Да наречеш "мъртъв актив" имотът, който съм си купил , за да живея в него и да не мисля по този въпрос до края на живота си , наистина е тъпо. Апропо, децата ми също имат свои такива и нито им пука какви са цените днес, нито какви ще бъдат утре. Този въпрос вълнува такива като теб, дето никога няма да си купят , защото нямат с какво, или защото все гледат да не се минат.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 13:20:13
avatar
Нещо бъркаш smiling smiley Аз не съм против купуването, а против "купуването на всяка цена". Сега е нерентабилно да се купува. Още 40 % от сегашните нива и ще е време за сделка.
Ако ти си купувал преди 2003 г. - поздрави ! Тогава обаче лично мен други неща са ме вълнували, понеже съм бил на 21 - 22 г. След 2004 всеки купил е сгрешил, освен ако парите не са му паднали от небето като на един форумец тук :]

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 14:23:07
Quote
имотен
значи засега я няма тази опасност дето я бленуваш
---------------
Как разбра, че бленувам това ?! Глупости.
------------------
имотите ще са "мъртви активи", как звучи само
-----------------
Да, наистина звучи тъпо. Да наречеш "мъртъв актив" имотът, който съм си купил , за да живея в него и да не мисля по този въпрос до края на живота си , наистина е тъпо. Апропо, децата ми също имат свои такива и нито им пука какви са цените днес, нито какви ще бъдат утре. Този въпрос вълнува такива като теб, дето никога няма да си купят , защото нямат с какво, или защото все гледат да не се минат.

Добре дошъл отново СОБСТВЕНИК.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 14:29:17
avatar
Не е собственик, ландлорд и т.н. Тоя е Дичо, башброкер и шеф на брокерите *yes*

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 15:00:21
Дракстер, човек купува имот когато има нужда и може да си го позволи, другото е бля бля. Пак казвам, такива като теб никога не купуват, все им е скъпо.
1.9
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 15:55:51
Quote
имотен
Дракстер, човек купува имот когато има нужда и може да си го позволи, другото е бля бля. Пак казвам, такива като теб никога не купуват, все им е скъпо.

Глей ся, безимотен.... Наистина човек купува имот когато има нужда и може да си го позволи, Ама човек, а не смотльо, който вярва на бля-бля на банките и на смотани брокерчета. Затова в края на годината пак ще отчетем поредния спад на цените и куп оферти на ЧСИ. Да ви е честито!
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
23-01-2012 - 11:12:43
Ето я и цената за София за Q4 2011г. - 1453.30
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход