Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?

Публикувано от tuomas 
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
12-01-2012 - 17:26:03
Батко, да ги умножим ли твоите цени сега х 2, или да поизчакаме още една година. Щото умножаването няма да ти се размине.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
12-01-2012 - 18:34:15
Quote
Imotko
Батко, да ги умножим ли твоите цени сега х 2, или да поизчакаме още една година. Щото умножаването няма да ти се размине.
Имотко казах ти вече аз не правя прогнози за една година.Според мен това са реалните и справедливи цени.И докато не дойдат брокерите ще ядете дебелия а стротелство няма да има.Разберете че балъците свършиха вече не им дават кредити а такива като мен няма да ви дадат толкова пари.КОЛКОТО ПО БЪРЗО ПРОУМЕЕТЕ ТОВА ТОЛКОВА ПО БЪРЗО ЩЕ ИМАТЕ РАБОТА И ПЕЧАЛБА.А ДА НЕ ТИ ДАВАМ ЛИНКОВЕ ЗА ГЕРМАНИЯ ДА ВИДИШ ТАМ КАКВИ СА ЦЕНИТЕ.СОФИЯ СИ Е КОПТОР ОТВСЯКЪДЕ МИЗЕРИЯ КАЛ БОКЛУЦИ РАЗБИТИ УЛИЦИ МИЗЕРЕН ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ КОЙТО НЕ СПАЗВА НИКАКВИ РАЗПИСАНИЯ КАРУЦИ МАНГАЛИ ПРОСТОТИЯ ДО НЕБЕСАТА.И АЛЧНИ И ПРОСТИ ХОРА ТАРИКАТИ.ЗАТОВА ДУХАТ СУПАТА И ОЩЕ ДЪЛГО ЩЕ Я ДУХАТ
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
12-01-2012 - 21:36:50
Quote
batko

Имотко казах ти вече аз не правя прогнози за една година.

Аха!
Значи някой пуска тема:

Quote

Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?

Ти бодро рапортуваш по темата следното:


Quote

Стара тухла преди 1980г 400 евро
Стара тухла след 1980г 600 евро
Нова тухла 500 евро
Панел 250 евро.
1000 евро за курник с включени дворове мази тавани и градинки зад блока друг път.

А после още по-бодро твърдиш, че това не са прогнози за цените в края на 2011-а.......
Смешно. Смех. Гоуееееееем смехххх!
Ръъъъъъъъсссссссстттттттт на смехоооооооооо!
:}
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
12-01-2012 - 21:40:50
avatar
Quote
batko
стротелство няма да има.
Искаш ли на една улична отсечка от 100м. да ти покажа два жилищни строежа?
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
13-01-2012 - 10:40:05
Quote
batko

Ивчо отдавна съм ти казал че си малоумен.


Батко, ще ти разкрия една ужасна тайна - не всичко, което казваш, е вярно.....
Как е щерката?
:]
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
13-01-2012 - 16:52:40
Quote
големо жувотно
ivorad, и аз ще ти разкрия една ужасна тайна - хомосексуалността е болестно състояние, при това неизлечимо.

Ооооо, наистина много интимна тайна споделяш, хем болест, хем нелечима........съчувствам ти........
sad smiley
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
13-01-2012 - 19:17:16
avatar
ivorad, не отговори на въпросът ми как е "приятелят" ти? И нима твърдиш, че хомосексуалността не е болестно състояние? Само се погледни отстрани - нормалните мъже правят деца, заглеждат се по жени, а ти? Ти дори се срамуваш да признаеш сексуалните си наклонности, въпреки анонимността във форума. Това хомосексуалистите освен, че се болни, сте и жалки страхуващи се да си признаят (дори в анонимност) своята сексуална принадлежност. Колко жалко и разочароващо съществуване водиш. Жал ми е за тебе.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
13-01-2012 - 22:16:15
Quote
големо жувотно
Колко жалко и разочароващо съществуване водиш. Жал ми е за тебе.

Енимълчо, май го удари на съжаления за един мъж?
Недей да прекаляваш - и с фантазиите, и със съжаленията, да не се окажеш сприятелен по един болестен начин.....
Иначе, понеже питаш за приятелите ми и раздаваш оценки за живота ми, нека ти кажа - това са неща, които никога не коментирам с кретени. А ти си кретен, така че нямаш никакъв шанс!
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
13-01-2012 - 22:43:59
avatar
ivorad, знаех си, че няма да посмееш категорично да отречеш факта, че си мъж с хомосексуална ориентация т.е. гей. щом твърдиш, че си мъж би трябвало с достойнство да си признаеш за болестното ти състояние. Признай си, че си хомосексуален и ще видиш, че ще ти олекне, тук във форума си анонимен, така, че какво ти пречи? Или дори и зад анонимността не ти стиска а?

Иначе опита за обида с думата кретен не се брои защото не е изречена очи в очи. Когато се осмелиш да го направиш, кажи ми къде и кога искаш да го кажеш и ще ти повярвам, че поне малко "мъжко" достойнство ти е останало, а не само сърце на розов педераст.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
13-01-2012 - 23:06:01
Quote
големо жувотно
ivorad, знаех си, че няма да посмееш категорично да отречеш факта, че си мъж с хомосексуална ориентация т.е. гей.

Вече ти казах, че си кретен: горният цитат категорично доказва това, че не правиш разлика между факт и халюцинация. Кретенска халюцинация в твоя случай !

:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход