Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?

Публикувано от tuomas 
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
14-01-2012 - 18:30:59
Quote
имотен
Я пак льольо , че нещо не те разбрах ?
Oтворко внимавай да не усетиш учестено дишане зад врата и силна болка у заднико
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
14-01-2012 - 18:49:18
Quote
batko
Quote
имотен
Я пак льольо , че нещо не те разбрах ?
Oтворко внимавай да не усетиш учестено дишане зад врата и силна болка у заднико

Я да мликваш !!! Напълни форума с глупости, после другите ти виновни.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 00:09:21
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
големо жувотно
ivorad, знаех си, че няма да посмееш категорично да отречеш факта, че си мъж с хомосексуална ориентация т.е. гей.

Вече ти казах, че си кретен: горният цитат категорично доказва това, че не правиш разлика между факт и халюцинация. Кретенска халюцинация в твоя случай !

:]
Ма ти верно ли си педал?Много взехте да вирите носове нещо

Oхххх, отново любовни неуспехи с щерката и в резултат на това околните взеха да ти изглеждат педали......Я кажи - има ли мустаци момата, че тука се изказаха предположения по въпроса!
:]
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 00:17:55
avatar
Айде стига простотии. Затова пишем с едно мнение в два часа. Стига личностни нападки, вижте с какво можем да бъдем полезни. Аз мисля, че през таз година спада ще спре на ръчна! Дайте и Вие мнение съфорумци. Гледайте на ближния като на приятел иначе какво ще стане- по едно мнение на ден само плюене. Това нормално ли е? Нека върнем нормалния диалог!
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 09:12:42
avatar
Quote
имотен
ЧНГ, Камелия ! Защо обръщаш внимание на този болен мозък ?

О, Дичо,
ЧНГ и на теб !
Как ще са сделките през 2012 :] Дано се намерят льльовци да купуват "мъртви активи" !
Въпреки, че не съм много съгласен с този термин, по правилно е да се наричат пасиви имотите, щото са си такива ( за Бг - станските имоти става въпрос )

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 09:56:37
Дракстер, не знам как ще върви пазара през тази година, мисля, че цените ще продължават да падат баааавничко, както през миналата, която за мен беше една от най-успешните за всичките години в този бранш. ЧНГ.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 11:15:30
Quote
ivorad
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
големо жувотно
ivorad, знаех си, че няма да посмееш категорично да отречеш факта, че си мъж с хомосексуална ориентация т.е. гей.

Вече ти казах, че си кретен: горният цитат категорично доказва това, че не правиш разлика между факт и халюцинация. Кретенска халюцинация в твоя случай !

:]
Ма ти верно ли си педал?Много взехте да вирите носове нещо

Oхххх, отново любовни неуспехи с щерката и в резултат на това околните взеха да ти изглеждат педали......Я кажи - има ли мустаци момата, че тука се изказаха предположения по въпроса!
:]
Maйка ти няма мустаци нито жена ти.И се чукат безплатно.А кога майка ти беше бременна с тебе докато я чуках отпред ти ми правеше свирки а като минех отзад оправях и теб.Ей затова ти си неосъзнат педерас.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 11:21:44
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
големо жувотно
ivorad, знаех си, че няма да посмееш категорично да отречеш факта, че си мъж с хомосексуална ориентация т.е. гей.

Вече ти казах, че си кретен: горният цитат категорично доказва това, че не правиш разлика между факт и халюцинация. Кретенска халюцинация в твоя случай !

:]
Ма ти верно ли си педал?Много взехте да вирите носове нещо

Oхххх, отново любовни неуспехи с щерката и в резултат на това околните взеха да ти изглеждат педали......Я кажи - има ли мустаци момата, че тука се изказаха предположения по въпроса!
:]
Maйка ти няма мустаци нито жена ти.И се чукат безплатно.А кога майка ти беше бременна с тебе докато я чуках отпред ти ми правеше свирки а като минех отзад оправях и теб.Ей затова ти си неосъзнат педерас.

Ааааа, каква била работата......
Само едно ме смущава в историята, понеже си голям мъж и една дама никога не ти е достатъчна, къде е тук щерката, любимата щерка ? Дали мустаците не й поникнаха покрай здравеняшката ти напинячка?
Моля те - обясни тази мистерия!
:]
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 11:37:44
avatar
Quote
имотен
Дракстер, не знам как ще върви пазара през тази година, мисля, че цените ще продължават да падат баааавничко, както през миналата, която за мен беше една от най-успешните за всичките години в този бранш. ЧНГ.

В мен пък надеждата за внезапен, бърз и голям срив в цените е още жива smiling smiley Да видим дали ще има събитие, което ще го отключи!!! Надявам се, че няма пак да дадат отсрочка на закъсалите ипотекари като им удължат срока на 2 години примерно преди да им изкарат коптора на пазара. То така е по - добре и за тях, агонията ще свърши по - бързо.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
15-01-2012 - 12:31:23
avatar
Quote
drakkar
Quote
имотен
Дракстер, не знам как ще върви пазара през тази година, мисля, че цените ще продължават да падат баааавничко, както през миналата, която за мен беше една от най-успешните за всичките години в този бранш. ЧНГ.

В мен пък надеждата за внезапен, бърз и голям срив в цените е още жива smiling smiley Да видим дали ще има събитие, което ще го отключи!!! Надявам се, че няма пак да дадат отсрочка на закъсалите ипотекари като им удължат срока на 2 години примерно преди да им изкарат коптора на пазара. То така е по - добре и за тях, агонията ще свърши по - бързо.

Видя, се че това няма как да стане. Балоните издишат , а не се пукат. Поне инвестиционните.
Според мен тренда на такива активи като имотите, ще зависи от решаването на дълговата криза в Европа. Реши ли се проблема с дълговата криза тази година, със сигурност през следващата ще започне икономически растеж. Това не би трябвало да води непременно до ръст на имотите в БГ, но едно закрепване на цените на сегашните нива не е изключено.
В Германия примерно ми прави впечатление, че докато балона се надуваше в САЩ и БГ, имотите от 2005г. до 2011г. почти са без разлика в цените. Същевременно германците имат най-големия растеж в еврозоната. Сега цялата ЕЗ е с намален рейтинг без Германия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход