Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
26-02-2011 - 00:22:25
Торти, направи ли си теста за идиоти? Защото продължаваш да се държиш като такъв.
Re: Преглед на печата 2011
26-02-2011 - 14:18:54
[kafene.net]

термитите пристигат!
Re: Преглед на печата 2011
28-02-2011 - 10:04:29
Само 10% собствени средства вече са необходими, за да се реализира изконната мечта на почти всеки българин да притежава свое жилище.
От дни __________*** увеличи до 90 на сто процента, с който реално финансира покупката на недвижим имот по всичките предлагани ипотечни кредити. До този момент финансирането бе до 80%. По този начин на клиентите ще са им необходими много по-малко средства, за да закупят желаното жилище.

Ипотечните кредити се отпускат без такса кандидатстване отново до 30 април 2011 г. Банката продължава да финансира при годишен процент на разходите1 (представляваща реалната цена на заема) от 7.82% при средно за банковата система от 8.71% (към началото на 2011 за кредити в евро).

***-името на банката е скрито,за да няма реклама.
Препратка-тук
bah
Re: Преглед на печата 2011
28-02-2011 - 11:10:58
avatar
Поредната гореща точка в света може да стане бившата югославска република Македония. Наскоро местното вътрешно министерство призова администраторите на „Фейсбук” да блокират профилите на потребители, които разгарят национална омраза. Не е изключено страната скоро да стане поредната арена на славянско-албанско противопоставяне, пише в коментар на руския вестник „Правда”. В средата на февруари в столицата Скопие избухна масов бой между македонци и албанци. На албанците не им се хареса, че в центъра на града ще се появи музей, чиято сграда по форма прилича на православна църква. Руският историк Владимир Путятин коментира, че над македонската държавност е надвиснала сериозна заплаха. „Много македонци получиха български паспорти и не е изключено в бъдеще територията на Македония да бъде разделена между България и Косово, а македонците ще станат национално малцинство в двете страни. Важна роля за отстояването независимостта на Македония би могла да изиграе Сърбия, но сложното икономическо и политическо положение не позволява на Белград да бъде стабилизиращ фактор на Балканите”, отбелязва Путятин.
......................
Пазара на имоти, ще се промени.
Re: Преглед на печата 2011
28-02-2011 - 11:20:36
Кризата отприщи големия бизнес с купуването на дългове

"Рекетьорски схеми ни връщат в разцвета на силовите групировки
В кризата бизнесът с изкупуване на дългове намери благодатна почва за развитие."

Денонощен тормоз и брутални заплахи за физическа саморазправа също фигурират в инструментариума на някои кредитори, чрез който те притискат длъжниците си. „Имам кредит от 20 хил. лв. към банката. След като ме съкратиха преди 7 месеца, нямаше откъде да намеря пари за вноските, изпаднах в просрочие. Първо ми звъняха от банката, а после направо ми
изпратиха някакви типове
Започнаха директно да ме заплашват - щял съм да пострадам сериозно, после намесиха и дъщеря ми - знаели къде учи, къде излиза... Ясно е, че не бяха банкови чиновници или служители във фирма, а старите мутри, но вече с бели якички”, оплака се пред „Торнадо” 43-годишният В.К. от Пазарджик, който е рекетиран от широкоплещи „експерти”.
„Ще те смачкам, ма”, „Чакам те пред входа”, „Ако не дадеш парите до час, си мъртва”. Това пък са част от sms-ите, които клиентка на компанията за „бързи” заеми „Изикредит” получава по мобилния си телефон от човек, представящ се като служител на компанията.

цък
Re: Преглед на печата 2011
28-02-2011 - 11:43:00
Quote
lupa
Кризата отприщи големия бизнес с купуването на дългове

"Рекетьорски схеми ни връщат в разцвета на силовите групировки
В кризата бизнесът с изкупуване на дългове намери благодатна почва за развитие."

Денонощен тормоз и брутални заплахи за физическа саморазправа също фигурират в инструментариума на някои кредитори, чрез който те притискат длъжниците си. „Имам кредит от 20 хил. лв. към банката. След като ме съкратиха преди 7 месеца, нямаше откъде да намеря пари за вноските, изпаднах в просрочие. Първо ми звъняха от банката, а после направо ми
изпратиха някакви типове
Започнаха директно да ме заплашват - щял съм да пострадам сериозно, после намесиха и дъщеря ми - знаели къде учи, къде излиза... Ясно е, че не бяха банкови чиновници или служители във фирма, а старите мутри, но вече с бели якички”, оплака се пред „Торнадо” 43-годишният В.К. от Пазарджик, който е рекетиран от широкоплещи „експерти”.
„Ще те смачкам, ма”, „Чакам те пред входа”, „Ако не дадеш парите до час, си мъртва”. Това пък са част от sms-ите, които клиентка на компанията за „бързи” заеми „Изикредит” получава по мобилния си телефон от човек, представящ се като служител на компанията.

цък
Е нали тези дето реват сега преди две три години тук във форума ми викаха нещастник мизерник некадърник лузер на когото не отпускат кредити.Сега да си сърбат попарата.И не само да ги заплашват ами и всичкото им имущество на търг и запор на заплатите.Докато не се издължат.Сега що не викат пак нещастник?Аз и друго съм и предрекъл и ще го повторя.Когато главния архитект прати 6-6,5 по Рихтер тогава хептен ще разберат кой е нещастник.
Re: Преглед на печата 2011
28-02-2011 - 11:57:58
Това, че нямаш кредити, не означава автоматично, че не си нещастник, мизерник, некадърник и лузър, капиш?
Настоящият ти пост говори достатъчно. И, за да не започнеш да се разгъваш на тази тема: нямам кредити.
Re: Преглед на печата 2011
28-02-2011 - 12:58:04
Германската Magnat се изтегля от българския пазар на имоти
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на изтеглянията





Търси се кой да отърве държавата от сградата на ИПК "Родина"
Атрактивен би бил поне теренът, ако пазарът на бизнес имоти не бе замръзнал
[mediapool.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на търсенията
Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на измръзналите
Re: Преглед на печата 2011
28-02-2011 - 13:10:02
ИПК "Родина" може и да стане нещо там, но има много други комплекси, които направо не ги виждам. Често минавам покрай City of Fountains в Младост 4 - стоят едни трапове с години вече, къде построено нещо, къде - наполвина, а е доста по-голямо като обект от "Родина".
Re: Преглед на печата 2011
01-03-2011 - 17:08:51
Срив в събираемостта на акцизите: Задава се нова актуализация цък

Напечатаните пари хванаха икономиката "за гушата" цък

"Пазарът на петрол реагира на всякакви затруднения в снабдяването и цените тръгват нагоре, но причини за повишаването на цените на петрола са и държавните фискални политики на САЩ и други големи икономики, заяви Богданов. Колегата му от "Индъстри Уоч" Красен Йотов посочи, че като реакция на световната криза големите икономики са започнали да печатат пари и да увеличават бюджетните си дефицити, а това с известно забавяне се отразява в повишение на цените на всички продукти.

Това, което се случва - ръст в цените в почти всички страни, е резултат от голямото количество напечатани пари, посочи Йотов. Ефектът действа с известно забавяне - няколко тримесечия след приключване на кризата започнахме да го усещаме в цените на суровините. Върху скока влияят и политически събития като тези в Либия и Египет, но това влияние е краткосрочно, докато факторът - фискална политика на големите икономики е определящ, смята Йотов.

Ако количеството пари е фиксирано не е възможно всички цени да растат - щом петролът поскъпва, други суровини трябва да поевтиняват, но това не се случва, напротив - коментира анализаторът. Напротив поскъпва памук и други текстилни суровини, всички цени скачат с рекордни темпове - над 100 процента годишно и това се дължи на меката парична политика на големите световни икономики, заяви Йотов."
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход