Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 17:19:26
Вярно, от 6-7 години не съм ходил към Халите.
Но не виждам, след като отида, защо трябва на другия ден да си продам апартамента, например в "Иван Вазов", на Грийнбул или на Хънтъра на половин цена.
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 18:35:14
Quote
Imotko
Вярно, от 6-7 години не съм ходил към Халите.
Но не виждам, след като отида, защо трябва на другия ден да си продам апартамента, например в "Иван Вазов", на Грийнбул или на Хънтъра на половин цена.

Имотко,ти сигурно от голяма гъзария,като милионер живееш в панелка! Кайенчето пред панелката повече хваща око ,отколкото в квартала на богатите "Ориндж каунти"
Евала гъзЕ,къртиш мивки с тая презентация!:}
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 19:30:27
ПЛАМЕН НИКОЛОВ: ОЛИГАРСИТЕ ИЗНЕСОХА 10 МЛРД. ЛВ. ОКОЛО ИЗБОРИТЕ, ЗА ДА БЛОКИРАТ ПРАВИТЕЛСТВОТО

Интересно интервю. Не на всичко може да се вярва, но си струва да се прочете.
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 21:44:23
Quote
фло
Quote
Imotko
Вярно, от 6-7 години не съм ходил към Халите.
Но не виждам, след като отида, защо трябва на другия ден да си продам апартамента, например в "Иван Вазов", на Грийнбул или на Хънтъра на половин цена.

Имотко,ти сигурно от голяма гъзария,като милионер живееш в панелка! Кайенчето пред панелката повече хваща око ,отколкото в квартала на богатите "Ориндж каунти"
Евала гъзЕ,къртиш мивки с тая презентация!:}
Панелката на Имотко е в Обеля мани го кви ти ги дрънка.И на колата е сложил газова уредба щото много му гори.Иначе пътува с автобус 150
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 21:48:15
Мерси за доверието, много мерси. Нито за Кайенче нещо съм казал, нито пък за Обеля.
Кайенчетата много бият на очи, предпочитам Мерцедесчетата, щото са народни коли и по улиците е пълно с тях.
А за място за живеене в град София-Стрелбище и Иван Вазов, защото са близо до Южния парк и до НДК/центъра/.
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 21:52:29
Quote
batko
Quote
фло
Quote
Imotko
Вярно, от 6-7 години не съм ходил към Халите.
Но не виждам, след като отида, защо трябва на другия ден да си продам апартамента, например в "Иван Вазов", на Грийнбул или на Хънтъра на половин цена.

Имотко,ти сигурно от голяма гъзария,като милионер живееш в панелка! Кайенчето пред панелката повече хваща око ,отколкото в квартала на богатите "Ориндж каунти"
Евала гъзЕ,къртиш мивки с тая презентация!:}
Панелката на Имотко е в Обеля мани го кви ти ги дрънка.И на колата е сложил газова уредба щото много му гори.Иначе пътува с автобус 150
Е ,ако са мерцедеси автубусите,ще му ходят на гъзарчето,пък и твърди ,че мерцедеса му е предпочитана марка.Предпочита да изчака на спирката,докато дойде мерцедеса:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-18 21:54 от фло.
Re: Преглед на печата 2011
19-02-2011 - 08:34:35
Хора, престанете. Смешни сте. Ако познавате, човека лично, кажете, ама такива подигравателни предположения са просто глупави. Моля ви спазвайте добрия тон и не слизайте до нивото на Камелия, дори и да става дума за Имотко!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
19-02-2011 - 10:05:50
Quote
Imotko
Мерси за доверието, много мерси. Нито за Кайенче нещо съм казал, нито пък за Обеля.
Кайенчетата много бият на очи, предпочитам Мерцедесчетата, щото са народни коли и по улиците е пълно с тях.
А за място за живеене в град София-Стрелбище и Иван Вазов, защото са близо до Южния парк и до НДК/центъра/.
Maмин убавец.Е аз предпочитам да живея в Швейцария да съм вечно на 35 години а и на Хонда акорд ще кандисам.На Бионсе не бих отказал ако си поиска.Ти предпочиташ това ама се возиш в автобус 150 до вас.Нищо продължавай мечтите са безплатни.
Re: Преглед на печата 2011
19-02-2011 - 15:33:47
Quote
greenbul
Хора, престанете. Смешни сте. Ако познавате, човека лично, кажете, ама такива подигравателни предположения са просто глупави. Моля ви спазвайте добрия тон и не слизайте до нивото на Камелия, дори и да става дума за Имотко!

Благодаря много, ама нека се порадват момчетата. Всъщност дали има наистина автобус 150?
Re: Преглед на печата 2011
19-02-2011 - 22:25:58
House prices 'to fall by 20%'
* guardian.co.uk, Saturday 19 February 2011 19.58 GMT
* Article history

Статията е тук

Щото ние това си го знаем...ама
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход