Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 10:14:51
Quote
Imotko
Quote
Dimitar.
Quote
PER0
но не по малки престъпници са и тези, които не са приели нужните закони, като закона за фалита на физически лица, след инвазията на банките преди няколко години.
+1.
Имало е търгове при ЧСИ за 1/3 част от ипотекиран имот, кой е приел това обезпечение, че и има три банки на опашка?

Никой не го е приел за обезпечение, тия тъпанари вероятно всичките са дали потребителски кредити, а след като първата банка е гепила имотеца, останалите също са приклепали на опашката.

Благодаря за разяснението.
bah
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 10:28:37
avatar
Quote
Dimitar.
Quote
Imotko
Quote
Dimitar.
Quote
PER0
но не по малки престъпници са и тези, които не са приели нужните закони, като закона за фалита на физически лица, след инвазията на банките преди няколко години.
+1.
Имало е търгове при ЧСИ за 1/3 част от ипотекиран имот, кой е приел това обезпечение, че и има три банки на опашка?

Никой не го е приел за обезпечение, тия тъпанари вероятно всичките са дали потребителски кредити, а след като първата банка е гепила имотеца, останалите също са приклепали на опашката.

Благодаря за разяснението.

Върху това (конкретният търг) някой студент може да си напише дипломната работа.
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 20:58:03
”Галъп”: Песимизмът на българина расте
[dnes.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на ръста





10 причини защо някои пазари на имоти няма да се възстановят с години
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на причините







Португалия отхвърли плановете за икономии и върна страховете за еврозоната
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на икономиите, рррррррррррррррррррррррррррррррррръст на страховете
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 21:14:48
Quote
Imotko
Ааааа, далавери на ЧСИ-тата измамници ще има още дълго, защото са лакоми и защото малко ги бият.
Измамник си ти и колегите ти.При ЧСИ са истинските цени.Това че ти пълниш празните глави на алчни хора с небивалици трябва да стане подсъдимо.Ми тая като и продали апартамента без пари що не отиде в банката да си разсрочи кредита и после да дотърчи при теб та да и продадеш курника за два милиона евро.Имотко слез на земята.България отива към 5 милиона от които два пенсионери и един мангали.Какъв ъп.Трябва човек да е откачен да си купи тези наколни колиби.Видя в Япония какво стана.Тука малко по силен вятър ще гътне новото строителство.Нито един материал не отговаря на стойността му заложена в проекта.Както много пъти съм казвал най доброто предстои.Столицата ще се премести в Луковит.
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 22:40:57
avatar
За съжаление, няма как да се посочат достоверни данни за това, колко средно огледа има един имот на ЧСИ спрямо равностоен по качества на свободният пазар - тогава би могло да се види част от реалната картина за нагласите на пазара и в каква точно посока се движат цените.
Единственото което е видно за момента е това, че цената на която може да се придобие имот от продажба през търг е двойно по-ниска от офертните в тоя сайт.
А на двойно по-ниски цени на вторичният пазар, не знам на какво точно се надяват офериращите тук?
Може би все още вярват в добрата фея?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 22:53:44
Quote
batko
Quote
Imotko
Ааааа, далавери на ЧСИ-тата измамници ще има още дълго, защото са лакоми и защото малко ги бият.
Измамник си ти и колегите ти.При ЧСИ са истинските цени.Това че ти пълниш празните глави на алчни хора с небивалици трябва да стане подсъдимо.Ми тая като и продали апартамента без пари що не отиде в банката да си разсрочи кредита и после да дотърчи при теб та да и продадеш курника за два милиона евро.Имотко слез на земята.България отива към 5 милиона от които два пенсионери и един мангали.Какъв ъп.Трябва човек да е откачен да си купи тези наколни колиби.Видя в Япония какво стана.Тука малко по силен вятър ще гътне новото строителство.Нито един материал не отговаря на стойността му заложена в проекта.Както много пъти съм казвал най доброто предстои.Столицата ще се премести в Луковит.

Не към казал, че ще има повсеместен ъп и пълно щастие за хората с кредити.
А ти, Батко, като ти е крив космоса, иди да обереш някоя банка, вземи заложници, постреляй, поразведри се малко и после ела пак. Не мога да търтя неуспели в живота черногледци.
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 22:57:55
Quote
valsodar
За съжаление, няма как да се посочат достоверни данни за това, колко средно огледа има един имот на ЧСИ спрямо равностоен по качества на свободният пазар - тогава би могло да се види част от реалната картина за нагласите на пазара и в каква точно посока се движат цените.
Единственото което е видно за момента е това, че цената на която може да се придобие имот от продажба през търг е двойно по-ниска от офертните в тоя сайт.
А на двойно по-ниски цени на вторичният пазар, не знам на какво точно се надяват офериращите тук?
Може би все още вярват в добрата фея?

Надяват се на пазара. Нямат намерение да си изкарват имотите на търг. Или ти вярваш, че ще дочакаш да си купиш "моя" апартамент на търг???
На търга вземаш, каквото ти дадат - обикновено боклуци, иначе нямаше да са там.
На пазара вземаш, каквото искаш и можеш да си позволиш. Какво съм виновен, че някой хора не могат да си позволят, каквото искат, та да ви търпя пак започващите реклами на ЧСИ-тата измамници.
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 23:18:31
avatar
Ако обичаш спри да осираш поне тази тема - придържай се в репликите си към заглавието й smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Преглед на печата 2011
24-03-2011 - 23:39:08
Попита на какво се надяват хората, та не си свалят всички вкупом двойно цените на продаваните от тях имоти - отговорих ти.
Ти, не знам защо реши, че ЧСИ-тата са пазара - отговорих ти.
Какво не е по темата?
Re: Преглед на печата 2011
25-03-2011 - 00:03:50
Quote
Imotko
Попита на какво се надяват хората, та не си свалят всички вкупом двойно цените на продаваните от тях имоти - отговорих ти.
Ти, не знам защо реши, че ЧСИ-тата са пазара - отговорих ти.
Какво не е по темата?

Надяват се слънцето да изгрее от запад, ама се страхуват да не се минат. В момента всички продавачи знаят, че оферните цени са двойни, ама нещо ги гложди, че може да се намери будала дето да купи на тях та ги е страх да не се минат, ако те свалят.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход