Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 10:26:49
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 11:00:19
Quote
hunterA
Това очаква скоро цяла България *sos*

Колко скоро? Тъпанар.
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 11:13:52
Quote
curiosity killed the cat
Президентът на Канзаския Фед: Цените на земеделската земя в САЩ са балон

Знаеш ли по какво познавам балоните. Те всички са еднакви. Дали ще е имотен балон, дали ще е финансова пирамида ... те всички обещават да богатееш лежейки на едното си бедро. Ако някъде е така капеха пари от небето, защо мислите големите инвеститори се задоволяват с възвращаемост от 6-8-10% на година? Някой замисли ли се защо банките раздаваха кредити на баламурниците по времето на имотния балон, вместо самите те да купуват апартаменти? Нещо повече, самите банки откриваха офис след офис, но ... наемайки, а не купувайки помещенията. Нали сега се тръби, че имотите са подценени, ще не идват арабите и големите фондове да изкупуват на кило както си мислеха продавачите. Ами много просто, имотите все още са чудовищен балон.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 11:25:45
Quote
Imotko

Колко скоро? Тъпанар.

Доста скоро...
Роми плячкосаха бивша фабрика за мляко в Казанлък
Роми рушат детска градина за деца с увреден слух
затова пък Роми сами ще си строят къщи с пари от ЕС свикнали на широко, кажеть! Не им било удобно у апартаменти. И докато българите с робското си мислене се чудят в каква по-тясна кутийка да се наврат за да са сигурни, че нито физически нито финансово могат да имат деца то ромите се множат като зайци.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 11:33:57
Quote
Imotko

Колко скоро? Тъпанар.
Това говори неуспоримо за психическото ти състояние, щом обиждаш без никакъв повод.
Все пак съм възпитан човек и ще отговоря на въпроса, било той и толкова просташки зададен.
В момента на 48% от първокласниците българския език не им е роден, а за изминалата година над 52% от новородените деца не са от български етнос. Като се счете, че милите братя роми започват да плододават на 12-13 годишна възраст (българките около 20-25) и със доста "чавета" ми се струва, че никак не е далеко това време. Ако даде господ и поживееш още 25-30 години съм сигурен, че ще го видиш с очите си (разбира се с условието да си пиеш редовно лекарствата и да не се ядосваш за падащите цени на имотите *angel*).
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 11:45:41
avatar
Quote
hunterA

В момента на 48% от първокласниците българския език не им е роден, а за изминалата година над 52% от новородените деца не са от български етнос. Като се счете, че милите братя роми започват да плододават на 12-13 годишна възраст (българките около 20-25) и със доста "чавета" ми се струва, че никак не е далеко това време. Ако даде господ и поживееш още 25-30 години съм сигурен, че ще го видиш с очите си (разбира се с условието да си пиеш редовно лекарствата и да не се ядосваш за падащите цени на имотите *angel*).

Само за протокола- оказа се, че не е вярно. Официално от БАН го опровергаха. И е логично, след като при последното преброяване, българският етнос е 74% от нацията, няма начин 48% да са първолаците от друг етнос.
Що се отнася до ражданията на циганите- не е зле да видиш каква е и смъртността им.
Мрат бебета като мухи по гетата и сметищата.
Не виждам смисъл да се плашим и да си всяваме безнадежност.
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 12:06:00
Quote
hunterA
Quote
Imotko

Колко скоро? Тъпанар.
Това говори неуспоримо за психическото ти състояние, щом обиждаш без никакъв повод.
Все пак съм възпитан човек и ще отговоря на въпроса, било той и толкова просташки зададен.
В момента на 48% от първокласниците българския език не им е роден, а за изминалата година над 52% от новородените деца не са от български етнос. Като се счете, че милите братя роми започват да плододават на 12-13 годишна възраст (българките около 20-25) и със доста "чавета" ми се струва, че никак не е далеко това време. Ако даде господ и поживееш още 25-30 години съм сигурен, че ще го видиш с очите си (разбира се с условието да си пиеш редовно лекарствата и да не се ядосваш за падащите цени на имотите *angel*).

Три неща много ме дразнят при сривльовците: циганската тема, темата за хилядите закъсали с ипотеки и темата за многото имоти при ЧСИ-тата.
И трите неща нямат нищо общо с истината, но се дъвкат и предъвкват постоянно, кагота се говори, че имотите в България трябва да станат по 2 за лев.
Доста се поколебах за епитета, но да предвиждаш, че цяла България ще стане циганска, ми се видя прекалено.
Съдейки по последвалия пост и тая глупост за първокласниците, съм бил прав.
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 12:17:05
Quote
Imotko
Три неща много ме дразнят при сривльовците: циганската тема, темата за хилядите закъсали с ипотеки и темата за многото имоти при ЧСИ-тата.

Колко прекрасен е света, ако не гледаш по-далчече от носа си. Нито циганите са ти проблем, нито има закъсали ипотекари, нито се задава вълна от публични разпродажби. Няма ъпери и сривльовци. Има хора гледащи в близка и в далечна перспектива. Ще дойдат времена, когато имотите ще станат подценени и тогава точно ние които алармираме за идващия срив ще говорим за предстоящото покачване. Тогава обаче сегашните ъпери така ще са им натрили носовете, че всичко ще им се вижда безнадеждно. Ние ще раправяме, че кризата не може да продължи вечно, а те ще разправят, че след подобен крах и при тази масова циганизация, изход няма.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 13:15:19
Quote
greenbul
Quote
Imotko
Три неща много ме дразнят при сривльовците: циганската тема, темата за хилядите закъсали с ипотеки и темата за многото имоти при ЧСИ-тата.

Колко прекрасен е света, ако не гледаш по-далчече от носа си. Нито циганите са ти проблем, нито има закъсали ипотекари, нито се задава вълна от публични разпродажби. Няма ъпери и сривльовци. Има хора гледащи в близка и в далечна перспектива. Ще дойдат времена, когато имотите ще станат подценени и тогава точно ние които алармираме за идващия срив ще говорим за предстоящото покачване. Тогава обаче сегашните ъпери така ще са им натрили носовете, че всичко ще им се вижда безнадеждно. Ние ще раправяме, че кризата не може да продължи вечно, а те ще разправят, че след подобен крах и при тази масова циганизация, изход няма.
*ok* Подкрепян напълно.

А за Имотко ами разходи се из провинцията, да видиш какво е положението там, ама не в СПА хотелчета само, ами из малките градчета, където по центъра само безработни мангали има и то на тумби . А тези братя скоро ще огладнеят поради липса на далавери, кражби там (там останаха главно старци без много доходи) и ще дойдат и в големите градове (те първо почнаха с телефони измами, но съм сигурен, че е само началото).

Ками, хайде да дадеш линк към новината, че е имало объркване (надявам се там да има и по-точни данни за истинския брой, ако не ще чакаме преброяването). Аз гледах по телевизията, като министъра на образованието каза това, но после нито съм видял, нито съм чул, че е било грешка това съобщение.
Re: Преглед на печата 2011
18-02-2011 - 13:18:30
avatar
Quote
hunterA

Ками, хайде да дадеш линк към новината, че е имало объркване (надявам се там да има и по-точни данни за истинския брой, ако не ще чакаме преброяването). Аз гледах по телевизията, като министъра на образованието каза това, но после нито съм видял, нито съм чул, че е било грешка това съобщение.

Нямам линк. По една от телевизиите правиха интервю с човек от БАН и дадоха таблица с % на самоопределилите се към даден етнос по време на последното преброяване.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход