Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 12:13:18
Явно авторът на статията не е написал точния термин, добре, че ти го поправяш.
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 12:48:35
Quote
Левон Хампарцумян
Кредитите с просрочие над 90 дни ще се увеличават с бавни темпове до края на 2012 или началото на 2013 г. Тези заеми може да стигнат до 17-18%, при около 14,5 на сто в момента. След това ще започне подобрение. Условието е да няма сериозни шокове в европейската икономика.

... ама ...

МВФ предупреди за глобална рецесия през 2012 г.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 12:54:49
И сега да ми отговори някой на въпроса:
Кой плаща отписванията на банките?
Кой плаща печалбата на банките?
Кой плаща лихвите на "сривлогарите"?
.....
Ъ ,,, не се блъскайте "ЪПотекари" банките ще Ви вземат парите (па и имотите)
Да сте живи и здрави още дълги години ни хрантутите
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 12:58:18
avatar
Quote
bota156
Ъ ,,, не се блъскайте "ЪПотекари" банките ще Ви вземат парите (па и имотите)
Да сте живи и здрави още дълги години ни хрантутите

bota, някакъв патос се усеща в писанията ти.
Не е добре такова отношение към сънародници.

Уточнение: нямам кредит през последните 20 години.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-04 12:59 от TZARS.
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 13:00:38
Не патос, това е по-скоро безмерно щастие, такива като него получават оргазъм, ако видят, че някой е по-зле от тях.
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 13:16:36
Такъв е живота - един опъва, друг се вози.
И наистина е кофти един да опъва па 3-ма да се возят ...
И аз не виждам как могат да продължават да го правят ама на - вече 3 години ме изумяват ипотекарите. Да не говорим, че имам и познати - нови ипотекари (колеги). На това отгоре говорят и за светлото бъдеще и за това как ще се вдигат цените на имотите...

Даже им завиждам за борческия дух - аз съм си мърда, както има една приказка най обичам "боба, леба и да еба". Е малко съм ги осъвременил дребните житейски страсти.

Ако погледнем по широко и аз съм от опъващите = плащам и за циганите, и за администарцията и за пенсионерите (пак са 3-ма хрантутника на моя гръб). Приемам всякакви идеи да си ги махна от там.
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 14:05:13
Добре де, изумяват ли те останалите 80-85 % , които си плащат чинно вноските, живеят си в жилищата и не им пука ти от какво се изумяваш ? Защо отново ревеш на чужд гроб ? Това, че ти нямаш дупе за такава стъпка е ясно, ама не може ли някой да е по-смел и можещ от теб ?
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 14:18:02
avatar
Quote
bashbroker
Добре де, изумяват ли те останалите 80-85 % , които си плащат чинно вноските, живеят си в жилищата и не им пука ти от какво се изумяваш ? Защо отново ревеш на чужд гроб ? Това, че ти нямаш дупе за такава стъпка е ясно, ама не може ли някой да е по-смел и можещ от теб ?

Ами, изумяват го, явно.
По- лесно е да донесеш от девет кладенеца вода, за да докажеш, че тъй като не можеш да направиш дадено нещо, то всички, които могат и са го направили, са глупаци.
Всъщност, ти не знам защо се изумяваш от вижданията на човек, чиято житейска философия е синтезирана във фразата: "най обичам "боба, леба и да еба"smiling smiley
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 14:56:32
avatar
Брей, че смели ипотекари ! smiling smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 16:23:58
Quote
TZARS
Quote
batko
В левове съм бил милионер но в евро не. Може би догодина ще станем всички милионери.

Къде на шега, къде на истина, но току виж се сбъднала тази твоя прогноза.
Тогава да ударим чертата, и да видим кой как започва деня.
При кризата преди 15 години влогарите изгоряха, а сега кои ли ще бъдат "печелившите"?
При предишната криза изгоряха спестителите.Това бяха в по голямата си част възрастни хора спестили по някоя кинта за старини или за деца и внуци.Те нямаха възможност да си обменят кинтите.Тези които бяха намерили начин да ги обърнат в марки и долари не загубиха нищо.В банките пак изгоряха по тъпите които се съгласиха на обмяна на валутата.Другите си я получиха за две години на шест равни вноски.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход