Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
01-07-2011 - 16:45:19
Quote
javcho
България е втора по ръст на безработицата в ЕС

[dnes.dir.bg]

РРРРРРРРрррррррррррррррррррррррррррръст му се вика а това.

Да не забравяме, че тука като не ни харесват данните сменяме методологията. Ако използвамхе същата методология за измерване на безработицата като в ЕС, щяхме да сме не шампиони, ами не знам. Ама то така е с всичко и лошите кредити си ги мерим по наш си аршин и квадратия метър в България значи друго ... имаме си собствена система от мерни едиици според както ни е угодно.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
01-07-2011 - 17:07:46
Ей тва е много добро: Внос на мозъци
Интересно мозъците как ще ги мерят и оценят - може би на килограм? Очаквам "мозъците" да се избият за заплати от 500лв. Виждам и едни големи заглавия в вестниците през 2012г - "БЪЛГАРИЯ ВНЕСЕ ТОНОВЕ ОТ МОЗЪЦИ ПРЕЗ ИЗМИНАЛАТА ГОДИНА", и естествено Бойко реже лентички и чете хвалебствени слова.
Re: Преглед на печата 2011
01-07-2011 - 22:56:04
Quote
PER0
Ей тва е много добро: Внос на мозъци
Интересно мозъците как ще ги мерят и оценят - може би на килограм? Очаквам "мозъците" да се избият за заплати от 500лв. Виждам и едни големи заглавия в вестниците през 2012г - "БЪЛГАРИЯ ВНЕСЕ ТОНОВЕ ОТ МОЗЪЦИ ПРЕЗ ИЗМИНАЛАТА ГОДИНА", и естествено Бойко реже лентички и чете хвалебствени слова.
Перо, това е част от плана. Те ще са добре платени, ще получавати вредни...... Не подценявай опасността. Някой, които е хвърлил око на това чудесно парче земя, населена от глупаво необразовано, робско и негодно племе бавно, но сигурно изселва племето за да освободи земята за себе си. Природните дадености са уникални! Под земята има богатства, за които знаят ония с технологиите, но не и БГ правителството. Подмяната вече е в ход. В момента изкупуват земята ни на привидно добра цена. Всъщност, най-ценното което имаме е тя, но народа не го осъзнава.
Най-тъпата "инвестиция" са тухлите и панелите. Скоро и най-тъпите "собственици" ще го разберат. Даже Сид и Камелия......но не съм много сигурен......
Re: Преглед на печата 2011
01-07-2011 - 23:14:24
avatar
Quote
paio
...... Даже Сид и Камелия......но не съм много сигурен......

Мислех, че си много прост, но не си толкова. Общо взето казваш верни неща, но с последното си изречение се издъни. Не съм продал една педя от земите ми. Имам и панели и тухли разбира се , които ще продам на крайно нуждаещи са като теб и половината форум и пак ще обърна всичко в имоти. Щото дори и ти самия да се мислиш за глупав и да се подценяваш, не забравяш че всичко това е актив, не плазмите които си купуваш за квартирката.*yes*

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Преглед на печата 2011
02-07-2011 - 10:44:09
avatar
Quote
paio

Най-тъпата "инвестиция" са тухлите и панелите. Скоро и най-тъпите "собственици" ще го разберат. Даже Сид и Камелия......но не съм много сигурен......

А, най- тъпото е мислене като твоето.
Че човек, отделил пари за покупка на жилища в столицата, не си е купил земя там, откъдето са дедите му.
Не съди по себе си за другите.
И за да не страдаш, че съм останала без земя, ще ти припомня, че съм си купила къща с огромен двор в Балкана- в най- хубавата му част- Централен Балкан.
Отделно от това, имам земеделска земя- пак там, пак добро количество и качество.:]
Re: Преглед на печата 2011
02-07-2011 - 12:16:51
Quote
камелия

А, най- тъпото е мислене като твоето.
Че човек, отделил пари за покупка на жилища в столицата, не си е купил земя там, откъдето са дедите му.
Не съди по себе си за другите.
И за да не страдаш, че съм останала без земя, ще ти припомня, че съм си купила къща с огромен двор в Балкана- в най- хубавата му част- Централен Балкан.
Отделно от това, имам земеделска земя- пак там, пак добро количество и качество.:]

Не ми казвай, че я обработваш. Покупката на излишни активи не те прави инвеститорка. От актив много скоро може да стане пасив, ако въведат данък.
Re: Преглед на печата 2011
02-07-2011 - 12:26:29
avatar
Quote
Върколак

Не ми казвай, че я обработваш. Покупката на излишни активи не те прави инвеститорка. От актив много скоро може да стане пасив, ако въведат данък.

Не, дала съм я под аренда.
Защо да се правя на специалист по всичко?
В този форум има хора, за които всяка покупка на нещо недвижимо, е излишен актив.
Аз не мисля така.
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 16:47:20
Quote
камелия
Quote
paio

Най-тъпата "инвестиция" са тухлите и панелите. Скоро и най-тъпите "собственици" ще го разберат. Даже Сид и Камелия......но не съм много сигурен......

А, най- тъпото е мислене като твоето.
Че човек, отделил пари за покупка на жилища в столицата, не си е купил земя там, откъдето са дедите му.
Не съди по себе си за другите.
И за да не страдаш, че съм останала без земя, ще ти припомня, че съм си купила къща с огромен двор в Балкана- в най- хубавата му част- Централен Балкан.
Отделно от това, имам земеделска земя- пак там, пак добро количество и качество.:]
Kaелия лъжата е голям грях
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 16:53:52
Quote
камелия
Quote
paio

Най-тъпата "инвестиция" са тухлите и панелите. Скоро и най-тъпите "собственици" ще го разберат. Даже Сид и Камелия......но не съм много сигурен......

А, най- тъпото е мислене като твоето.
Че човек, отделил пари за покупка на жилища в столицата, не си е купил земя там, откъдето са дедите му.
Не съди по себе си за другите.
И за да не страдаш, че съм останала без земя, ще ти припомня, че съм си купила къща с огромен двор в Балкана- в най- хубавата му част- Централен Балкан.
Отделно от това, имам земеделска земя- пак там, пак добро количество и качество.:]
Не Камелия, моето мислене не е най-тъпото, но ти си опасно близо до това състояние .....
Сахибе, квартирката ми не е никак лоша. Плазмата си върви с квартирката, както и друга техника. Освен това съм капризен! Обичам да се местя. Нямам заеми и ипотеки!!!
Робът, Сахибе е състояние на духа, на егото. Постепенно си станал роб на имотите си и вещите си и най-вероятно на мечтите си за подобни неща, за притежаването им. Много семпло приятелю...Платното "живот" няма рамка. Всеки сам си налага рамката. Не се засягай, но с постовете си ти сам постепенно очерта рамката на твоя живот, а тя е с размерите на семейно портретче..
Убедих се, че ти наистина вярваш,че в момента има икономически възход и очакван ръст на цените на имотите. Може би по същия начин вярват и свидетелите на Йехова, и сектантите...Приготви се, ще ти трябва силна вяра следващите години.
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 22:04:26
avatar
Quote
paio
Не Камелия, моето мислене не е най-тъпото, но ти си опасно близо до това състояние .....
Сахибе, квартирката ми не е никак лоша. Плазмата си върви с квартирката, както и друга техника. Освен това съм капризен! Обичам да се местя. Нямам заеми и ипотеки!!!
Робът, Сахибе е състояние на духа, на егото. Постепенно си станал роб на имотите си и вещите си и най-вероятно на мечтите си за подобни неща, за притежаването им. Много семпло приятелю...Платното "живот" няма рамка. Всеки сам си налага рамката. Не се засягай, но с постовете си ти сам постепенно очерта рамката на твоя живот, а тя е с размерите на семейно портретче..

Защо, paio?
Защото и през ум не ми е минало да се задоволя с доживотно обитаване на квартирки?
Защото не притежавам твоята " капризност" на 100%?
Вярно, в синхрон с теб съм на 2/3- нямам заеми и ипотеки.
Разликата е в останалата 1/3- ти и там нямаш нищо, освен " каприза" да вдигнеш катуна и да го преместиш на ново място, като пак ще трябва да плащаш на собственика и да се съобразяваш с правилата му.
И така, силно свободен и независим, щото от теб, нищо не зависи.:]
Докато се пенсионираш.
След това- под моста или до кофите с боклук.
Щото, ако си имал "семплостта" да сложиш рамка на платното " живот", създавайки семейство и дете, много наеми ще му се съберат да плаща.........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход