Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 00:36:23
[www.imotdnes.com]
Казвам се Ивайло Манахов. Управител съм на "ТАНГРАМ МЕДИА" ООД Варна - издател на в-к. "ИМОТ ДНЕС"; списание "ИМОТ ДНЕС" и собственик на портала за имоти на Варна www.imotdnes.com
...

Статията кърти ... евала на такивИ мислители и строители на балона!
Написана в сайт с гордото име [www.sobstvenik.com] ...
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 04:31:15
avatar
Напомня ми на Сахиба и Идиотко в това си изказване :}

Quote

- докато търсех жилище прозрях, че има бъдеще в недвижимите имоти.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 04:42:19
avatar
Изцяло поръчкова статия, заплатена от закъсали пишман инвеститори и строители изпаднали в невъзможност да си намерят купувачи за кимизарниците на тройни цени „Има достатъчно имоти – с чисто минало или новопостроени, които в момента са на добра цена. “ – това е достатъчно, за да се разбере, кой е платил за нея!
Невероятно плосък опит за манипулиране на общественото мнение/
Първо, почти никой играещ на търг не ползва банков кредит!
Второ, има си законово регламентирана процедура за въвеждане във владение.
Трето, прогнозите за това, какво би се случило с пазарът, ако се купуват имоти на банките от търгове на ЧСИ са меко казано нелепи.
Напротив, формирането на вторичен пазар за имоти спомага за по-бързото нормализиране на цените на пазара, а оттам и за неговото отпушване, когато те си дойдат по местата, в смисъл – срещнат купувачите.
А пък за клетвите към Бога и прочие глупости по-долу в статията изобщо не ми се коментира – жалък, посредствен и крайно нескопосан опит за манипулиране на аудиторията.
Аз под такава статия никога не бих си сложил името, за да не ми се смеят хората, както в тоя случай!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 07:56:15
avatar
Quote
valsodar
Изцяло поръчкова статия, заплатена от закъсали пишман инвеститори и строители изпаднали в невъзможност да си намерят купувачи за кимизарниците на тройни цени „Има достатъчно имоти – с чисто минало или новопостроени, които в момента са на добра цена. “ – това е достатъчно, за да се разбере, кой е платил за нея!
Невероятно плосък опит за манипулиране на общественото мнение/
Първо, почти никой играещ на търг не ползва банков кредит!
Второ, има си законово регламентирана процедура за въвеждане във владение.
Трето, прогнозите за това, какво би се случило с пазарът, ако се купуват имоти на банките от търгове на ЧСИ са меко казано нелепи.
Напротив, формирането на вторичен пазар за имоти спомага за по-бързото нормализиране на цените на пазара, а оттам и за неговото отпушване, когато те си дойдат по местата, в смисъл – срещнат купувачите.
А пък за клетвите към Бога и прочие глупости по-долу в статията изобщо не ми се коментира – жалък, посредствен и крайно нескопосан опит за манипулиране на аудиторията.
Аз под такава статия никога не бих си сложил името, за да не ми се смеят хората, както в тоя случай!

Валси, много лесно лепиш етикети.Човека всекидневно е на активния пазар и е видял неща, които даже не можеш да си представиш.
Изключително коректен поглед към реалностите.А клетвите, сълзите в очите и безсилно стиснатите юмруци не са за подминаване.
Бай бабо, да не те срещне мечка.
Увеличава се вълната от осъдени ЧСИта и отменени възлагания.Побългарихме и тази световна практика.
Дай да вземем едни пари, па после да се оправя който може.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 08:54:36
Може да ми се смеете, но аз не бих купила жилище от ЧСИ. Даже и ако няма описаните проблеми след това.

Знам, че е стигнал до там от глупост, дори може от мързел, от липса на отговорност или пък от предразсъдъци. Въпреки това...

smiling smiley*drink1*
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 09:05:08
avatar
Quote
Muza
Може да ми се смеете, но аз не бих купила жилище от ЧСИ. Даже и ако няма описаните проблеми след това.

Знам, че е стигнал до там от глупост, дори може от мързел, от липса на отговорност или пък от предразсъдъци. Въпреки това...

smiling smiley*drink1*

Виж какво съм написал за един купил от ЧСИ в един друг форум, който вече не е другwinking smiley:

Така е, на мен вече ми се оплакаха закупили ипотекирани жилища, че докато си спят сладко сладко изведнъж се появява духа на злощастният ипотекар и с изкокнали и пълни с кръв очи крещи... "ВалсодарчооооооооЗАЩО СИ ПРОДАДЕ ДУШАТА НА ДЯВОЛАААААААА? След което се чуват гръмотевици, падат гардероби като при земетресение отварят се внезапно прозорци, навън бушува буря, а гласът-съдник продължава да ридае и стене. След това се отваря бездна и се опитва да погълне имота с все Валсодарчо.
На другия полюс са другите 50% от ипотекарите, които са взели кредит на хартия срещу твърде непривлекателни терени или сгради. Те могат да си се продават с години, а Валсодарчо да изхарчи тонове бензин да ги оглежда напразно, навъсил недоволен мустак.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-29 09:09 от sid 40.
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 09:18:38
Абе не знам, дали ще ми се явяват караконджоли докато спя, но някак си ми е кофти. Едно е, да се купи от закъсал преди ЧСИ, друго от ЧСИ... Нищо против тях.
От друга страна, ако всички мислеха като мен и няма сделки при ЧСИ, втори, трети тър,г и все намаляват цените, как би се отразило това като цяло в ценово отношение?

P.S. Нали съм съм сривла- прошлячка... :] *drink1*
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 10:20:45
avatar
Quote
Muza

P.S. Нали съм съм сривла- прошлячка... :] *drink1*

Ще те шляпам сривлооо:]*drink1*. Виж тук какво пише на заглавната страница:
[www.unionbank.bg]

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 12:25:29
Аз предлагам да обявим, че в ипотекираните имоти броди неспокойната душа на ипотекаря и не може да намери покой. Хахахха! Ей ш'ма скъсате от смях.

Най-голямата глупост е да се призовават хората да не участват в търговете и да ги плашат с таласъм и тролове. Ами я си представяте, че верно се уплашат, тогава какво? Имотите ще си върват по процедурата и накрая като станат два за левче, някой клошар все ще ги вземе.

За ипотекарите е много по-добре да насърчават участието на хората в търгове и да ги убеждават, че това е най-безпроблемният начин за сдобиване с имот. Така те ще имат шанса да продадат на възможно най-висока цена.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 15:23:19
avatar
За закъсалите с ипотеките е добре, те самите също така активно да търсят купувач и да направят всичко възможно да се купи още на първите търгове, защото разликата която ще остане за тях, ще е далеч по-малка, отколкото на по-късните. Колкото повече се дърпат - толкова повече ще им влиза банката отзад с по-голяма сума.

Проблемът в статията е на продавачите на първичният пазар изпитващи вече сериозен страх от вторичният, който натиска цените им серозно надолу. Това се очакваше да стане от всички запознати с фазите на имотният балон.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход