Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:37:47
Мерите ли си ги? Защо?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:38:11
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:40:00
avatar
Точно камелия да каже за някой, че цял форум му гледа сеира е нещо като виц. Че ти имаш приз в тази област бе, ками, върви да готвиш smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:45:26
Аааааааа, объркал съм се, то не било Иворад, а Куку, и не било за 3500Е, ами за 149 Е . Сори
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:46:08
Какво пиете? Наздраве.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:49:13
Quote
dodo2
Ще дам линка, ако кажеш поне носиш ли очила или не. smiling smiley

Т.е. сетих се нещо друго. Ще ти пратя на ЛС последните 4 числа на ЕГН и ще кажеш твоето ли е или не. Ако не е ще си призная, че съм се объркал, ако е, ти ще си признаеш. Но така нещата ще зависят от твоята честност, а не знам дали може да ти се има доверие. Може пък наистина да си забравил какво си писал 2008 smiling smiley

Е?


Додо, без да изключвам възможността за някаква твърде странна форма на твоето чувство за хумор, бих казал, че ако пишеш тези неща напълно сериозно - май е по-добре да се обърнеш към специалистите, помагащи на хора в сериозна психологическа дупка. Казвам това без грам сарказъм или лошо отношение - наистина се държиш обезпокояващо. Дано да не съм прав в усещанията си.
Така че - бъди здрав и не се коркай, всеки има своите лоши моменти!
Аз приключвам по темата, защото наистина нещата са на път да излязат извън коловозите на безобидните майтапи. Нямам никакво желание да продължавам с гъбаркането - мисля, че не е добра идея да се шегувам с човек, който е в някакво затруднение....Бих призовал и колегите да спрем с това досадно упражнение, преминаващо на моменти в издевателство.
Лека вечер на всичкиsmiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:51:13
И успешен ден утре.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:54:14
Quote
Imotko
И успешен ден утре.
*beer*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:54:20
avatar
Да, сега нов спор, кой с кого се гъбарка. Не са ме питали мене, дали нося очила, а аз да крия... winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:58:43
На никой не му пука дали носиш очила, защото няма никакво значение. И престани да се заяждаш и да досаждаш на колегите, защото е аз познавам един куп народ, дето през 2007-2008г. смяташе, че сега имотите ще са по 2500-3500 евро. Сега си плащат.
А форумът е главно за забавление. Лека нощ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход