Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 17:13:25
Как да ти кажа:
1) лесно може да си уредиш среща с този предрекъл 3500 - парцелчето все още се продава
2) може и да провериш на чие име е регистриран един сайт

Така че за този с 3500 евро няма анонимност.

Надявам се всички тези работи си ги направил и си видял че ... си пуснал без да искаш поредната партенка във форума и сега се мъчиш да се измъкнеш.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 17:13:33
има методология, която мисля е обяснена - средно на цени по квартали - информация която е налична на [www.imoti.net]

Е ти твърдиш че по тази методология на 29.11.2010 е трябвало да има минимум.

Дай линка, не се спотайвай smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 17:18:24
Quote
dodo2

ivorad, вярно ли е, че последните цифри на ЕГН и GSM номер ти се различават с единица?

Вярно е, само дето на става дума за ЕГН -то и жисиема, ама какво от това....
Давай следващия въпрос!
smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 17:30:37
avatar
Quote
Тинки Уинки
има методология, която мисля е обяснена - средно на цени по квартали - информация която е налична на [www.imoti.net]

Е ти твърдиш че по тази методология на 29.11.2010 е трябвало да има минимум.

Дай линка, не се спотайвай smiling smiley

що за методология е това? квартал иван вазов и драгалевци да тежат колкото младост и люлин, само където в първите има 20 пъти по-малко жилища !? това изкривява и не може да се говори за никакви средни цени...
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 17:49:28
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
ivorad, вярно ли е, че последните цифри на ЕГН и GSM номер ти се различават с единица?
Вярно е, само дето на става дума за ЕГН -то и жисиема, ама какво от това....
Давай следващия въпрос!
smiling smiley

Ако е вярно за нещо друго, то не може да се направи извод за оригиналния въпрос.

Затова все пак на него какво отговаряш - "да" или "не"? След това дружно трябва да измислим начин да се провери излъгал ли си или не smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 20:31:28
Са до кво ви докара додкото..? Трее човека да си даде личните данни в замяна на линка :]

Хахах додо ква лисица усучена си ти лелеее...В сериозните форуми за клевета банът е минимум един месец winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 21:12:31
Quote
dodo2

Ако е вярно за нещо друго, то не може да се направи извод за оригиналния въпрос.

E, как пък да не може - един тук го попитаха за линк, а той отговори, че дължината на ушите е недостатъчна и направо уби опонента си, понеже е убеден, че дължината на въпросните уши е в пряка връзка с оригиналния въпрос, поради което няма нужда от даване на линк!......
*xxx*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-14 21:21 от ivorad.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 21:59:26
avatar
"Клевета" в интернет спрямо анонимен псевдоним е много тъпо понятие. Всеки може да отрича за неща, които е направил и го е срам от тях.

Значи аз казвам, че ivorad е казал в средата на 2008 година, че до края ще има 3500 в София. Вариантите са следните:

1. аз си фантазирам
2. аз съм се объркал
3. на ivorad някой роднина или крадец му е бил седнал на компютъра и е написал горното
4. ivorad е забравил какво е писал
5. ivorad си признава
6. ivorad няма топки, срам го е че е казал такова нещо и сега се прави на клоун

Е, аз твърдя, че е вариант 6, 1 със сигурност не е, има минимална вероятност за 2 и 3, за 4 - малко повече, а 5 вече е невъзможно, след като е започнал клоунадата, иначе ще стане още по-смешен.

След като са изчерпани вариантите, а самият ivorad, убеден съм, вече е наясно със ситуцията, няма какво да се обсъжда повече. Други въпроси няма да задавам, че ще стане твърде лично. smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 22:09:19
Quote
dodo2
"Клевета" в интернет спрямо анонимен псевдоним е много тъпо понятие. :}Всеки може да отрича за неща, които е направил и го е срам от тях.:}

Значи аз казвам, че ivorad е казал в средата на 2008 година, че до края ще има 3500 в София. Вариантите са следните:

1. аз си фантазирам
2. аз съм се объркал
3. на ivorad някой роднина или крадец му е бил седнал на компютъра и е написал горното
4. ivorad е забравил какво е писал
5. ivorad си признава
6. ivorad няма топки, срам го е че е казал такова нещо и сега се прави на клоун

Много добра подредба на варианти.
Само дето липсва доказаният.....
Добавям го за пълнота : "Аз лъжа".
Това е!
winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 22:14:51
И ти верно ли си помисли, че можеш да ни връткаш с куците си калибристики а? Наеш колко връткалници като теб в нета знам!

Ето ти поредният шантаж:

1. аз си фантазирам

Глупав довод който да насочи вниманието веднага към следващата точка

2. аз съм се объркал

Не намирайки нищо насочващо и тук, се цели да останем с впечатлението, че разковничето наистина не е в додо.. и отиваме натам търсейки го

3. на ivorad някой роднина или крадец му е бил седнал на компютъра и е написал горното

Веднага следва да си помислим, че нещата са много, много тънки и додо едва ли не е личният администратор на иво и как "нещото" ако не от неговият ник, задължително е написано от самият него... Тоест нещата отиват вече към личната му персона и как за да излязат нещата наяве трябва неминуемо и персоната му да направи това..

4. ivorad е забравил какво е писал

Глупост, която цели да не можем да се отърсим толкова лесно от точка 3

5. ivorad си признава

Тук надеждите са, че все пак трезвомислещият остава с опцията да предпочете някакво там признаване, отколкото риска и унижението от излагане на личните си данни

6. ivorad няма топки, срам го е че е казал такова нещо и сега се прави на клоун

А тука вече къртиме мивки, защото намекваме, че именно опцията от точка 5 е най-добрата алтернатива..



Хех доде, тебе кой те е обучавал, много поздрави да му пратиш :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход