Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 22:31:40
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
"Клевета" в интернет спрямо анонимен псевдоним е много тъпо понятие. :}Всеки може да отрича за неща, които е направил и го е срам от тях.:}

Значи аз казвам, че ivorad е казал в средата на 2008 година, че до края ще има 3500 в София. Вариантите са следните:

1. аз си фантазирам
2. аз съм се объркал
3. на ivorad някой роднина или крадец му е бил седнал на компютъра и е написал горното
4. ivorad е забравил какво е писал
5. ivorad си признава
6. ivorad няма топки, срам го е че е казал такова нещо и сега се прави на клоун

Много добра подредба на варианти.
Само дето липсва доказаният.....
Добавям го за пълнота : "Аз лъжа".
Това е!
winking smiley

Аз лъжа е = аз си фантазирам, ок заменяме го с "аз лъжа", щом повече ти харесва - това е вариант 1. Но не е доказан, защото можеш да го докажеш или отхвърлиш (респективно да се докаже вариант 6), само ако си пуснеш снимана личната карта тук. Дотогава нито един от вариантите не е доказан, а и няма как да бъде доказан.

А на Svetlio нищо не му разбрах smiling smiley Ако има седми вариант да го напише smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 22:39:15
хахаха казах ли ви че додката ни прави на олигофрени и твърдо е решил да извоюва победата хахаха така важната за всеки един грандоман победа хихих :}

""само ако си пуснеш снимана личната карта тук. Дотогава нито един от вариантите не е доказан, а и няма как да бъде доказан.""

7ма точка мили е: Правим ви на маймуни щото съм 2 нива над вас и мога да си го позволя..
Но за твоя жалост, всъщност много отдавна си паднал доста долу в ниското... но ти разбира се няма как да го знаеш това - "И в главата гордо бучи.. побееда, пообеда"
Случаи като твоя отдавна са известни на специалистите - нищо ново бацка *yes*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 22:43:50
avatar
Svetlio, това се включва в точка 1, значи не е 7. Но написах, че със сигурност не е вариант 1. Затова може да се бориш за вариант 2 най-много. А аз - за вариант 6. Самият ivorad знае, че е 6.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 22:43:52
avatar
Нвщо темата дотолкова се осра, че вече не виждам никаква връзка със заглавието й "Имам интерес, но разликата е голяма?" - явно някои си го мерят, разликата им е голяма, а други имат интерес да става сеира и затова форумът е в лайна до шия?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 22:48:14
Quote
dodo2


Аз лъжа е = аз си фантазирам, ок заменяме го с "аз лъжа", щом повече ти харесва - това е вариант 1. Но не е доказан, защото можеш да го докажеш или отхвърлиш (респективно да се докаже вариант 6), само ако си пуснеш снимана личната карта тук. Дотогава нито един от вариантите не е доказан, а и няма как да бъде доказан.

Това, че "аз лъжа =аз си фантазирам" вече е истински пример за фантазиране. Комично, при това.
Защото съществува едно просто правило - задължение е на обвиняващия да приведе доказателства , когато обвинява свой опонент в конкретни, доказуеми неща. Е, ти постна един "цитат" , твърдейки, че автор на това писание съм аз. А после не успя да го докажеш по никакъв начин. Това означава, че си лъжец. Осъзнат, системен лъжец, който се опитва чрез комично-нескопосани финтове да се измъкне от ситуацията, в която сам се е набутал.
Просто, като фасул, уви.....
Хайде - честито да ти е и друг път внимавай какво пишешwinking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 22:50:12
Quote
dodo2
А аз - за вариант 6. Самият ivorad знае, че е 6.

След инфантилните упражнения по формална логика - ред е на заклинанията!
:}
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:01:36
avatar
Много добре знам, че ти е станало гадно от трите въпроса, които те питах, правенето на клоун ако прави така, че да ти мине, ОК. Аз нямам нищо против.

Мога да повторя - ivorad през 2008 е казал, че до края на 2008 в София цените ще станат 3500.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:05:18
И аз мога да повторя - дай линк :]

А сестра по-принцип имаш ли :}
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:05:48
Quote
dodo2


Мога да повторя - ivorad през 2008 е казал, че до края на 2008 в София цените ще станат 3500.


"Казал" или "написал", че нещо пак оплете понятията?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:16:29
avatar
Буквалист smiling smiley казал тук = написал, не съм те слушал по радиото.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход