Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:20:26
avatar
Додо, под кой псевдоним го е казал през 2008-ма , защото настоящият му е с регистрация от миналата година?

Регистриран:
2009-01-20 22:17

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:22:38
avatar
Quote
Svetlio
И аз мога да повторя - дай линк :]
А сестра по-принцип имаш ли :}

Svetlio, ти като някаква досадна бабка бе. Какво ще докаже даването на линк? Примерно Хасан написал някъде "3500". Връзката Хасан - ivorad минава през лични данни, така че доказателство няма да получиш. Така и даването на линк е безсмислено. Представи си, че някой някъде е написал това, което казах аз (= написах аз, за буквалиста).

Попитах достатъчно лични неща ivorad, той се паникьоса, иначе щеше да каже просто "не" на първия и да ме отсвири. Да отиде на някой от кибиците тук на гости, да покаже, че отговорът е "не" на някой от трите въпроса и ще си посипя с пепел главата. Ако искате и в прекия смисъл. Само че първо да измисли как достоверно ще докаже че е той, а не е пратил братовчед си за камуфлаж smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:23:46
Quote
dodo2
Буквалист smiling smiley казал тук = написал, не съм те слушал по радиото.

Е, след като "казал ТУК" = "написал", пак да повторя скромната си молба: би ли дал линк, който да докаже твоето толкова категорично твърдение?
И моля да не пропадаш в интерес към очилата, ушите или миглите ми, те нямат нищо общо с проблема. Дай линк към въпросното мое писмено мнение, защото ако не дадеш такъв - това означава, че лъжеш, понеже си позволяваш да "цитираш" неща, за които много добре ти е известно, че не са истина.
Та?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:24:23
avatar
Quote
valsodar
Додо, под кой псевдоним го е казал през 2008-ма , защото настоящият му е с регистрация от миналата година?

Регистриран:
2009-01-20 22:17

Тайна :]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:26:22
avatar
Аз подобни изцепки съм чел в медиите - водещи банкери и световно неизвестни брокери се кълняха, как е нормално цените у нас да достигнат 3500 евро на квадратен метър - това поне си го спомням за 2008-ма лятото-есента.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:29:49
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Буквалист smiling smiley казал тук = написал, не съм те слушал по радиото.

Е, след като "казал ТУК" = "написал", пак да повторя скромната си молба: би ли дал линк, който да докаже твоето толкова категорично твърдение?
И моля да не пропадаш в интерес към очилата, ушите или миглите ми, те нямат нищо общо с проблема. Дай линк към въпросното мое писмено мнение, защото ако не дадеш такъв - това означава, че лъжеш, понеже си позволяваш да "цитираш" неща, за които много добре ти е известно, че не са истина.
Та?

Ако дам линк, какво ще докаже това? Нали щом говорим за 2008, става ясно, че не е казано с псевдонима, от който пишеш сега, защото е регистриран 2009?

И като дам линк ще започнем - това ти ли си всъщност или не си ти и ще образуваме следствие с веществени доказателства. Какъв е смисъла?

Та тук идва интересът към очилата - ако покажеш, че съм се объркал, ще ти се извиня публично и ще кажа, че съм бил изключително прост. Но се съмнявам да можеш smiling smiley

:loveu:
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:32:25
Quote
dodo2


Ако дам линк, какво ще докаже това?

Че не лъжеш, това ще докажеш.
Хайде, нали не си лъжец - дай линка!
smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:33:48
""Връзката Хасан - ivorad минава през лични данни, така че доказателство няма да получиш""

А така излиза че ти си запознат инено с личните му данни, иначе няма как да направиш връзката между едикой си ник и неговият. Вие познавате ли се?
Продължаваш да се дъниш! Стана смешен вече за целият форум, но изглежда това не те притеснява особено. Аз имам теория все пак. Тъй-като симптомите са твърде идентични с тези на Фалсодар, а именно садомазохизма, дали пък няма нещо заразно във вашето братско-сривско едино"мислие" :]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:36:08
avatar
Quote
dodo2


Ако дам линк, какво ще докаже това? Нали щом говорим за 2008, става ясно, че не е казано с псевдонима, от който пишеш сега, защото е регистриран 2009?

И като дам линк ще започнем - това ти ли си всъщност или не си ти и ще образуваме следствие с веществени доказателства. Какъв е смисъла?

Та тук идва интересът към очилата - ако покажеш, че съм се объркал, ще ти се извиня публично и ще кажа, че съм бил изключително прост. Но се съмнявам да можеш smiling smiley

:loveu:

Додко2, чета и ми става все по- мъчно за теб. Ти не си прост. Ти си безумен. И то, отскоро- в крайна фаза. Цял форум ти гледа сеира, но никой не иска да ти каже, че трябва да потърсиш помощ. Аз ти го казвам, пък и не нося, ама понякога ползвам очила.........:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
14-12-2010 - 23:36:55
avatar
Ще дам линка, ако кажеш поне носиш ли очила или не. smiling smiley

Т.е. сетих се нещо друго. Ще ти пратя на ЛС последните 4 числа на ЕГН и ще кажеш твоето ли е или не. Ако не е ще си призная, че съм се объркал, ако е, ти ще си признаеш. Но така нещата ще зависят от твоята честност, а не знам дали може да ти се има доверие. Може пък наистина да си забравил какво си писал 2008 smiling smiley

Е?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход