Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 10:21:39
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
[
Въпросът се свежда до - аз ли съм лъжец или теб те е срам да си признаеш какво си казал (3500 евро/м2 в София до края на 2008). ivorad, признай си! *angel*


Драги Додо, почтените хора доказват твърденията си с факти.
Твоят плитък опит да ми припишеш въпросните думи завърши твърде печално. Поради което вече си доказан лъжец. Честито!
Сега се опитваш да се автосугестираш с комични вопли на тема "признай си". За съжаление - няма какво да признавам - никога не съм бил почитател на крайните пророчески становища, както в посока на драматичен срив на цените, така и по отношение на изключително рязко покачване. Тази ми позиция като отношение и към пророците-ъпъри или сривльовци е засвидетелствано достатъчен брой пъти тук, във форума.Ето защо да оповестя 3 500 евро до края на 2008-а би означавало да изневеря на стила си и да повярвам чудодейно, че цените на българския пазар биха достигнали европейските в рамките на месеци. Е, аз не страдам от подобни изблици на малоумие. И днес, и през 2008-а се стремя да гледам на нещата уравновесено и без изхвърляния. Давайки си сметка, че при определени обстоятелства не биха били изключени и твърде невероятни сценарии. Дори и да приемем подобно развитие на нещата, пак перспективата на рязко достигане на европейските нива на цените на НИ е по-малко вероятна. Защото за да се върнем към цени от порядъка на тези през 1998-2002 е достатъчна една бърза икономическа катастрофа, нещо, което не може категорично и напълно да се отхвърли, независимо от малката вероятност да се случи. За да се достигнат нивата на цени в ЕС за месеци или дори за няколко години, обаче, със сигурност в БГ трябва да се случи нещо уникално - да открием петрол, например, или извънземните да дислоцират щаб-квартирата си някъде из родината ни.
Не виждам начин подобно нещо да се случи в обозримо бъдеще.
А ти, друже, си един лъжец. На дребно.
Нищо невероятно - папагалите не са едри птици!

dodo не лъже сигурен съм, че той има доказателствен линк към писанията ти иначе не би тръгнал да лъже, не и додо. А ти ни кажи сега нещо повече за френското ти жилище. Как е цената му към момента?
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 10:51:29
Аз не виждам какъв е проблема dodo2 да покаже линка къде ivorad го е казал това за 3500 е/м2 през 2008-ма, защото работата започва да заприличва на това да трябва да обясняваш, че нямаш сестра.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 11:45:22
Quote
Шльокер и 3/4

dodo не лъже сигурен съм, че той има доказателствен линк към писанията ти иначе не би тръгнал да лъже, не и додо.


Драги г-н Шльокер, нито г-н Додо разполага с доказателствен линк към цитираното от него "мое" мнение, нито Вие можете да приведете инфо за къщици в Амстердам за по 100 000. Поради което и г-н Додо, и Вие сте го ударили през просото - като нямате налични факти - лъжете.
Един дол дренки сте, накратко казано.
А краставите магарета се подкрепят. Видно е и от налудната Ви вяра по адрес на нашия Додо.
Честитоsmiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 12:04:13
avatar
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4

dodo не лъже сигурен съм, че той има доказателствен линк към писанията ти иначе не би тръгнал да лъже, не и додо.


Драги г-н Шльокер, нито г-н Додо разполага с доказателствен линк към цитираното от него "мое" мнение, нито Вие можете да приведете инфо за къщици в Амстердам за по 100 000. Поради което и г-н Додо, и Вие сте го ударили през просото - като нямате налични факти - лъжете.
Един дол дренки сте, накратко казано.
А краставите магарета се подкрепят. Видно е и от налудната Ви вяра по адрес на нашия Додо.
Честитоsmiling smiley

И пак нито дума за френското жилище. Не може само да искаш, но и да даваш инфо. Та за френското ти къще...?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 12:22:05
avatar
ivorad, носиш ли очила? (това е като лафа със сестрата) winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 13:07:23
Quote
Шльокер и 3/4

И пак нито дума за френското жилище. Не може само да искаш, но и да даваш инфо. Та за френското ти къще...?

Смазващ въпрос, предавам се - от него следва стопроцентово, че Додо разполага с линк, а ти - с огромен брой оферти за амстердамски къщета!
winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 13:17:22
Quote
dodo2
ivorad, носиш ли очила?

Вероятно искаш да кажеш, че единствено с очила може да бъде забелязан линкът , доказващ твърдението ти за мои позиции от 2008-а?
Боя се, че нужните за процедурата по забелязването стъкла са толкова специални, че няма начин да се сдобия с точно този модел....
Единственият, който се е докопал до подобно средство е г-н Шльокер, но за съжаление нямам възможност да се добера до магазина, в който ги раздават - въпросното място е в една холандска психиатрия, а там достъпът е ограничен!
Е, здраве да еwinking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 13:21:17
Иворад, не се скътавай, ами веднага публикувай нотариалния акт на жилището, доходи, защо и как е закупено!!!!:]:]:] В замяна Шльоки ще потвърди, че топ локейшъните в Ам'дам са по 100К и ще му повярваме нали??
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 13:36:39
Мда, много точен пример за форумна клевета и това как човек се сдобива със сестра и то не каква да е :ami:
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 15:25:40
avatar
Понеже словоблудството по-горе показва, че имаш сериозен проблем с отговорите на простички въпроси, ще го задам пак, заедно с възможните отговори:

ivorad, носиш ли очила?
а) да
б) не

:loveu:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход