Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 19:03:53
dodo2 , простащината ти е взела връх при теб отдавна ,няма нужда да ни я показваш още. Дали го правиш и под завивката , за да поздравиш жена си ? Смотльо.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 20:20:32
avatar
Quote
dicho
Винаги му казвам да дойде на място - да пипне да види и тогава ще говорим!
----------------
Селяндурче модерно, нали и ние това казваме, че първо трябва да дойде да види, че тогава да предлага цена.

Злобарино дъртий... пак ли нямаш пари за виагра?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 20:22:14
avatar
Quote
PER0
"ЩОМ ТИ КЛЕКНЕ ПО ТЕЛЕФОНА ЗНАЧИ Е ГОТОВ И ЗА ПО НИСКА ОФЕРТА ти вече си свали на 85 ПРЕДИ ДА ОТИДЕШ ?
това означава че там на място можеш да свалиш още поне 5 и повече!
Да не е хубаво да се обсъжда цената за телефона - НО НЕ Е ХУБАВО ЗА ПРОДАВАЧА!
НЕ ЗА КУПУВАЧА! "



Кой и къде е казал, че продавачите приемат 85К, че да се говори и за още 5 надолу?

говоря принципно... Намалял съм при много сделки с 20% още по телефона smiling smiley
Затова и аз лично не приемам пазарене по телефона. Но това не ми пречи да го пробвам когато аз съм купувач smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 20:27:01
avatar
Quote
dicho
dodo2 , простащината ти е взела връх при теб отдавна ,няма нужда да ни я показваш още. Дали го правиш и под завивката , за да поздравиш жена си ? Смотльо.

бай дичоу... ти имаш големи претенции да си интиликтуалиц и муралистин.. а напоследък ставаш все по голям простак?
от възрастта ли е или от злоба и завист?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 20:44:39
avatar
Quote
ASSETION
Quote
dicho
dodo2 , простащината ти е взела връх при теб отдавна ,няма нужда да ни я показваш още. Дали го правиш и под завивката , за да поздравиш жена си ? Смотльо.

бай дичоу... ти имаш големи претенции да си интиликтуалиц и муралистин.. а напоследък ставаш все по голям простак?
от възрастта ли е или от злоба и завист?

aaaa недей така Assetion-е,

бай дичката дава работа на 20-тина човека брокери, издържа детски домове, спонсорира поне 100-ина човека на изкуството, и тн. и тн.
кой си ти че да се мериш с него а? winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 21:11:55
Алоо, великият търговец и още по-великият белгийско-холандски измекярин, без цинизми и лични обиди бе, тъпанари прости, и по-малко се наливайте, че утре е работен ден, ако имате друга работа естествено.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 22:00:43
avatar
Quote
Imotko
Алоо, великият търговец и още по-великият белгийско-холандски измекярин, без цинизми и лични обиди бе, тъпанари прости, и по-малко се наливайте, че утре е работен ден, ако имате друга работа естествено.

Забрави да ме попиташ дали те уважавам... Както и да е ха наздраве. И не купувай повече цар кировица! Утре сутринта - 1 чаша зелев сок + 2 аспирина.

П.С. И да не забравиш другите медикаменти... както и да провериш кога е следващата вноска по ипотеката и индекса Софибор.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-12-12 22:24 от Шльокер и 3/4.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 22:04:49
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Отивам да пия биричка някъде
Пиенето на бира не е смокинов лист за лъжци......
:]

Въпросът се свежда до - аз ли съм лъжец или теб те е срам да си признаеш какво си казал (3500 евро/м2 в София до края на 2008). ivorad, признай си! *angel*

dicho, иска се малко интелект, за да разбереш какво имам предвид под "Пръц", нали? Ако трябваше да завършвам изреченията си в твой стил, би трябвало да допълня с - ", тъп буквалист".

(Пръц.)
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 23:06:40
avatar
Понеже стана в началото на темата въпрос за сайта на столична община, ето някои любопитни факти оттам, които трябва да се отчетат при избора на локация , тип строеж и изпълнение
Quote


Свлачищата са друг инженерно-геоложки проблем за столичния град. Те са разпространени по периферията на котловината, по стръмните долинни склонове и откосите на изкуствените изкопи. Наблюдават се по долините на реките Суходолска, Владайска и Симеоновска. Склоновете на високите речни тераси също са засегнати от съвременни свлачищни процеси (откосите при Южния парк, кв. „Лозенец", р. Владайска, стадион „Славия", ТЕЦ „Земляне" и др.). Наблюдава се съвременно активизиране на свлачищни процеси в обсега на стари свлачища над околовръстния път при с. Драгалевци, Ботаническата градина на БАН и с. Кокаляне.

Инженерно-геоложки проблеми създават и плитко разположените подземни води. Те затрудняват строителството и усилват колебанията на повърхностния земен слой при сеизмични въздействия. Терените в Софийското поле с плитки подземни води обхващат около 400 1ст2. В миналото площите на постоянно заблатените терени в ниските централни части на Софийската котловина са възлизали на 30 кв. км.. Днес по-голямата част от тези терени са пресушени и рекултивирани. Локални замочурени площи в София има в кварталите „Княжево", „Бояна", „Драгалевци", „Бъкстон", „Красно село", „Манастирски ливади", „Лозенец", „Овча купел".

Сеизмичност. Територията на България е разделена на три основни сеизмични района: Североизточен, Средногорски и Рило-Родопски. Софийската котловина и околността й попадат в Средногорския сеизмичен район. Максималният очакван магнитуд (М) за земетресение в Софийската зона е до 7,0. В този смисъл София и нейните околности не са в най-опасните в сеизмично отношение части на страната, каквито са сеизмичните зони Шабла и Струма с максимален магнитуд до 8,0 и Маришката зона - с максимален магнитуд до 7,5. Въпреки това е достатъчно неблагоприятно от социално-икономическа гледна точка в София и близките й околности да има земетресения с магнитуд около 7,0. Сеизмичната активност на Софийската зона представлява значителен интерес поради голямата концентрация на промишлени и граждански обекти и високата плътност на населението в нея.

Най-силното документирано земетресение, станало в границите на София, е земетресението от 18/30 септември 1858 г. То е било с интензивност IX степен и магнитуд М = 6,5.

Геология и минерални води - МИКРОСЕИЗМИЧНО ЗОНИРАНЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА СОФИЯ И СО


Геология и минерални води - ИНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОЖКО И ХИДРОГЕОЛОЖКО ЗОНИРАНЕ НА СОФИЯ


Който се интересува, може да си вади картите от страницата с "Изменение на общ устройствен план - окончателен проект решение 960 на Министерски съвет: на сайта на Столична Община

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-12 23:23 от valsodar.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
13-12-2010 - 09:21:15
Quote
dodo2
[
Въпросът се свежда до - аз ли съм лъжец или теб те е срам да си признаеш какво си казал (3500 евро/м2 в София до края на 2008). ivorad, признай си! *angel*


Драги Додо, почтените хора доказват твърденията си с факти.
Твоят плитък опит да ми припишеш въпросните думи завърши твърде печално. Поради което вече си доказан лъжец. Честито!
Сега се опитваш да се автосугестираш с комични вопли на тема "признай си". За съжаление - няма какво да признавам - никога не съм бил почитател на крайните пророчески становища, както в посока на драматичен срив на цените, така и по отношение на изключително рязко покачване. Тази ми позиция като отношение и към пророците-ъпъри или сривльовци е засвидетелствано достатъчен брой пъти тук, във форума.Ето защо да оповестя 3 500 евро до края на 2008-а би означавало да изневеря на стила си и да повярвам чудодейно, че цените на българския пазар биха достигнали европейските в рамките на месеци. Е, аз не страдам от подобни изблици на малоумие. И днес, и през 2008-а се стремя да гледам на нещата уравновесено и без изхвърляния. Давайки си сметка, че при определени обстоятелства не биха били изключени и твърде невероятни сценарии. Дори и да приемем подобно развитие на нещата, пак перспективата на рязко достигане на европейските нива на цените на НИ е по-малко вероятна. Защото за да се върнем към цени от порядъка на тези през 1998-2002 е достатъчна една бърза икономическа катастрофа, нещо, което не може категорично и напълно да се отхвърли, независимо от малката вероятност да се случи. За да се достигнат нивата на цени в ЕС за месеци или дори за няколко години, обаче, със сигурност в БГ трябва да се случи нещо уникално - да открием петрол, например, или извънземните да дислоцират щаб-квартирата си някъде из родината ни.
Не виждам начин подобно нещо да се случи в обозримо бъдеще.
А ти, друже, си един лъжец. На дребно.
Нищо невероятно - папагалите не са едри птици!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход