Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 14:55:45
ivorad , това нещо шльокавицата, дето е г-жа Харизанова уж, може да се нарече по много начини, могат да и/му се пришият доста "мили"думи и все ще са верни. Как се нарича човек, който търси мнение от брокерите, после ги засипва с "пльоки" например ? Случвало ми се е неведнъж да ми се обаждат по някаква оферта подобни безпарични неудачници и да ми казват - "Предлагате апартамент за 60 000 евро, аз съм готов да дам 45 000, какво ще кажете ?", отговарям - "Добре, заповядайте в офиса да капарирате, аз имам грижата да посигуря собственика и да го убедя да приеме цената ви.", веднага следва - " Ама нека първо да го видя!", с други думи - как се нарича човек, който отправя оферта за имот, който никога не е виждал ? Дали може да се нарече потенциален купувач, или е само някой, който губи и своето, и на останалите времето ?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 14:56:49
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
фло
Колегата Шльокер и 3/4 пусна тая тема като лабораторно упражнение,един вид суха тренировка за събуждане на дискусията по цените:]Тя пък взе че се разгорещи чак.Снимковия материал е оскъден за представяне на къща,например какво има отзадната страна,както и отпред не е много ясно каква е ситуацията и защо входната врата е на страничната,вместо на лицевата фасада. Самото изграждане на нов обект на двор с общи части дава повод за размисъл.Предполагам,че е компенсация за строителя.Иначе да живееш в къща с двор в града е по-голям кеф, отколкото да си в апартамент.

Драги ФЛО, вчера аз наистина предложих 85К евро за това къще. Днес обаче с помощта на няколко наистина разумни мнения подкрепени със сериозни доводи се разколебах дали си е струвало дори да звъня по телефона. Затова и започнах темата, и както се убедиха всички, форумните пльокита я направиха на клоака. Е постигнаха си целта - няма да купувам.

Драги Шльокере, ще Ви издам една малка тайна - купуват само хора с пари или с необходимия банков кредит. Вие нищо не можете да купите - не разполагате нито с едното, нито с другото. Дано поне нужните Ви медикаменти са безплатни.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 14:59:09
Иначе да живееш в къща с двор в града е по-голям кеф, отколкото да си в апартамент.
---------------
Абсолютно вярно! Всички селяни мислят така.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 14:59:19
Quote
dicho
как се нарича човек, който отправя оферта за имот, който никога не е виждал ?

Е, поне едно име на подобен човек ни е известно - "Шльокер"!
Да ни е честит:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:02:02
Quote
ivorad

Пак по женски не си интерпретирала въпросните няколко минути....

:]

Добави, че съм и прошлячка и... ти си моя човек! :]

Шегувам се! smiling smiley

Чисто, женската ми интуиция, подсказва, че Шльокер, наистина се е запалил по това къще и действа дори, емоционално.

За останалата част... май, нямам забележка. Макар, че може би, би могъл да направиш и коментар, макар и от общ характер.

Quote

Както и да е, няма проблем!
Що се отнася до съветването - бих те посъветвал първо да отидеш и да видиш имота физически. А ако запазиш интереса си към него и след огледа, да се обадиш за евентуална професионална оценка. Която бих си позволил да дам категорично едва след като те препитам за вижданията и очакванията ти за бъдещата придобивка, а после сам видя имота и проуча цялата му документация. "Цяла документация" да се схваща като "документацията, която аз ще изискам по списък" а не като "документация, предоставена от водещия брокер по негов вкус".
Едва след тези задължителни процедури мога да си позволя да давам професионално ангажирани оценки. Друг подход е просто несериозен!
Това е.

smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:02:19
*beer*Може да е за добро.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:03:25
Що бе Шльоки, ти не търсеше ли коптор? Нали беше пуснал такава тема? Това тук над или под изискванията за коптор е? И кат намериш 149Е топ локейшън обади ми се, ако искаш ще станем съсобственици. Туй къще тук не е по 149Е, тъй че не се опитвай да ми го пробутваш!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:06:11
Е поне стана ясно защо не беше сложил линк.
И а за не трябваше да слагам.
Гледай к'во стана в последствие.
Сори.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:07:23
avatar
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
фло
Колегата Шльокер и 3/4 пусна тая тема като лабораторно упражнение,един вид суха тренировка за събуждане на дискусията по цените:]Тя пък взе че се разгорещи чак.Снимковия материал е оскъден за представяне на къща,например какво има отзадната страна,както и отпред не е много ясно каква е ситуацията и защо входната врата е на страничната,вместо на лицевата фасада. Самото изграждане на нов обект на двор с общи части дава повод за размисъл.Предполагам,че е компенсация за строителя.Иначе да живееш в къща с двор в града е по-голям кеф, отколкото да си в апартамент.

Драги ФЛО, вчера аз наистина предложих 85К евро за това къще. Днес обаче с помощта на няколко наистина разумни мнения подкрепени със сериозни доводи се разколебах дали си е струвало дори да звъня по телефона. Затова и започнах темата, и както се убедиха всички, форумните пльокита я направиха на клоака. Е постигнаха си целта - няма да купувам.

Драги Шльокере, ще Ви издам една малка тайна - купуват само хора с пари или с необходимия банков кредит. Вие нищо не можете да купите - не разполагате нито с едното, нито с другото. Дано поне нужните Ви медикаменти са безплатни.

Поканих те да те разведа из БГ и чужбина и да ти покажа банковите ми сметки, но ти си се оказа поредното форумно пльокерско ГОВНО.
Съжалявам, че не те игнорирах до дупка. Ще купя сексквартира на друго място и ще шибам жена ти там.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:13:22
Quote
Muza
Макар, че може би, би могъл да направиш и коментар, макар и от общ характер.

Музо, мога да си позволя да имам мнение за имот или дама единствено след личен контакт. А след контакт - коментирам само имотите.
Дами - никога!
*drink2*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход