Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ

Публикувано от palamud 
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 20:14:50
И още нещо-чакам на търгче на половин цена четиристаен с два гаража в "Иван Вазов", София.
Докога да чакам? Че ми изгни колата пред блока, не ще и да пали, а иде зима.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 20:47:18
ето един в Младост:
.....................................

Цената му е около 500 ЕУР на кв. м (реална квадратура). Въпреки това все още е висока. Изчакай известно време, цената ще падне smiling smiley
Иначе според мен апартамента изглежда отлично!

Успех smiling smiley

Нарушена точка 4 от правилата на форума!

4. Не се допуска спам и реклама.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-08 22:07 от Продавач.
bah
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 20:49:57
avatar
Поне засега имотите от ЧСИ не оказват почти никакво влияние на пазара. Огромна част от офертите се отнасят за нежилищни имоти. При жилищните, има много, които са в замръзнали строежи, разни ид.части, цигански райони, разни вилни селища, крайградски кални свинщини и все от този сорт. Апартаментите с "добра" цена се броят на пръсти и няма как да окажат влияние. Засега не са популярни покупките чрез търг, доста народ се плаши от такъв тип имоти и дори на тънка цена, не би участвал. Те ги смятат за прокажени и не смятат, че такъв имот, ще ги направи щастливи новодомци.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 20:52:30
Асетионеее, идвай бързо smiling smiley Виде ли кво изпусна за под 400Е, а и в младостите. Казах ти, че не си на оферта ама ти на окоросент не верваш smiling smiley Само от обзавеждането щеше да спестиш поне по 600Е на метър *ok*
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 21:51:10
Quote
bah
Поне засега имотите от ЧСИ не оказват почти никакво влияние на пазара. Огромна част от офертите се отнасят за нежилищни имоти. При жилищните, има много, които са в замръзнали строежи, разни ид.части, цигански райони, разни вилни селища, крайградски кални свинщини и все от този сорт. Апартаментите с "добра" цена се броят на пръсти и няма как да окажат влияние. Засега не са популярни покупките чрез търг, доста народ се плаши от такъв тип имоти и дори на тънка цена, не би участвал. Те ги смятат за прокажени и не смятат, че такъв имот, ще ги направи щастливи новодомци.

Е хайде сега, това не звучи сериозно smiling smiley
Все едно да се каже, че: Покупката от ЧСИ носи на хората щастие и радост, а от агенция Адрес - урочасване, импотенция и алкохолизъм
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 21:56:44
Не Младост-4, не ща. А иначе изглежда добра сделка, само не мога да отворя на този кампютър обявлението.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 22:09:08
Абе малко е скъпо. Към 50 000 ЕУР мисля че ще е ок.
Иначе за обявлението опитай така:

[docs.google.com]

или си сложи тази програмка за да четеш ПДФ-и:
[get.adobe.com]

Интересно, някои обяви са много странни при ЧСИ-тата: "Продава се 1/2 апартамент" - че кой ще си купи половин апартамент и ако го купи как ще го ползва?
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 23:04:26
Апартаментът в Младост-4 ще излезе с всички такси, ако не се качи цената при търга, около 80000 евро. Заслужава си парите, като се очаква собствениците да си излязат мирно и тихо, и да си вземат само мебелите, кухнята и джакузито, е, и лампите и ключовете за тока, и да не дължат повече от 15000 лева на Топлофикация, ама това се разбира от само себе си.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 23:18:08
avatar
Quote
Svetlio
Асетионеее, идвай бързо smiling smiley Виде ли кво изпусна за под 400Е, а и в младостите. Казах ти, че не си на оферта ама ти на окоросент не верваш smiling smiley Само от обзавеждането щеше да спестиш поне по 600Е на метър *ok*

имот в софията които не е в Разсадника и околия не ме вълнува ако ще и на 149 евро да е smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-11-2010 - 07:58:45
Quote
jores
Утре ще има качени цени на реализирани продажби, което ще внесе малко повече яснота за нагласите на кешовиците и възможностите които дават публичните търгове.
От сега за загрявка - 90кв.м. до х-л Плиска 90 000лв. winking smiley
Поздрави,

Къде ще бъдат качени цените на реализирани продажби?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход